sentyrz
Poniedziałek, 21 maja 2018r. · Imieniny: Wiktora, Tymoteusza

Strona Główna » Aktualności

Barbara Dziwisz dyrektorem szkoły w Podobinie

14 czerwca, 17:24

Radna wojewódzka Barbara Dziwisz została dyrektorem szkoły podstawowej w Podobinie. Decyzję taką podjęła komisja konkursowa. Za powołaniem Barbary Dziwisz głosowało 5 osób, cztery były przeciwne.

Do konkursu zgłoszono 3 oferty. Komisja konkursowa zdecydowała głosami 5:4 zdecydowała, że placówkę w Podobinie poprowadzi Barbara Dziwisz. 8 maja Janusz Potaczek, Wójt Niedźwiedzia ogłosił konkurs na zwolnione przez Annę A., stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Podobinie. Na skutek wyroku ogłoszonego w maju przez Sąd Rejonowy w Limanowej - przestała ona pełnić obowiązki dyrektora szkoły. Bo sąd skazał ją na dwa lata więzienia w zawieszeniu, za szkolny mobbing na swojej podwładnej.

Barbara Dziwisz do tej pory kierowała Zespołem Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej. Decyzją Bolesława Żaby, obowiązki dyrektora tej placówki będzie pełnić do końca sierpnia. Wójt na skutek nierostrzygniecia konkursu - stanowisko dyrektora w szkole w Rabie Niżnej powierzył Agacie Jarosz.

 

Autor: jbudacz
Komentarze
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 19:33No to tylko mozna wspólczuć Podobinowi, wpadli z deszczu pod rynnę. Widać że układy mają sie dobrze. A Rabie gratuluję!
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 19:37Do Podobinian - to nawet nie jest strzał w kolano, to jest strzał prosto w łeb. Ale do raby macie blisko, to możecie zawsze dzieciaki przywozić.
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 20:28Znalazła swoje miejsce "Basia bez ziemi" ;-)). I dobrze! A tym którzy ją wybrali -też im dobrze.....i dobrze im tak! Każdy jest kowalem swego losu i jak sobie pościeli tak się wyśpi. Ale pamiętajcie mieszkańcy Podobina - na każdego znajdzie sie sposób. Bądźcie w kontakcie z Rabianami i nie miejcie złudzeń. A wójtowi Żabie jeszcze raz dziękuję w imieniu mieszkańców Raby Niżnej ;-)). Wreszcie pozbyliśmy się "wrzoda z.....;-))".
Neb
Neb, 14 czerwca, 21:49Gratulacje dla Pani Dziwisz i Podobina, ale przede wszystkim gratuluję władzom zdrowego rozsądku i dalekowzroczności. Myślę, że zarówno szkoła, pedagodzy, jak również dzieciaki i rodzice będą zadowoleni.Skorpionowi i Obcemu życzę natomiast aby sklepikarzom z Gminy M.D.nie zabrakło wazeliny, bo będą trudności w dogadzaniu wizjonerowi Żabie.
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:18A Ty Neb podlizujesz się pani Dziwisz i jej funklubowi (no chyba że Ty to pani Dziwisz?). No i co? I nic! Wolno Ci! Tylko pytanie gdzie się zaopatrujesz w wazelinę - jeszcze w Mszanie czy już w Podobinie? ;-))
pandora
pandora, 14 czerwca, 22:33JBUDACZ ale brak profesjonalizmu kandydatów było 3 głosów było 5:3 a dwóch nie startowało bo ich odwalili na formalnej za brak zaświadczeń na właściwym druku wg. pani z kuratorium. Jedna z kandydatek to nawet zaswiadczenie na dwóch drukach miała, bo ustawa nie mówi na jakim powinny być- tylko jeden to kopia była. Brawo dla pań z kuratorium za wnikliwość. Szkoda, że nie w każdym przypadku. A w ogłoszeniu podane tylko, że zaświadczenie, a nie na jakim druczku :)
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:41pandora te panie z Kuratorium są nie tylko wnikliwe ale też dalekowzroczne i zachowują zdrowy rozsądek! No bo który z kandydatów ma najszersze plecy i dodatkowo nadzoruje kuratorium? A poza tym pandora takie zaświadczenie musi byc na właściwym druku bo jak nie to moga być poważne konsekwencje! - np uczniowie mogliby beznadziejnie napisać test kometencyjny jakby dyrektorem został taki kandydat z niewłaściwym drukiem. I takie panie z kuratorium mają misję - muszą wykryć takiego kandyadta ze złym drukiem żeby zło wyplenić w zarodku!!
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:42czyli to panie z kurwatorium zadbały żeby przypadkiem ktos basi nie zagroził? czyli tak naprawde nie było konkursu bo z tego co piszesz jak dwóch odrzucili zostało juz tylko gratulowac basi???? poważnie??? Pandora daj cos więej jak wiesz
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:43o jakie zaswiadczenie chodzi??
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:44może jest to podstawa do odwołania się? hej, dajcie więcej szczegołów, plizzzzzz!
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:45A tak by the way - jak tam wyniki testu gimnazjalistów w Rabie NIżnej? Wie ktoś?
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:47skorpion aleś sie napalił.....albo nałykał wazeliny ;-))
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:48Neb, to nie komisja konkursowa wybiera? tylko dalekowzroczna władza??? ciekawe ciekawe co piszesz...możesz rozwinąć tę myśl? a w kwestii zadowolenia..tak, na pewno wszyscy będą zadowoleni - W RABIE!!!!!!!!!!
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:50tak, bo to bardzo ciekawe jest!
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:51to co to za zaświadczenie?
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:52Piszcie, piszcie o prawdziwym obliczu tego konkursu. Niech Podobinianie wiedzą w jaki sposób ich uszczęśliwiono - oczywiście z gębą pełną cytatów z Ojca Świętego!
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:54skorpion - Neb musi wiedzieć coś pewnego - z pierwszej - no najdalej z drugiej ręki ;-)).
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:55pandorac- otwórz swoją puszkę ;-)
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 22:56Pandora nie daj sie prosić!
Obcy
Obcy, 14 czerwca, 22:58eeee pandora ...ale jesteś
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:06ciekawe jaki był skład komisji, ale widac jakoś ich nie oczarowała skoro tylko jednym głosem przeszła, a jeszcze jak była jedynym dopuszczonym kandydatem... żal. o, widac że jbudacz sie poprawia, teraz pisze że zdecydowała komisja, wczesniej pisał że wójt..hehehe
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:09poza tym konkursy są na kandydata na dyrektora, panie Budacz, więc na razie pani basia jest kandydatką i dopiero zdecyduje wójt. wiem, wiem, wszystko jest przesądzone, ale od dziennikarzy oczekujemy profesjonalizmu. taki hotnews i tak zchrzanić....
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:10Pandora poszła spać, pewnie jutro do roboty, nie to co my
pandora
pandora, 14 czerwca, 23:10Powiedziałam już wszystko, bez komentarza. A jak by nauczyciele nie namącili to może by inaczej było.
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:12jakie wszystko? powiedz o jakie zaświadczenie chodziło i juz ani jednego pytania, słowo
pandora
pandora, 14 czerwca, 23:12Kandydatami byli Dziwisz, Gniecka i Mazur jak nic trzech.
pandora
pandora, 14 czerwca, 23:14zaświadczenie lekarskie
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:22nie wierze że byłoby inaczej, wszystko sie przedądza w gminie i kuratorium, jesli te instytucje chcą moga wszystko, zawsze mają większość. szansa jest tylko wtedy kiedy czego innego chce wójt i czego innego kuratorium, wtedy decyduja najbardziej zainteresowani, czyli nauczyciele, rodzice i związki zawodowe. czysta matematyka, królowa nauk !
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:23zresztą pani basia zawsze doskonale wie kto jak głosuje, Neb też..co nie Neb?
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:28zaświadczenie lekarskie? to tylko pytanie co było w ogłoszeniu? bo w ustawie nie jest powiedziane nawet od jakiego ma byc lekarza, a tym bardziej na jakim druku. na miejscu niedopuszczonych kandydatów sprawdziłbym to dokładnie. I może się okaże że trzeba powtórzyc konkurs?
skorpion
skorpion, 14 czerwca, 23:34widze że w ogłoszeniu jest tylko zaswiadczenie lekarskie o zdolności do pracy na stanowisku kierowniczym i nawet nie musi byc od lekarza medycyny pracy.
pandora
pandora, 14 czerwca, 23:41No właśnie.... Bez komentarza po prostu pani B.Dz. miała nie mieć konkurentów.
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 00:11mam nadzieje że mazur i gniecka nie są herbatnikami i nie dadzą sobie w ksasze dmuchac, jesli jest tak jak piszesz to maja szanse unieważnic konkurs. powinni walczyć
wirakocza
wirakocza, 15 czerwca, 08:55Wynik każdego konkursu na dyrektora szkoły jest oczywiście znany jeszcze przed konkursem i można dokładnie powiedzieć czy będzie 5:4 czy 5:3. Wszystko zależy od tego z kim chce współpracować dany wójt. Nauczyciele i rodzice ze swoimi dwoma głosami nie mają żadnego na wynik wpływu, chociaż to oni są najbarzdiej zainteresowani wynikami konkursu. W przypadku tego konkursu naprawdę wyrazy współczucia dla jednych i drugich, a także uczniów.
amaran
amaran, 15 czerwca, 09:35Moi drodzy nie ma co roztrząsać ile było głosów za a ile przeciw, jakie było zaswiadczenie lekarskie itd - sprawa jest prosta i jasna :Patalita poprosił swojego kolegę wójta Potaczka aby Basię zrobił dyrektorem i koniec.Tak miało być!I nic do gadania nie mieli ierpieć
amaran
amaran, 15 czerwca, 09:37Moi drodzy nie ma co roztrząsać ile było głosów za a ile przeciw, jakie było zaswiadczenie lekarskie itd - sprawa jest prosta i jasna :Patalita poprosił swojego kolegę wójta Potaczka aby Basię zrobił dyrektorem i koniec.Tak miało być!I nic do gadania nie mieli inni członkowie komisji.Cyrk na kółkach!
amaran
amaran, 15 czerwca, 09:40Wójt Potaczek zrobił na koniec swojej kadencji piękny prezent nauczycielom i rodzicom w postaci wrednego babska, jeszcze wójt nie wie co im zafundował.
Rotmistrz
Rotmistrz, 15 czerwca, 11:00RABA PANY!!!!!
amaran
amaran, 15 czerwca, 12:10Wójt Potaczek zrobił na koniec swojej kadencji piękny prezent nauczycielom i rodzicom w postaci wrednego babska, jeszcze wójt nie wie co im zafundował.
Obcy
Obcy, 15 czerwca, 14:38Niech kontrkandydatki Basi nie poddają się! Ona jest mistrzynią w sztuczkach proceduralnych - Rabiania mogliby Wam cos powiedzieć na ten temat ;-)). Ale jak widać nie jest wszechmocna. z tym, że jesli było tak, jak ktoś napisał wcześniej że Patelita w tym mieszał to pewnie nic sie nie da zrobić. Mam tylko nadzieję, ze ten odchodzący (?) wójt jeszcze zdąży sie przekonać na własnej skórze kogo sobie sprowadził do gminy....Już mi się gęba cieszy na wyobrażenie jego splutej 9przez niego samego) swojej brody gdy będzie żałował że to zrobił.....
Obcy
Obcy, 15 czerwca, 14:42A Rodzicom i dzieciom i nauczecielom radze patrzeć jej na rece od pierwszego dnia pobytu. I kolekcjonować kwity - bo tego, ze będziecie chcierc się jej pozbyć jestem pewny ;-)). A wtedy kwity się przydadzą. I nie dajcie się zwieść jej słodkiemu głosikowi i sloganom, ktore ma na ustach. Wójcie Żabo! Dzieki jeszcze raz, żeś to zrobił!!! (Neb - dla Ciebie wazeliny juz dziś nie starcszy - wykupiłem zapas - Ty musisz jechać do Podobina ;-))!
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 14:54Wójt za dobrze zna tą panią żeby nie widziec, dobrze wie ale juz nie zalezy mu na kolejnej kadencji więc funduje mieszkańcom taki pasztet, nieładnie panie wójcie
Obcy
Obcy, 15 czerwca, 14:56Dosłownie: PASZTET????
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 14:59Propozycja dla rodziców i nauczycieli: dokumentowac obecności pani dziwisz na lekcjach (a raczej nieobecności), nie dac sie zaprząc do roboty za "derekcję" i pilnować się !!!! bo każde wasze potknięcie zostanie wykorzystane przeciwko wam w momencie kiedy najmniej się tego będziecie spodziewać! nie pozwólcie zbierac na siebie haków! to wy zbierajcie haki (czak noris na pewno tak własne by zrobił!)
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 14:59Tja..pasztetowa nawet
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 15:01jeszcz jedna rada dla nauczycieli: patrzcie sobie na ręce, na pewno spośród was wybrany zostanie kapuś ktory przeniesie każdą prywatną nawet pogawędkę do ucha dyrekcji! potem jak kazdy sie każdego boi łatwo już robić co sie tylko podoba! albo stworzycie wspólny front albo dacie sie ograć. a ta pani to wytrawny gracz. powodzenia!
Obcy
Obcy, 15 czerwca, 15:07Skorpion widze że jesteś w temacie! Daj tym biednym ludziom z Podobina jak najwięcej rad! ;-))
skorpion
skorpion, 15 czerwca, 15:29"co mogłem to załatwiłem" że zacytuję Misia-Rysia. Chętnie im pomogę, jakąś taką misje czuje
Obcy
Obcy, 15 czerwca, 15:32A ja "przyszłem wcześniej gdyż nie miałaem co robić" ;-))
Rotmistrz
Rotmistrz, 15 czerwca, 23:56Podobin zaprawiony w boju jest... dadzą radę...
wirakocza
wirakocza, 16 czerwca, 08:26Pani Dziwisz jest przewodniczącą Komisji Oświaty Sejmiku Małopolskiego, więc jak panie z Kuratorium mogły ją nie forsować w konkursie, choćby przedstwiła najsłabszą prezentację przed komisją konkursową. Myślę, że wójt Potaczek nie znał raczej kobiety i jej dokonań, bo nie zrobił by tego co zrobił rodzicom i uczniom szkoły w Podobinie.
amaran
amaran, 16 czerwca, 08:41Do pana Józefa Budacza: sprytnie pan zmienił treść artykułu, wcześniej napisał pan że decyzję podjął wójt Potaczek a teraz że komisja konkursowa.To w końcu która prawda? My wiemy że pierwsza ale pan nie musi tak kręcić - nieładnie panie Budacz, trzeba być obiektywnym w tej pracy!!1
Obcy
Obcy, 16 czerwca, 12:43Może Pan Budacz zainteresuje się tematem glębiej? Niech np zada pytanie komu trzeba czy w komisji konkursowej musi być dwóch przedstawicieli kuratorium które nadzoruje de facto Pani Dziwisz? Czy Wam się to podoba - czy te osoby z kuratorium moga być obiektywne? C
boy
boy, 16 czerwca, 17:11Aha, czyli ta komisja była zła, przekupna, pozbyła się w haniebny sposó konkurentów, bo konkurs wygrała Dziwisz, ale ta komisja konkursowa decydujaca o obsadzeniu stanowiska w Rabie nie była zła, ani nieprzekupna, bo stanowiska Dzwisz nie przyznano. Czy wy czytacie, co piszecie?
Obcy
Obcy, 16 czerwca, 20:36Nie, ta w Rabie była podobna - dlatego prawdopodobnie p.Dziwisz nie przegrała z kretesem - co się jej należało "jak psu zupa". Komisja była podobna dlatego, że w jej składzie były między innymi dwie osoby z kuratorium, które przynajmniej w założeniu powinny stwarzać pozory obiektywności.....A te osoby (wg panie Dziwisz głosowały za nią - ciekawe skąd o tym wiedziała, skoro głosowanie było tajne?) w pewnym sensie jej podlegają od lat.... A pozostali kandydaci nie mieli takiego wsparcia......Dlatego sugeruje żeby pan Budacz - jako dziennikarz się temu przygladnął. Dlatego liczne skargi na Pnią Dziwisz do kuratorium nie przynosiły (i nie będa przynosić w przyszłości) żadnych efektów bo kuratorium tańczy jak ona im zagra. I tyle w temacie boy. Nie wierze że nie rozumiesz o co chodzi.
boy
boy, 17 czerwca, 19:22A czego nie rozumiem? Czytając wpisy, jasne jest jedno komisja była ble, bo wygrała Dziwisz. Dlaczego żadnych nagannych wpisów na temat komisji nie można było zobaczyć po obsadzeniu stanowiska na Rabie? Dla mnie jest oczywiste, że ta kobieta ma wiele wrogów i to nie takich, jak piszecie, przyglądających się z boku sprawie. Komentarze są zbyt osobiste, pisane przez osoby, które mają uraz do niej, bo gdyby tak nie było, to po prostu by olali całą sprawę. Macie personalne zatargi z Dziwisz i będziecie deptać jej imię, póki wam ulży. Kto na tym wygra?
skorpion
skorpion, 17 czerwca, 20:30nie chcesz zrozumiec że komisja nie była ble dlatego że wygrała dziwisz tylko dlatego że z nieistotnego powodu nie dopuściła pozostałych kandydatów w efekcie czego wybierała z jednej mozliwości co przyznasz jest śmieszne. komisje w takich konkursach nie sa z pewnościa obiektywne i kazdy głosuje na z góry upatrzonego kandydata ale w tym przypadku uniemozliwiono to komisji, a jak widac nie wszyscy byli jednomyslni (przy głosowaniu na jedną mozliwość 4 osoby były przeciwne - to sporo, nie sądzisz?). Sądze że nie wszyscy uznali przyczyne niedopuszczenia pozostałych kandydatów. trzeba byłoby wiedzieć więcej o przebiegu konkursu żeby formułować wnioski ale nawet na tym poziomie wiedzy wszystko to śmierdzi.
skorpion
skorpion, 17 czerwca, 20:33ja nie mam żadnego urazu osobistego ale mam oczy i uszy i widze , słyszę i wyciągam wnioski (myślę?) i wszystko mi mówi że to co ta pani sobą prezentuje a także jak wykonywała swoją prace w szkole - dyskwalifikuje ją jako dyrektora szkoły (tej szkoły i każdej innej). nie mozna wszystkiefgo sprowadzac do osobistych porachunków, niestety, jak się pełni funkcje publiczne trzeba być gotowym do przyjmowania krytyki.
Obcy
Obcy, 17 czerwca, 21:25To może "pogrzeb" głębiej i znajdź powody osobistych urazów? Ludzie wiedzą dużo. Ciekawe czy coś znajdziesz.........Ja wiem - trudno uwierzyć w to, że ludzie piszą tutaj dlatego, że wierzą że mają rację a nie dlatego że maja osobiste interesy do załatwienia z panią Dziwisz.....No ale co ja Ci na to poradze, że nie możesz uwierzyć? To już tylko Twój problem (i tych którzy myślą jak Ty). Dalej nie rozumiesz? Zdarza sie.....
Obcy
Obcy, 17 czerwca, 21:52boy i jeszcze jedno- gdybyś śledził uważniej to zobaczyłbyś, że kilkakrotnie wskazywano na skład komisji, w tym na dwie panie z kuratorium, które podlegają pani Dziwisz.....ale ponieważ wynik był jaki był (remis) i decyzja w rękach Wójta (przy okazji - Wójcie Żabo dziękujemy!!!!) to euforia była zbyt duża, zeby sprawę roztrząsać......Tego też nie rozumiesz? A w Podobinie decyzja jest negatywna (to znaczy dla Basi pozytywna) więc sprawę drążymy. Bo co do zasady w takim obsadzaniu komisji tkwi błąd (chodzi o przypadek, gdy czlonkowie komisji mają oceniać osobę, której podlegają). Ja wiem, ze Ustawodawca (albo jakiś inny organ, który o tym zdecydował) mogł takiej sytuacji nie przewidzięć - niemniej jednak mnie tu "pachnie" jakąś niezgodnością z Konstytucją....Wprawdzie nie jestem prawnikiem, ale obywatelem zatroskanym o to, aby ci którzy mają odwagę wystartować w takich konkursach mieli równe szanse na wygraną ;-)).
boy
boy, 18 czerwca, 10:24Nie ślędzę sprawy, nie znam kobiety, nie znam faktów, nie znam źródła waszych personalnych konfliktów, niesnasek. Myślę, że problem to masz ty, a jest nią Dziwisz, o co poszło? Nie wiem, ale uważaj, żebyś nie zadławił się tą nienawiścią. Rozumiem jedno, że skoro podważacie decyzję tej komisji, trzeba podważać decyzję tej poprzedniej, z Raby. Bo wam wynik nie pasuje, to komisja zła. Wystosujcie odpowiednią skargę, a nie szczujcie jak wiejskie pieski. Dalej będziesz uważał, że masz rację? Zdarza się...
Rotmistrz
Rotmistrz, 18 czerwca, 10:34boy a Ty co taki zaangażowany ??? Nie śledzisz sprawy, nie znasz faktów to skąd się tu wziąłeś??? Co tu robisz???? Zapoznaj się z faktami albo przenieś się do ciekawszych i mniej nienawistnych wątków.
Obcy
Obcy, 18 czerwca, 14:45boy Dziwisz to BYŁ nasz problem. Na szczeście "był". I oby nie wrócił. A jesli chodzi o Ciebie to zdarza sie, ze ktoś się zagubi i wejdzie nie w tą uliczkę co trzeba........Tak chyba z Toba było? Skoro nic nie wiesz to zapytam Cię po co zabierasz głos? Nie wypowiadaj sie w sprawch na których sie nie rozumiesz.
Obcy
Obcy, 18 czerwca, 14:51a poziom "sympatii" jakim się wykazałes w stosunku do mnie najlepiej świadczy o tym, żeś zaangażowany i zainteresowany - nie zdziwie się jesli osobiście ;-))....a że nic nie wiesz? No cóż - zdarza sie......
boy
boy, 18 czerwca, 20:32Klasyczne zachowanie internetowych trolli, sięgąja po obelgi i poniżanie, czekając tylko, że im się przyklaśnie na komentarze pełne złości i nienawiści. Problem z Dziwisz macie nadal, a chwilową ulgę daje wam to forum, bo możecie anonimowo poszczuć swojego wroga. Piszcie, jeśli Wam to tylko pomaga i administratorzy strony nie mają obaw co do zamieszczanych przez was komentarzy.
Obcy
Obcy, 18 czerwca, 21:08boy a jednak coś wiesz! ;-))! Miałem rację jesteś osobiście zaangażowany i zainteresowany ;-))! Powiadasz: "obelgi", "poniżanie", "komentarze pełne złości i nienawiści"......jeśli źle powiedziałem to udowodnij co było złego a jeśli dobrze to dlaczego "mnie bijesz"???
Obcy
Obcy, 18 czerwca, 21:16Dyskutujesz ze mną (przynajmniej takie odnosze wrażenie) to nie pisz "do ogółu".... Pokaż gdzie byłem obelżywy i gdzie poniżałem???? To że mam zdanie odmienne od Twojego nie oznacza, że należy mnie wyzywać od ujadających piesków ;-)) a potem natychmiast życzyć "udławienia sie nienawiścią". Ja Ciebie nie obrażam - a Tobie puszczają nerwy - choć przecież "nikogo tu nie znasz" i "nic nie wiesz"........ech boy! Ujawniasz się ;-)0. Bądź ostrożny!
boy
boy, 19 czerwca, 10:17Nie komentuje zachowanie jednego trolla, ale wielu, którzy już od kilku miesięcy okupują to forum swoją nienawiścią. Jeśli to ma być forma jakiejś samoterapii, grupowej terapii, powtarzam, dobrze, piszcie nadal, ale dokąd was to zaprowadzi? Bo jak dotąd donikąd. Odpisujecie sobie sami na wasze wpisy, zakładając przy tym, że jedna osoba nie ma po kilka nicków. Zawsze możecie wygarnąć tej kobiecie w cztery oczy, to co się Wam nie podoba. Może powinniście spróbować. Trolle też czasami mają jaja.
skorpion
skorpion, 19 czerwca, 11:10boy, jak pani basia nie chce byc bohaterka forów to niech siedzi cicho i nie udziela sie w mediach, widac ona lubi robic rozgłos wokół swojej osoby. forumowicze (jeden forumowicz pod wieloma nickami?) aktywizuja sie zawsze po jakims artykule który pojawia się na portalach ale z czasem zainteresowanie znika. po co sie pchac na szkło kiedy wiadomo czym to sie skończy?
skorpion
skorpion, 19 czerwca, 11:12a ty zamiast sie zniesmaczac nie czytaj tego, juz wiesz co tu kto ma do powiedzenia i po co sie oburzać? jak ktoś coś p[isze znaczy ma taką potrzebe a tez jest mozliwośc to mozna skorzystać.
skorpion
skorpion, 19 czerwca, 11:14cos mi sie wydaje że to na zdjęciu to nie jest szkoła w podobinie
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 11:30boy zapytam za rotmistrzem - a ty coś taki zaangażowany w obronę? Co? Tak działa internet- nie wiedzialeś? Zawieruszyłeś się tu "przypadkiem" i odkryłeś jakie to morze nienawiści pod adresem tej biednej kobiety tu jest wylewane....i postanowiłeś wstawić sie za nią? Choć wcale jej nie znasz - ani sprawy, ani faktów ani nic "które jego jest"??? Mój ty rycerzu! Bezinteresowny! Ale z tymi pogadankami umoralniającymi idź gdzie indziej bo tu jest wielu "nienawistników bez jaj" ale będziesz miał kłopot ze znalezieniem naiwniaków ;-)). Wiec nie moralizuj tylko szukaj szczęścia gdzie indziej. Albo włącz sie do dyskusji na argumenty - pokazuj dobre strony tej której tak dzielnie bronisz przed trolami! No tak, ale ty jej przecież WOGÓLE nie znasz, więc co możesz dobrego napisać........W sumie wygodna wymówka ;-)).
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 11:45oczywiście najlepiej wmówić sobie, ze poza trzema trolami, które udzielaja sie na forum pod różnymi nickami z polityczno-osobistej zemsty wszyscy mnie kochają bo jestem przecież taka fajna/zasłużona/kompetentna i miła.....wystarczy więc tylko nawtykac tym trzem, oni pokornie uszy po sobie i znowu bedzie tak fajnie jak było! No jest to jakaś metoda. Tyle że mleko się wylało i już nic nie będzie jak było.....trzeba się bedzie maskować, pilnować, udawać albo......zwyczajnie zmienić (ha, ha, ha).....I żadne "wojsko zaciężne" w postaci jednego/dwóch zniesmaczonych obrońców nie pomoże. To jak było już se ne vrati!
Rotmistrz
Rotmistrz, 19 czerwca, 12:31ależ ty obcy poliglota jesteś! waw! i ze słowiańskich i z anglojęzycznych zaczerpniesz...dajesz radę... A mi tylko kur.. łacina w głowie na takie dictum...
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 12:40człowiek jest wykształcony i oczytany.....tylko charakter, że tak cie zacytuje rotmistrz -kurna wredny......
edi
edi, 19 czerwca, 13:40popieram staroste limanowskiego, który kiedyś tam stwierdził, że nauczyciele do władzy nie powinni się garnąć, bo z tego nic dobrego nie wyniknie. oby w końcu zlikwidowano kartę nauczyciela, to przestanienie szkoły traktować jak własny folwark.
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 14:11albo politycy do szkoły........
boy
boy, 19 czerwca, 18:45A i kompanierzy wrócili. Zapomnieliście jeszcze dopisać, aleś my mu dokopali. Czekam jeszcze na wytykanie literówek, ale po to trollownia sięga się w ostateczności. Dusicie się w sosie własnym.
Rotmistrz
Rotmistrz, 19 czerwca, 19:38na szczęście boy trochę rozcieńczyłeś chłopcze...
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 19:42A właśnie że nie będziemy boy! Bo nie kopie się leżącego ;-)). A Ty w tym naszym sosie robisz za grzybka prawdziwka? ;-)). Ciekawe kiedy się poddasz? Tym razem? Czy jeszcze raz nie zdzierżysz i się odszczekniesz? ;-)) Ech nerwy, nerwy, nerwy.....
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 19:48boy poradze ci życzliwie - idźże gdzieś gdzie dasz sobie rade. Bo bardzo chciałbyś pokąsać, tylko zabków wystrarczająco ostrych nie masz. Przecież Ty nic o sprawie nie wiesz, nikogo nie znasz to idźże stąd człowieku. Bo ci żyłka peknie. Albo zacznij "bitwe na prawdziwe argumenty" - bardzo chętnie podyskutuje. I nawet Ci przyznam racje jak zasłużysz (poważnie!).
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 19:50boy tylko nie idź na limanowa in bo tam sie wściekniesz znowu ;-))
wodnik
wodnik, 19 czerwca, 21:50Gazeta Krakowska » Fakty24 » Gmina dalej szuka dyrektora szkoły w Podobinie Gmina dalej szuka dyrektora szkoły w Podobinie Data dodania: 2012-06-19 19:21:06 ▪ Ostatnia aktualizacja: 2012-06-19 19:21:06
skorpion
skorpion, 19 czerwca, 22:10brawo! czasem warto wsadzic kij w mrowisko
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 22:16boy :"Problem z Dziwisz macie nadal,"....prorok?
regneva
regneva, 19 czerwca, 23:10Kto ma problem z Dziwisz? ale się dzieje!
Obcy
Obcy, 19 czerwca, 23:15wg boya my...ale sie chłopczyna schowała gdzieś i cichutko uszki po sobie i nie rozwija.....nie chce sie taplać w morzu nienawiści (sic)
boy
boy, 20 czerwca, 10:30Towarzystwo wzajemnej adoracji znów powróciło. Patrzcie, patrzcie, jak sobie przyklaskują, jak się wzajemnie wychwalają, że językami innymi potrafią mówić, a jacy to wykształceni, aż dziw bierze, że jednej skargi na komisję nie potrafią sklecić, podpisać własnym nazwiskiem i wysłać. Domena trollowni, będą szczekać, opluwać, ale konkretnej akcji nie podejmą.
elwira
elwira, 20 czerwca, 10:49boy wykształcenie to nie wszystko. w tym kraju to nie sztuka zostać magistrem.
Rotmistrz
Rotmistrz, 20 czerwca, 10:50na szczęście są jeszcze tacy ludzie czynu jak boy. To daje trolowni komfort spokojnego bez zakłóceń adorowania siebie, i narcystycznego spoglądania w lustro przy goleniu, nucąc angielskie piosenki...
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:03boy chłopino/babino jednak nie zdzierżyłeś....nie ma dla Ciebie miejsca na innych forach? Nie znajdujesz tam tematu przystającego do Twoich aspiracji??? No cóż - bedziemy Cie tu musieli dzierżyć ;-))). Uparciuszku Ty mój! A widzisz - rzeczy się toczą, ktoś składa odwołania, konkursy unieważnione.......my tylko siejemy - i trafia na żyzną glebę ;-)).
Rotmistrz
Rotmistrz, 20 czerwca, 11:14moje wysokie wyksztłcenie kłóci się z wiedzą rolniczą, ale wrodzona inteligencja poparta wieloletnią wszechstronną (wyłączajac geografię) edukacją podpowiada mi, że zbliża się czas żniw obcy... tak to już blisko..
Rotmistrz
Rotmistrz, 20 czerwca, 11:16 a ty jeszcze o zasiewach... W Rabie oziminę zasiali :-)
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:17przyszedłeś mnie poadorować Rotmistrz? ;-)
Rotmistrz
Rotmistrz, 20 czerwca, 11:28nie, nucę sobie we are the champions my friend...
skorpion
skorpion, 20 czerwca, 11:35Rotmistrz, ty sie golisz do monitora? uwazaj, bo sie zatniesz
Rotmistrz
Rotmistrz, 20 czerwca, 11:40bułahahahahahahaha....znaczy smile..:-))))
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:43przyszedłeś mnie poadorować Rotmistrz? ;-)
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:45no i co ma się tu czuć ten biedny boy.....czyta, czyta. I ani jednego sprzymierzeńca - sami ociekający nienawiścią wrogowie
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:49no i co ma się tu czuć ten biedny boy.....czyta, czyta. I ani jednego sprzymierzeńca - sami ociekający nienawiścią wrogowie
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 11:53Panie Budacz! Zaspał Pan dzisiaj? Już nawet w Krakowskiej trąbią a Pan nic? Czekamy! Tylko prosze być bardziej dociekliwym niż dotychczas ;-)).
boy
boy, 20 czerwca, 16:43No i niestety miałem rację. Trolle mają nadal problem z Dziwisz. Wmawiają sobie, że to już czas przeszły, ale nadal ślęczą dzionki i ranki, żeby wyczytać coś nowego na tv28 o tej kobiecie. Kopcie skrzaty, nienawiść daję niektórym siłę, by żyć. Polecam też inna formę terapii. Pacjentom, którzy kumulują nadmierną ilość negatywnych emocji, daje się poduszkę do kopania, boksowania. Bardzo praktyczna terapia, która można sobie zorganizować samemu w domu. Ale jak wcześnie pisałem, możecie nadal kopać mnie, bo po pierwsze, czujecie się w mocy, macie jednego wroga-cel i wy skrzaty łączycie siły, żeby stawić opór temu wrogowi. Dwa, ktoś was zauważa na tym forum, nie ignoruje jak reszta, waszego chamstwa, dzięki temu możecie się wykazać waszą hmm wątpliwą znajomością angielskiego, intelektualnymi przemyśleniami, no i wasze ego rośnie w siłę. Pamiętajcie to nie trwa wieki, dlatego mam nadzieję, że kiedy pojawię się ponownie na forum, znów będę mógł poczytać intelektulane wynurzenia lokalnych trolli.
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 17:06Siemka boy! miło, że wpadłeś! Ale teraz jesteśmy w nowszym wątku, więc zapraszamy. Troszke się pokopiemy - bedzie fajnie!
bernie
bernie, 20 czerwca, 17:45...boy dajże sobie spokój to są ci od tego wąsatego. szkoda twojego czasu przy klawiaturze. mają jakieś tam swoje porachunki. otwieram nowy wątek - wimbledon. kubot i janowicz w drabince...
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 17:55no widzisz boy..wszyscy ci to doradzają. A Ty jak ta mucha tse tse ;-)
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 17:56ciągle tylko "trol to, trol tamto". Z nami (tymi od wasatego) nie wygrasz. Bo my jesteśmy mistrzami ciętej riposty!
Obcy
Obcy, 20 czerwca, 17:57ciągle tylko "trol to, trol tamto". Z nami (tymi od wasatego) nie wygrasz. Bo my jesteśmy mistrzami ciętej riposty!
mirell10
mirell10, 20 czerwca, 18:01bernie gdzie ten wątek? Zaniewska też ma szansę na drabinkę, no a Agnieszka oczywiście z trójką.
bernie
bernie, 20 czerwca, 18:07...wątku jeszcze nie ma, bo forum gdzieś zniknęło. zaniewska ma jeszcze jedno spotkanie żeby znaleźć się w drabince. zobaczymy...
mirell10
mirell10, 20 czerwca, 18:11Też szukam i nie ma. Chyba je zlikwidowali
bastek
bastek, 20 czerwca, 18:16domachowska juz przewaliła ;/
boy
boy, 21 czerwca, 16:34Mistrzowie ciętej głupoty mogą być i od wąsacza, brodacza, nieważne, ważne, że skrzaty mają problem z samymi sobą. Swoje niepowodzenia, frustracje projektują na ludzi, przedmioty, sytuacje. Siedzą godzinami przy komputerze, niewyspanie, problemy, inny chce po prostu się przytulić, oznaka braku okazywania uczuć w jego domu rodzinnym, a może i w obecnym. To wszystko skupia się w jedną całość, a to już niedaleko od depresji. Ja mogę poświęcić im uwagę, bo na tym zależy im najbardziej. Powiedzmy sobie, taki wolontariat po godzinach. Miarą wielkości człowieka jest liczba jego wrogów i tak sobie myślę, że Dziwisz to problem nie czasu przeszłego. Finał Djoković Nadal? Zobaczymy. Właśnie ogladam mecz Zaniewskiej. Jak dotąd wygrała pierwszego seta.
Obcy
Obcy, 21 czerwca, 17:07A świstak siedzi j zawija w te sreberka.........
Obcy
Obcy, 21 czerwca, 17:09O tak! Jakby tą miarą mierzyć to jest to naprawdę wieeeelki człowiek.....
bernie
bernie, 21 czerwca, 19:07...jak uważasz. squash w sobotę. info na priv...
Obcy
Obcy, 21 czerwca, 20:22W sumie nie musze, ale sobie ulze jeszcze raz. No więc z tymi wrogami to coś dzwoniło, tylko nie wiadomo gdzie dokładnie. Miarą sukcesów człowieka a nie jego wielkości jest ilość wrogów. A to nie dokładnie to samo. Szczególnie ze te sukcesy to też dość indywidualna (subiektywna) ocena - dla jednego to może być trwanie na stanowisku przez 20 lat a dla drugiego ilośc kasy a dla jeszcze innego to np szacunek u ludzi. Tak że boy byłes blisko - nawet "prawie" utrafiłeś - ale jak wiadomo prawie robi różnice. Nie istnieje taka figura retoryczna jak "cięta głupota" - cięte to moga być kwiaty, rzeczona riposta, albo ktoś "z metra cięty"......Cięty tez może być jeden na drugiego - np ty na troli jestes strasznie cięty....Dlaczego? Who knows? Masz pewnie jakieś swoje powody pewnie. W kwestii twojej diagnozy uczetników tego forum wypowiedziałem się wcześniej, więc pozostawie świstaka w spokoju. Reasumując - ponieważ pozostliśmy w tym wątku sami (nikt inny już tu nie pisze) niniejszym zwalniam cie z posługi wolontariatu. Już z tobą nie bede gadać - raz żeby cie "nie karmic", a dwa że nie mam z tego żadnej przyjemnosci. Nie jest to fajna słowna szermierka tylko nawalnaka cepami to i po co? Tak że boy ostatnia moja rada dla ciebie - zeby sie fajnie pokopać to trzeba miec godnego przeciwnika.....a nasze płaszczyzny nie mają punktów stycznych. Próbowałem i z tej i z tej i na argumenty i na żart ale ty drętwy jesteś.... Ty nas/mnie za godnych przeciwnika też nie uważasz więc powiem bez żalu by....boy.
regneva
regneva, 21 czerwca, 20:23boy, sam wymyslasz te filozoficzne teksty? czy może cytujesz?
regneva
regneva, 21 czerwca, 20:27boy ..by, by
pandora
pandora, 21 czerwca, 23:13Gagol czekam
pandora
pandora, 21 czerwca, 23:27gagol !!! to spisek
pandora
pandora, 21 czerwca, 23:31gagol !!! to spisek
Obcy
Obcy, 21 czerwca, 23:48pandora o co chodzi??? jaki spisek?
mirell10
mirell10, 22 czerwca, 00:19Sandra w turnieju głównym!!! Eurosport znowu dmucha w balonik pod tytułem, Agnieszka numerem jeden po Wimbledonie, ale może być różnie ;/
boy
boy, 22 czerwca, 16:06Niedobrze, huśtawki nastrojów, lęki, oskarżanie o spisek, tworzenie sobie fikcyjnych wrogów, pierwsze symptomy schizofrenii. Skrzaty nie zwalnia się ludzi, którzy podejmują się pracy wolontaryjnej. Dzisiaj ćwiczymy oddychanie. Koncentrujemy całą naszą uwagę na oddechu. Zaczynamy. Wdechchch 1-2-3 i wyyydech 1-2-3. Odsuwamy wszystkie problemy, frustracje, niepowodzenia, Dzwisz, wąsaczy i brodaczy na bok. Ćwiczenie należy powtórzyć od 5 do 10 razy.
boy
boy, 22 czerwca, 16:14bernie na squash czas w sobotę się znajdzie, będę w kontakcie na priv. mirell, niesamowity sukces Zaniewskiej. Własnie przeglądam wyniki losowania.
skorpion
skorpion, 23 czerwca, 00:10Boy został tu sam i straszny gieroj, a jaki wyluzowany!!! diagnozuje problemy psychiatryczne, ba nawet leczy , brawo, podbuduj chłopie ego zanim sie znowu zlecą i cie zakrzyczą. pozdro
mirell10
mirell10, 23 czerwca, 09:30skorpion ćwicz to oddychanie, jak ci radzą. boy losowanie bdb dla Polaków.
kali
kali, 23 czerwca, 12:29Murray też będzie się liczył. gra na własnej trawie ;)
bastek
bastek, 23 czerwca, 13:35Dzisiaj mamy jeszcze finał Uli w Holandii :)
Rotmistrz
Rotmistrz, 23 czerwca, 13:44boy - coś pacjenci nie dopisują...chyba z przytulaniem lepiej w okolicy. Chyba że w łikend masz zamknięte...
mirell10
mirell10, 23 czerwca, 14:30Też oglądam :)
kali
kali, 23 czerwca, 17:47to jeszcze nie ten finał wta dla uli ;/
boy
boy, 27 czerwca, 21:05Zdaje się, że ktoś nie odrabiał prac domowych. Skrzaty, ćwiczenia relaksujące jak najbardziej są Wam wskazane. Mamy tu jednak przypadki potwierdzające teorię projekcji własnych problemów na innych, a więc jak radzić sobie z niską samooceną, inny chce podbudować ego. W takich przypadkach najlepiej udać się do specjalisty, bo serwis on-line nie jest wystarczający. Zawsze można porozmawiać z kimś bliskim, ale po waszych wpisach mam wrażenie, że wielu tych bliskich wokół siebie nie macie. Tak, kozetka może pomóc.
boy
boy, 27 czerwca, 21:09No i zaczął się Wimbledon. Porażka Uli, ale gra Janowicza cieszy. Oglądam mecz Janowicz - Gulbis, Jerzyk ma szansę na kolejną rundę!
kolegafranka
kolegafranka, 27 czerwca, 21:38ja pierd%$^%* on to wygrał!!! brawo!!!
Zaloguj się aby dodać komentarz!