sentyrz
Poniedziałek, 21 maja 2018r. · Imieniny: Wiktora, Tymoteusza

Strona Główna » Aktualności

Mularczyk idzie do PiS za Koguta?

28 listopada, 14:10

Poseł Arkadiusz Mularczyk z Solidarnej Polski chce wrócić do PiS, a prezydent Nowego Sącza ma plan usunięcia z partii senatora Stanisława Koguta. O sprawie pisze elektroniczne wydanie Gazety Krakowskiej.

Już podczas wyborów parlamentarnych współtwórca Solidarnej Polski Arkadiusz Mularczyk deklarował, że chce wrócić do Prawa i Sprawiedliwości. Choć minął rok dopiero teraz zawnioskował o przyjęcie go z powrotem do PiS. - Do tej pory nie widziałem możliwości powrotu do tej partii. Nie po drodze było mi ze Stanisławem Kogutem, który nieustannie podważał koalicję wyborczą - mówi poseł . 

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/nowy-sacz/a/mularczyk-idzie-do-pis-za-koguta,11512064/

Autor: jbudacz
Komentarze
kuras
kuras, 28 listopada, 14:29Zdrada – w ogólnym znaczeniu, świadome i intencjonalne zawiedzenie zaufania danego przez osobę, organizację, państwo lub grupę społeczną, które z tego powodu ponoszą straty tudzież uważają, że ponoszą straty. Zdrada jest zwykle moralnie potępiana społecznie i w zależności od jej charakteru może też prowadzić do samosądu, być karana przez państwo lub w inny sposób sankcjonowana-tyle Wikipedia. A ja ma wrażenie, że ta definicja dziwnie jakoś pasuje do przywołanego tu przypadku? Jak w partii źle, słupki sondażowe lecą na łeb, na szyję, to uciekamy i zakładamy swoje "kółko". Jak "była" się pozbierała, nabrała sił, wygrała wybory, mianuje swoich na wysokie stołki, to zgłaszamy chęć powrotu. Jeśli poseł Mularczyk PiS utożsamia z senatorem Kogutem, to chyba zupełnie się pogubił i nie przemyślał swojej kiedysiejszej decyzji (o opuszczeniu PiS)? Jeśli tak miałoby się stać i Mularczyk zostałby na powrót przyjęty do PiS, to "dobra zmiana" mogłaby przez wielu być nazwana jedynie wyborczym hasłem. A przecież nie tak miał być..
wanpirek
wanpirek, 28 listopada, 17:48@kuras a mnie jak ulał "Zdrada"pasuje do Byłego Burmistrza Filipiaka najpierw do wyborów samorządowych szedł z działaczami PZPR i ZL czego dowodem był wybór osoby z PZPR na przewodniczącego Rady Miasta potem szukanie wsparcia w PO przez Wójta Tadeusza Patalitę /dotacja na hale sportową/ a jak widział że mieszkańcy głosują na PIS /70%/to działania swoje skierował w celu przypodobania się PIS /tablica Smoleńska w parku/i masz racje zdrada jest potępiana przez społeczeństwo ukarano przegrał wyborach na Burmistrza mimo że szef PIS St. Kogut poparł i nie tylko nie pomogło ! Do PIS nie przyjęli wylano ! a teraz moralizatora się bawisz Kuras -Filipiak
joazele
joazele, 28 listopada, 18:18Bardzo dobrze że się żrą, to było do przewidzenia niech społeczeństwo przejży na oczy kogo wybrało? Kuras by się do nich nadawał, umie lać wodę, uprawiać pustą propagandę (Bóg, Honor, Ojczyzna) a w rzeczywistości robić "swoje". Mam nadzieję że tym fałszywym ludziom społeczeństwo jak najszybciej da czerwoną kartkę i skończą jak ten o którym pisze @wanpirek.
joazele
joazele, 28 listopada, 18:31P.S. Nie znam ani jednego członka PISu, który by żył według wcześniej wymienionych przeze mnie ideałów, które głosi.
malarz
malarz, 28 listopada, 18:38Tego byłego to nikt nie chce.Nie chcieli go jako księdza,nie chcieli go jako burmistrza,nie chcieli go jako członka PIS.
kuras
kuras, 28 listopada, 18:43@wanpirek, a potrafisz wymienić"działaczy PZPR" z którymi do wyborów szedł Filipiak? I oświeć mnie co to jest ZL? A ja w rewanżu przypomnę ci: przewodniczącego rady wybierają radni spośród siebie, a radnych mieszkańcy. A już chłopie z Patalitą pojechałeś"po bandzie"- finasowanie hali nie było i nie jest tajemnicą - i nazwisko Patalita tam nie występuje. Przypomnę ci ten montaż i proszę, nie kłam więcej: MRPO plus 1 mln Min. Sportu plus budżet miasta (5,5+1+2,5) tak to było mnie więcej - poczytaj, dane są wciąż dostępne. Przypisywanie dotacji Patalicie to kpina o żart.
wampirek
wampirek, 28 listopada, 22:16@malarz, @joazele, @wanpirek - Jakby red. Budacz zrobił artykuł na temat wpływu zorzy polarnej na kolarstwo w Chinach to też zboczylibyście na burmistrza Filipiaka... Zaiste wasz mały światek krąży wokół tej postaci, znaczy się jest ważny w Waszym życiu. Nie potraficie merytorycznie o Mularczyku i Kogucie, wszak o tym artykuł. Polecam jeszcze raz jego lekturę. Tam nic o Filipiaku nie było
malarz
malarz, 29 listopada, 13:20wampirek ja w swoim imieniu się wypowiadam zresztą tak jak zawsze.Piszę o byłem nie ze względu jak twierdzisz że jest ważny w moim życiu,może dla Ciebie tak ale by mieszkańcy nie zapomnieli ile złego narobił podczas swego urzędowania .Jak to zresztą mówią że największą wygraną szatana jest to ze ludzie uwierzyli ze go nie ma i tu jest podobnie a do wyborów już nie daleko.
rolnik
rolnik, 29 listopada, 14:08Ja głosowałem na pis i teraz żałuję ale nie ma na kogo głosować.
maczo
maczo, 01 grudnia, 12:13Wiadomo bylo ze posel Mularczyk pnie sie w gore - w polityce potrafi sie odnalesc w kazdej chwili i na kazdym miejscu ,chociazby duza ilosc glosow w maszanskim regionie dawala cos do zrozumienia . Jezeli Mularczyk zostanie mianowany szefem regionu Sadeckiego napewno wtedy naszym niektorym lokalnym samorzadowcom nie bedzie z nim po drodze .Jednak glownym rozgrywajacym w naszym Sadeckim regionie jest posel Janczyk i to on rozdaje karty .
Zaloguj się aby dodać komentarz!