sentyrz
Poniedziałek, 21 maja 2018r. · Imieniny: Wiktora, Tymoteusza

Strona Główna » Aktualności

II miejsce w dziewcząt z Kasiny Wielkiej Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w unihokeju

05 grudnia, 12:09

To już kolejny sukces uczennic ze szkoły podstawowej z Kasiny Wielkiej. Po zdobyciu I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w unihokeju przyszła kolej na wicemistrzostwo w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rozegranych w Nowym Targu.

- Nasze dziewczęta okazały się niespodzianką turnieju, szły jak burza, eliminując poszczególne drużyny – mówi trener drużyny. Dotarły do finału bez straty bramki, niestety ostatni mecz ze szkołą podstawową z Ludźmierza zakończył się bezbramkowym remisem, czego następstwem były rzuty karne, w których przeciwnicy zyskali o jedną bramkę więcej od naszych dziewczyn.

Były to pierwsze Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w unihokeju, w których drużyna z Kasiny Wielkiej wzięła udział zdobywając wicemistrzostwo. Gratulujemy sukcesu!

Skład drużyny: Cież Katarzyna (kapitan drużyny), Łacna Edyta, Weronika Jurczak, Kaleta Milena, Kaleta Martyna, Kaletka Wiktoria, Pietrzak Edyta, Popławska Maria, Aleksandra Staszeczek, Skowronek Dorota,  Skowronek Małgorzata, Natalia Węglarz.

Źródło:UG Mszana Dolna

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz!