sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Aktualności

Policjanci podsumowują weekend na drogach.

12 września, 09:25

Miniony weekend na limanowszczyźnie: pościg za kierującym, który nie zatrzymał się do kontroli, kilka kolizji i nietrzeźwi kierowcy. Policja podsumowuje miniony weekend.

W niedziele 10 września br. o godz.: 4:30 w Łostówce kierujący pojazdem Audi A4 na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, zjechał z drogi po przejechaniu kilkunastu metrów uderzył w słup energetyczny. Następnie pojazd stoczył się ze skarpy na chodnik.  Kierujący uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Mszany Dolnej ustalili, że w/wymienionym pojazdem kierował 37-latek który posiada aktualny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został zwolniony. Sprawa trafi do sądu. 

W miniony weekend na terenie powiatu limanowskiego odnotowano 4 kolizje drogowe. W sobotę 9 września o godz. 5:50 w miejscowości Skrzydlna 42-latni kierujący pojazdem marki Citroen  nie udzielił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki Audi.

O godz. 16:25 w Zamieściu 39-letni kierujący pojazdem marki Seat podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym kierującym pojazdem marki Jaguar. Uczestnicy kolizji trzeźwi, sprawcy ukarani mandatami.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych nieznany pojazd uszkodził ogrodzenie przy prywatnej posesji w Mordarce. Trwają czynności w tej sprawie.

W niedziele 10 września o godz. 11:50 w Limanowej na ul. Krakowskiej 24-latni kierujący samochodem marki BMW najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Honda. Kierujący byli trzeźwy, a sprawca został ukarany mandatem. 

Autor: jbudacz
Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz!