mzgk
Wtorek, 25 września 2018r. · Imieniny: Aurelii, Ładysława
doll

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Radni z wizytą po remoncie "jedynki"

18 grudnia, 10:55

Po czwartkowej sesji - radni Mszany Dolnej mieli okazję ocenić zakończony remont w Szkole Podstawowej nr 1. Oprócz elewacji w budynku "jedynki" zostały wymienione okna, grzejniki i zmodernizowano kotłownię.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
pinokio
pinokio, 18 grudnia, 18:07Teraz tylko czekać jak poprzednik oświadczy ze zabezpieczył środki na ten cel jak również wykonał wszelką niezbędną dokumentację................Cieszy ta inwestycja bo zapewne bardziej potrzebna niż zabezpieczenie logistyczne prywatnych galerii za poprzednika.Byle tak dalej by lel i jego kompan kuras który gdzieś się zapodział cieszyli się że inwestycje są i będą dalej................Może by Rada Miasta ogłosiła konkurs z nagrodą dla osoby która odnajdzie zaginionego kurasa.
maczo
maczo, 18 grudnia, 18:33Panie sekretarzu Antoni ,co pan taki smutny glowa do gory :) ida swieta trzeba sie cieszyc .:)
pinokio
pinokio, 18 grudnia, 18:53maczo a ty już swiętujesz
mszaniak
mszaniak, 19 grudnia, 17:09Pozycja 6/9 na calej lini. Taki komentarz sie nasuwa po obejrzeniu reportazu.
maczo
maczo, 20 grudnia, 16:47Za posrednictwem portalu tv 28 chcialem wszystkim panstwu , Panu Burmistrzowi , wszystkim radnym , panu sekretarzowi oraz pani dyrektor szkoly nr 1 zlozyc serdeczne swiateczne zyczenia . Pieknych Radosnych Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia :)
maczo
maczo, 20 grudnia, 16:52Wielkimi krokami nadchodza piekne bozenarodzeniowe swieta , skladam rowniez calej redakcji tv28 , Rdosnych Spokojnych Rodzinnych Swiat :) Zyczenia Swiateczne przesylam rowniez Panu Wojtowi ,pani zastepcy ,panu sekretarzowi ,wszystkim radnym oraz wszystkim pracownikom urzedu gminy . Zdrowych Pogodnych Radosnych Swiat Bozego Narodzenia .
maczo
maczo, 20 grudnia, 16:57Swiateczne zyczenia Zdrowych Radosnych Swiat Bozego Narodzenia przesylam rowniez wszystkim czytelnikom i piszacym na tym portalu . Do siego roku.
lewy9
lewy9, 20 grudnia, 18:56Maczo myślałem że powiesz to po północy w Wigilię ale jak zwykle "zaskakujesz". Wesołych Świąt!
mszaniak
mszaniak, 21 grudnia, 13:03@maczo Tobie i innym zdrowia i sil w nadchodzacym roku wyborczym. Panowi burmistrzowi i Panu Zabie w roku 2018 zycze zeby sie chociaz na koniec wzieli do roboty. Panom radnym miejskim i powiatowym z miasta Mszana Dolna, zycze wiecej odwagi. Nie lekajcie sie. Radni miejscy, nie wiejcie na wietrze jak choragiewki.
mszaniak
mszaniak, 21 grudnia, 13:07Panu Tadeuszowi Filipiakowi w imieniu swoim i wielu mieszkancow naszej pieknej Mszany Dolnej zyczymy spokojnych swiat oraz wytrwalosci w tych chamskich atakach ze strony zachlysnietych wladza i pycha, a w 2018 powrotu na fotel burmistrza Mszany Dolnej.
mszaniak
mszaniak, 21 grudnia, 13:10Trzymajcie Cie wszyscy, bo wyjezdzam na swieta z zona, synem, synowa, wnukami poza granice naszego kraju i obysmy sie znow tutaj spotkali w 2018 roku bo malo bezpieczne czasy mamy. Takze to praktycznie moj ostatni komentarz i wizyta na portalu TV28
mszaniak
mszaniak, 21 grudnia, 13:12Aha i jeszcze zyczenia dla ludzi z Tv28 zeby wiecej informacji nam publikowali z naszego miasta i odpowiadali na nasze maile w 2018, bo slemy slemy i nic. Drodzy dziennikarze, nie bojcie sie tych lokalnych politkow z Mszany, to nie ''Koguty'', zeby dziobaly. Do Zobaczenia!!!
boryna
boryna, 21 grudnia, 13:13Mszaniak jak tak tęsknisz za Filipiakiem to go zabierz do siebie bo ja mam nadzieję że twoja słowa się nie spełnia bo za co byłaby ta kara
boryna
boryna, 21 grudnia, 13:15A jak już jedziesz zagranicę to tym bardziej
oko
oko, 21 grudnia, 16:55@mszaniak Adamie zbliżają się Twoje imieniny ,więc dużo zdrowia i nie licz kadząc że Filipiak sprzeda Ci teren gdzie masz budkę z drewna przy Spadochroniarzy, albo zrobi Ci promenadę koło twego domu ? nie licz że mieszkańcy zapomną o donosach ? itp Nowy Rok 2018 to rok który powinien dla mieszkańców być rokiem nadziei , nadchodzących wyborach samorządowych zostanie wybrana osoba nowa, dobry gospodarz, pozbędziemy się donosicielstwa i ujadania jednych na drugich bez Filipiaka i bez Kowalczyka ,bez podziału na PIS i PO po prostu dobry gospodarz powinien być wybrany
malarz
malarz, 22 grudnia, 07:43oko a dlaczego jesteś przekonany że Filipiak gdyby został burmistrzem nie sprzedał by terenu wokół budki drewnianej bądź wykonał promenadę?. Chyba Twoje przekonanie nie wypływa z faktu że kiedyś naobiecywał most wiszący nad Mszanką i most wisi ale nie tak jak miał wisieć.Ale najpierw trzeba zostać burmistrzem i tu jest problem zarówno dla mszaniaka jak i najbardziej zainteresowanego Filipiaka.Jest takie stare porzekadło ale jakże wartościowe i na czasie."Największe zwycięstwo szatana - ludzie uwierzyli że go nie ma"
malarz
malarz, 22 grudnia, 07:47Mszana Dolna nigdy w swojej historii nie miała niestety dobrego gospodarza miasta który miałby wizję rozwoju naszego miasta i ją realizował.
oko
oko, 22 grudnia, 09:44@malarz masz rację mając wątpliwość że Filipiak gdyby został burmistrzem nie sprzedał terenu pod budkę , co do intencji @mszaniaka kadząc na tym forum Filipiakowi nie zdziwił bym się że jest jak piszesz teren pod budkę sprzedany a promenada wykonana ? i to jest cel kadzenia @ mszaniaka Filipiakowi, a dla czego @mszaniak jest przeciwny obecnej władzy ? Pewno dlatego że ścieżki rowerowe będą wykonane po drugiej stronie rzeki a nie tam gdzie chce i budkę będzie pewno musiał rozwalić Wyczytałem że powstaje nowy projekt ronda z dodatkowymi pasami to budka będzie do likwidacji !
malarz
malarz, 23 grudnia, 07:11oko pod nieobecność zresztą nie wyjaśnioną kurasa dajesz się poznać jako osoba wszechwiedząca.Mam wiec pytanie czy nie wiadomo Ci gdzie przebywać może kuras?Słyszałem na mieście że był czy miał być w Nowym Sączu.Ale jak to często bywa ludzie dużo mówią a prawda jest inna a zresztą co miałby robić w Nowym Sączu przecież chyba nie ciągnie nikogo po sądach?
Zaloguj się aby dodać komentarz!