mzgk
Piątek, 14 grudnia 2018r. · Imieniny: Alfreda, Izydora
paweł

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Energetycy utknęli autem w korycie Mszanki

02 stycznia, 15:59

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w Mszanie Dolnej. W korycie rzeki Mszanka utknął samochód należący do grupy energetycznej Tauron. Uwięzieni w samochodzie służącym do usuwania awarii energetycy na pomoc swoich kolegów czekali ponad pół godziny.

Zdziwieni cała sytuacją byli zwłaszcza Ci, którzy w każdy wtorek handlują nad Mszanką, bo wtorek w Mszanie Dolnej, to dzień targowy.

Nie wiadomo dlaczego i z jakich przyczyn samochód znalazł się w rzece Mszanka. Być może energetycy chcieli ominąć gigantyczne korki w mieście, a przeprawa przez Mszankę wydawała się najlepszym sposobem aby przejechać przez centrum zatłoczonego, jak zawsze o tej porze roku - miasta.

Niestety ich samochód, to nie amfibia, a prąd, który ich zapewne zniósł okazał się nie tym, z którym na co dzień mają do czynienia.

Na szczęście pomoc przyszła w porę, a specjalistyczny sprzęt wyciągnął śmiałków przeprawy przez rzekę w kilka minut. Samochód o "własnych siłach" wydostał się na drogę...i energetycy odjechali siną w dal.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.