mzgk
Wtorek, 25 września 2018r. · Imieniny: Aurelii, Ładysława
doll

Strona Główna » Aktualności

Święto Trzech Króli w regionie(Video)

07 stycznia, 12:34

W sobotę ulicami naszego regionu przemaszerowały barwne orszaki "Trzech Króli". W Święto Objawienia Pańskiego odwiedziliśmy Limanową i Rabkę.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
lel
lel, 07 stycznia, 14:00Zastanawiajacym i smutnym zarazem jest to że w Mszanie nikt nie podjął inicjatywy zorganizowania takiego Orszaku Trzech Króli.....
lel
lel, 07 stycznia, 16:59Jeżeli mnie pamięć nie myli to za kadencji p.Filipiaka taki Orszak jako pierwszy w regionie przeszedł ulicami naszego miasta...dlaczego samorząd lub ktoś z otoczenia nie kontynuuje tej pięknej inicjatywy ?Inne samorzady podchwycily Mszanski pomysł i podtrzymują tą inicjatywe tylko w naszym mieście to "umarlo"jak wiele innych rzeczy...
lel
lel, 07 stycznia, 16:59Jeżeli mnie pamięć nie myli to za kadencji p.Filipiaka taki Orszak jako pierwszy w regionie przeszedł ulicami naszego miasta...dlaczego samorząd lub ktoś z otoczenia nie kontynuuje tej pięknej inicjatywy ?Inne samorzady podchwycily Mszanski pomysł i podtrzymują tą inicjatywe tylko w naszym mieście to "umarlo"jak wiele innych rzeczy...
coby
coby, 07 stycznia, 21:27Ale "za to" WOŚP zagra.......
maczo
maczo, 08 stycznia, 09:07Kazda incjatywa ktora przynosi cos dobrego w zyciu spolecznosci lokalnej jest cenna . @ lel czasem jest tak ! zeby cos moglo sie dobrego urodzic musi to stare umrzec .Nadzieja wciaz zywa na lepsze nowe miasto .
lel
lel, 08 stycznia, 09:53Maczo czyli twierdzisz że to co było zainicjowanie za czasów gdy Burmistrzem był p.Filipiak czyli między innymi Orszak Trzech Króli musiało umrzeć?.To powiedz jakie inicjatywy przyniosła aktualna zmiana ?Czym moze poszczycić się nasz aktualny samorząd z p.Burmistrzem na czele...Co nam zaproponowano?
maczo
maczo, 08 stycznia, 15:47@ lel zle mnie zrozumiales ! nie pisalem o tradycji Orszaku Trzech Kroli , to piekna tradycja i warto ja utrzymywac :)
lel
lel, 08 stycznia, 18:04To powiedz mi @maczo dlaczego nikt nie jest zainteresowany kontynuowaniem jak nazwales pieknej tradycji...przecież wszelkie pomysły czy inicjatywy powinny wychodzić że strony radnych,przewodniczącej rady miasta czy burmistrza. To oni zostali wybrani żeby cos wnieść ,wspomagać, kreować, rozwijać i być aktywnym w pracy dla mieszkańców....jak było coś dobrego to dlaczego nikt tego nie podtrzymuje?
maczo
maczo, 08 stycznia, 18:17A ja wiem ? nie wiem !@lel jak im tutaj wytykam bledy i nic nie robienie to paruja cala sila i mnie tutaj masakruja bo wielce sa urazeni poniewaz moja krytyka im nie pasi . Zawsze uwazalem i uwazam ze takie osoby nie powinny sprawowac mandatu publicznego , pobierajac wynagrodzenia z pieniedzy podatnikow . Zawsze mozna isc np: do lopaty czy innej pracy na swiezym powietrzu i nikt wtedy nie bedzie krytykowal nieudolne rzady i nieudolne zarzadzanie .Widzisz @ lel kazdy sie nauczyl zeby jak najmniej dac od siebie a jak najwiecej przytulic w imie "pojtego dobra publicznego"
wanpirek
wanpirek, 08 stycznia, 18:45@lel chłopie lepiej się zastanów co ty piszesz ? rozróżniasz ty Proboszcza od Burmistrza ? jak tak bardzo chcesz kontynuacji to co ci przeszkadzało ubrać koronę stanąć na sokole na rynku i krzyczeć jam król i zobaczyć ilu zwolenników w orszaku za tobą ruszy byłby to jeden w Polsce orszak jednego króla Tak na poważnie to się zastanów kim ty chciałeś być Proboszczem czy Burmistrzem ? ani się na proboszcza nie nadajesz ani na burmistrza Jedynie co potrafisz robić to po sądach się z mieszkańcami procesowa i pisać donosy ?
joazele
joazele, 08 stycznia, 20:34I znowu, jak u Andersena okazało się że "król" jest NAGI.
lel
lel, 08 stycznia, 21:58No i szybciutko znaleźli się adwokaci joazele i wanpirek...my sobie z @maczo dyskutujemy na temat "Orszaku "a tu jak zwykle te same osoby bez proszenia wtracaja się w naszą polemikę....moze w związku z tym przedstawicie panowie co obecna ekipa zainicjowała przez ostatnie trzy lata?
pinokio
pinokio, 09 stycznia, 07:03lel jakby Ci przyszło do głowy czasem wyjść na dach dworca PKS to nie zapomnij wciągnąć drabiny za sobą bo może być problem by zejść z dachu bo ktoś może schować drabinę.
coby
coby, 09 stycznia, 09:42@wanpirek czy ty naprawdę musisz z siebie robić takiego jełopa za każdym razem?
coby
coby, 09 stycznia, 09:46przepraszam - moje retoryczne pytanie dotyczy dwóch "orłów" (albo - co bardziej prawdopodobne- jednego za to ukrytego pod dwoma nickami)- @wanpirka i @pinokia.
Zaloguj się aby dodać komentarz!