mzgk
Piątek, 14 grudnia 2018r. · Imieniny: Alfreda, Izydora
paweł

Strona Główna » Aktualności

Gmina Limanowa przystępuje do remontu jednej z dróg - kierowców czekają utrudnienia

07 marca, 14:44

W piątek 9 marca o godzinie 8.00 rozpoczną się prace remontowe na drodze gminnej Pisarzowa -Łąki- Działy. Gmina Limanowa informuje więc kierowców o utrudnieniach, które czekają ich w związku z tą inwestycją. Koszt remontu wyniesie 1 mln 350 tys. złotych.

- W związku z realizacją inwestycji w pierwszym etapie realizacji inwestycji planowane jest wyłączenie z ruchu drogi na długości przebudowy mostu, wówczas dojazd do posesji będzie możliwy od strony drogi gminnej Męcina-Działy-Pisarzowa, a w drugim etapie zadania już po wykonaniu prac na moście, planowane jest zamknięcie całego odcinka. - informuje UG Limanowa W związku z realizacją zadania kierowców oraz mieszkańców prosimy o wyrozumiałość.

W ramach inwestycji wykonane zostanie poszerzenie drogi, rozbiórka istniejącego mostu i wybudowanie nowego z obustronnymi chodnikami dla pieszych, przebudowany zostanie odcinek drogi gminnej w obrębie mostu o szerokości 6,0 m i chodnikiem obustronnym na pozostałym odcinku szerokości 3,50 m, wykonane zostaną zjazdy do poszczególnych posesji na przebudowywanym odcinku drogi, droga zostanie odwodniona, a rowy umocnione korytkami betonowymi.
 
Remont drogi gminnej Pisarzowa- Łąki - Działy potrwa do dnia 30 sierpnia 2018 r. 

Inwestycja wyniesie 1.350.000,00 zł,  a  wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST z Laskowej. 

Poniżej rysunek z planowanym objazdem.

Autor: mgiza
Galeria
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.