mzgk
Wtorek, 25 września 2018r. · Imieniny: Aurelii, Ładysława
doll

Strona Główna » Aktualności

Sławomir kolejny raz gwiazdą Dni Mszany Dolnej!

16 marca, 11:17

Mszański urząd miasta podał termin tegorocznych Dni Mszany Dolnej oraz gwiazdy, które wystąpią podczas miejskiego świętowania. W tym roku publiczność będą bawili Sławomir oraz zespół Future Folk.

Tegoroczne Dni Mszany Dolnej odbędą się w dniach 21-22 lipca na stadionie sportowym KS Turbacz. W pierwszym dniu na scenie pojawi się zespół Future Folk, który występował m.in w programie "Must Be the Music. Tylko muzyka". Zespół zaprezentuje muzykę taneczną z elementami folku góralskiego. Ich przeboje to m.in. "Bo jo Cie kochom", "Twardy jak skała" czy "Janko". Natomiast w drugim dniu publiczność będzie mogła zobaczyć i usłyszeć Sławomira, twórcę takich hitów jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ni mom hektara". 

Przypomnijmy, że mszańska ziemia gościła już Sławomira dwa lata temu. Wtedy artysta zgromadził prawdziwe tłumy mieszkańców na swoim koncercie. Wówczas jego kariera nabierała dopiero rozpędu. Od tamtego czasu Sławomir stał się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Wystąpił m.in. na ostatniej imprezie sylwestrowej w Zakopanem, którą organizowała Telewizja Polska. Jego hit "Miłość w Zakopanem" w serwisie youtube ma już ponad 127 mln wyświetleń. 

Fot. mszana-dolna.eu


Autor: mgiza
Komentarze
lel
lel, 16 marca, 15:17Fantastyczne wieści dobiegają z Mszanskiego Magistratu.."Slawomir"rozgrzeje serca i temperamenty mieszkańców!!!....A ja spytam skromnie co z obietnicami przedwyborczymi???Czy występ tego wykonawcy jest tak ważny żeby trabic o tym kilka miesięcy do przodu!!!!On zaśpiewa weźmie pieniądze i odjedzie a to co miało być zrobione nadal będzie w sferze obietnic!!!W związku z tym ponawiam pytanie do P.Redaktora moze warto się w końcu tym zainteresować?!!
mszaniak
mszaniak, 16 marca, 15:22Miasto i gmina zadluzaja na potege ans - mieszkancow i zeby usmierzyc bol to placa kilkanascie tysiecy za 2 godzinny koncert dico polo. Mieszkancy gminy chodza do burmistrza po prosbie jak dziady zeby im pomogl. kompletny upadek, degrengolada na tej ziemii
lel
lel, 16 marca, 15:27"Chleba i igrzysk"wolali rzymianie...jak widać igrzyska będą, a chleb (obietnice przedwyborcze)???z tym już znacznie gorzej...
Zaloguj się aby dodać komentarz!