mzgk
Piątek, 14 grudnia 2018r. · Imieniny: Alfreda, Izydora
paweł

Strona Główna » Aktualności

Sławomir kolejny raz gwiazdą Dni Mszany Dolnej!

16 marca, 11:17

Mszański urząd miasta podał termin tegorocznych Dni Mszany Dolnej oraz gwiazdy, które wystąpią podczas miejskiego świętowania. W tym roku publiczność będą bawili Sławomir oraz zespół Future Folk.

Tegoroczne Dni Mszany Dolnej odbędą się w dniach 21-22 lipca na stadionie sportowym KS Turbacz. W pierwszym dniu na scenie pojawi się zespół Future Folk, który występował m.in w programie "Must Be the Music. Tylko muzyka". Zespół zaprezentuje muzykę taneczną z elementami folku góralskiego. Ich przeboje to m.in. "Bo jo Cie kochom", "Twardy jak skała" czy "Janko". Natomiast w drugim dniu publiczność będzie mogła zobaczyć i usłyszeć Sławomira, twórcę takich hitów jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ni mom hektara". 

Przypomnijmy, że mszańska ziemia gościła już Sławomira dwa lata temu. Wtedy artysta zgromadził prawdziwe tłumy mieszkańców na swoim koncercie. Wówczas jego kariera nabierała dopiero rozpędu. Od tamtego czasu Sławomir stał się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej. Wystąpił m.in. na ostatniej imprezie sylwestrowej w Zakopanem, którą organizowała Telewizja Polska. Jego hit "Miłość w Zakopanem" w serwisie youtube ma już ponad 127 mln wyświetleń. 

Fot. mszana-dolna.eu


Autor: mgiza
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.