mzgk
Piątek, 14 grudnia 2018r. · Imieniny: Alfreda, Izydora
paweł

Strona Główna » Aktualności

Nowy teledysk Sławomira z akcentami naszego regionu

20 marca, 12:23

Wczoraj, w dniu swoich 35-tych urodzin Sławomir Zapała, gwiazda Rock Polo zamieścił w serwisie YouTube nowy teledysk do piosenki "Ty mała znów zarosłaś". W klipie można znaleźć akcenty z naszego limanowskiego regionu.

Wczoraj punktualnie o godzinie 20.00 do sieci trafił nowy teledysk Sławomira Zapały, który nagrany został do piosenki "Ty mała znów zarosłaś". Był to prezent od Sławomira, który wczoraj obchodził swoje 35 urodziny. To kolejne nagranie, które promuje jego debiutancki album "Greatest Hits" z 2017 r. Utwór "Ty mała znów zarosłaś" zadedykowany został miłośnikom.....koszenia trawy ;-) Reżyserii klipu podjął się Marek Szutta(Oscarowy Film). 

W nagraniu znalazło się kilka wątków z naszego regionu. Gościnnie wystąpiła w nim Gminna Orkiestra Dęta z Niedźwiedzia pod dyrekcją Sylwii Karpierz oraz Mali Zagórzanie z gminy Niedźwiedź. W pierwszej scenie artyści kosztują też piwo limanowskie. Wczoraj podczas transmisji na żywo w jednym z portali społecznościowych Sławomir wspomniał o tym, że część ujęć do teledysku została nagrana w jego rodzinnych stronach na Orkanówce, w miejscowości Konina(gmina Niedźwiedź). Artysta potwierdził także słowa jednego z internautów o tym, że w lipcu zagra w Mszanie Dolnej podczas święta miasta. W ciągu kilkunastu godzin nowy teledysk Sławomira osiągnął już ponad 700 tysięcy wyświetleń. A Wam jak się podoba?


Źródło/ Fot.: YouTube/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo


Autor: mgiza
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.