sentyrz
Piątek, 25 maja 2018r. · Imieniny: Urbana, Grzegorza

Strona Główna » Aktualności

"Wypad w plener"/ W czwartek TVP Kraków pokaże uroki i atrakcje mszańskiej gminy

15 maja, 09:01

17 maja o godz. 18.15 w TVP Kraków zostanie wyemitowany premierowy odcinek „Wypadu w plener”. Widzowie będą mogli zobaczyć malownicze uroki i atrakcję Gminy Mszana Dolna.

Można go będzie obejrzeć również 18 maja (piątek) o godz. 7.05 i 19.05 oraz 19 maja (sobota) o godz. 10.05. Przed 17 maja będą emitowane zwiastuny zapowiadające program. Odcinek o Gminie Mszana Dolna to drugi z cyklu „zagórzańskiego”. Wcześniej został wyemitowany film promocyjny o Mszanie Dolnej był emitowany w dnia 10 – 12 maja. Z kolei odcinek o gminie Niedźwiedź widzowie będą mogli zobaczyć w dniach 24 – 26 maja.

Aby jednak emisja odcinka była możliwa z odpowiednim wyprzedzeniem trzeba było zrobić zdjęcia w terenie. 5 maja w piękną, słoneczną sobotę, na teren Gminy Mszana Dolna przyjechała ekipa z telewizji: redaktor Maria Pisarek, operator kamery Zbigniew Jarosz i prowadząca „Wypad w plener” Katarzyna Pisarek. Czekali na nich gotowi do działania i pięknie wystrojeni na tę okoliczność Zagórzanie.

Przewodnikami po  terenie byli sympatyczni licealiści: Monika Potaczek z Olszówki i Dawid Śmieszek z Kasiny Wielkiej. Zachęcając do odwiedzenia konkretnych miejsc na terenie Gminy młodzi Zagórzanie przemieszczali się bryczką, w której lejce dzierżył Adam Wrzecionek.

Telewizyjna kamera zawitała również na wyciąg narciarski „Śnieżnica” w Kasinie Wielkiej i do pobliskiego Bike Parku. O pasji do jeździectwa, możliwościach podziwiania Beskidu Wyspowego z grzbietu konia oraz zajęciach hipoterapii opowiedziała Maria Czesyk. Efekty starań naszych mieszkańców połączonych z fachową pracą przedstawicieli telewizji będzie można obejrzeć już w najbliższy czwartek o godz. 18.15. 

Źródło:UG Mszana Dolna

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 16 maja, 08:28Dla zespol z kasiny nie macie pieniedzy. Chodza po miescie na zebry jak dziady. Przeciez pilke nozna zlikwidowaliscie to macie 20 tysiecy zaoszczedzone. olszowka tez sie wycofala kolejne 20 tys a kilkadziesiat tysiecy na reklame w telewizji jest. Co za nieudolni ludzie w tej gminie.
mszaniak
mszaniak, 19 maja, 13:02http://krakow.tvp.pl/37251060/kasina-wielka , tak wyglada pojechanie w plener do kasiny. bieda nedza smrod i ubostwo
mszaniak
mszaniak, dzisiaj, 09:23@coby, moj syn chcialby Cie zapytac, dlaczego daliscie w filmie o kasinie stadnine z Mszany? Mszana ma osobny film a to nie kasina. Nie bylo co pokazac i brakowalo dojechac do 10 minut?
skorpion
skorpion, dzisiaj, 17:23@mszaniak a twój syn nie umi pisać? A cytać umi? To ja mu odpowiem. Mszana Górna jest w gminie, stadnina jest w Mszanie Górnej...any questions?
Zaloguj się aby dodać komentarz!