mzgk
Piątek, 14 grudnia 2018r. · Imieniny: Alfreda, Izydora
paweł

Strona Główna » Aktualności

Powitanie lata 2018 na mszańskiej plaży. Wystąpi zespół VIDEO i Karolina Szczurowska

18 czerwca, 10:33

Dobiega końca realizacja projektu złożonego w ramach II Budżetu Obywatelskiego, pt. „Strefa turystyczno - wypoczynkowa wraz z imprezą inaugurującą sezon letni”. 29 czerwca odbędzie się impreza – „Oficjalne otwarcie plaży – powitanie lata 2018!”, której celem jest huczne otwarcie i promocja naszej nowej mszańskiej plaży!

- Imprezę zaczniemy o godz. 18 występem Karoliny Szczurowskiej, uczestniczki bijącego rekordy oglądalności The Vois Kids, na który szczególnie zapraszamy młodszą publiczność - mówi Bartosz Piątkowski, pomysłodawca projektu z budżetu obywatelskiego.

 

Po tym występie na scenie zamelduje się zespół GooroleSKA z żywiołowym mieszkańcem naszego terenu Bogdanem Nawarą na czele.

 

Około godz. 21.00 nastąpi oficjalne otwarcie, a zaraz potem na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – zespół VIDEO.

- Idę na plażę w ich wykonaniu będzie swoistego rodzaju znakiem rozpoznawczym tej imprezy i mamy nadzieję, że pozostanie w naszych głowach na całe wakacje. Po tych koncertach około godz. 22.30 rozpocznie się dyskoteka, która zakończy się o godz. 02.00. W trakcie trwania imprezy przewidziane są atrakcje dla dzieci, a także ogródek gastronomiczny - dodaje B. Piątkowski.

Szczegóły na plakatach oraz https://www.facebook.com/events/519511661745007/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1529258461040939 !!

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska z prezesem Rafałem Kubowiczem na czele oraz pomysłodawca Bartosz Piątkowski.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na to wydarzenie.

Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc, przychylność oraz osobiste zaangażowanie w realizację projektu, a także wsparcie finansowe składamy na ręce pana Burmistrza Józefa Kowalczyka, bez którego realizacja tego przedsięwzięcia byłaby bardzo utrudniona.

 "Zadanie finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego".

Znalezione obrazy dla zapytania logo małopolskaZnalezione obrazy dla zapytania budżet obywatelski małopolska

Autor: jbudacz
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.