Poniedziałek, 18 marca 2019r. · Imieniny: Cyryla, Edwarda
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Powitanie lata 2018 na mszańskiej plaży. Wystąpi zespół VIDEO i Karolina Szczurowska

net-factory - 30.01
18 czerwca, 10:33
Autor: jbudacz

Dobiega końca realizacja projektu złożonego w ramach II Budżetu Obywatelskiego, pt. „Strefa turystyczno - wypoczynkowa wraz z imprezą inaugurującą sezon letni”. 29 czerwca odbędzie się impreza – „Oficjalne otwarcie plaży – powitanie lata 2018!”, której celem jest huczne otwarcie i promocja naszej nowej mszańskiej plaży!

- Imprezę zaczniemy o godz. 18 występem Karoliny Szczurowskiej, uczestniczki bijącego rekordy oglądalności The Vois Kids, na który szczególnie zapraszamy młodszą publiczność - mówi Bartosz Piątkowski, pomysłodawca projektu z budżetu obywatelskiego.

 

Po tym występie na scenie zamelduje się zespół GooroleSKA z żywiołowym mieszkańcem naszego terenu Bogdanem Nawarą na czele.

 

Około godz. 21.00 nastąpi oficjalne otwarcie, a zaraz potem na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – zespół VIDEO.

- Idę na plażę w ich wykonaniu będzie swoistego rodzaju znakiem rozpoznawczym tej imprezy i mamy nadzieję, że pozostanie w naszych głowach na całe wakacje. Po tych koncertach około godz. 22.30 rozpocznie się dyskoteka, która zakończy się o godz. 02.00. W trakcie trwania imprezy przewidziane są atrakcje dla dzieci, a także ogródek gastronomiczny - dodaje B. Piątkowski.

Szczegóły na plakatach oraz https://www.facebook.com/events/519511661745007/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1529258461040939 !!

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska z prezesem Rafałem Kubowiczem na czele oraz pomysłodawca Bartosz Piątkowski.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na to wydarzenie.

Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc, przychylność oraz osobiste zaangażowanie w realizację projektu, a także wsparcie finansowe składamy na ręce pana Burmistrza Józefa Kowalczyka, bez którego realizacja tego przedsięwzięcia byłaby bardzo utrudniona.

 "Zadanie finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego".

Znalezione obrazy dla zapytania logo małopolskaZnalezione obrazy dla zapytania budżet obywatelski małopolska

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
biskup
biskup, 21 czerwca, 17:15Czy za poprzednika taka wspaniała sprawa była by zrealizowana?. Ważne było wtedy otoczenie logistyczne prywatnych galerii,oszpecenie rynku czy też wybudowanie tytanowej galerii że nie wspomnę o parku.Mam nadzieję że takie nieszczęście już w przyszłości nas nigdy nie spotka ale trzeba być czujnym.
50groszy
50groszy, 21 czerwca, 21:30Jaki projekt jest w ostatniej fazie? Ludzie tam nic nie ma.Wysypali piasek jeszcze go nawet nie rozgarnęli. Zgarnęli 100 tyś za nic, tam nic nie ma. Śmiechu wartę
coby
coby, 21 czerwca, 22:12lodowisko w zimie, plaża w lecie.....a wybory jesienią....hmmmmm trzeba będzie jeszcze coś wymyślić na jesień! Bo ani lód ani piasek nie utrzymają się do jesieni. Co to jednak nadchodzące wybory robią z działaczy! Taka palaża mogła służyć mieszkańcom od 4 lat, takie lodowisko tak samo. Ale dopiero w roku wyborczym czy wszyscy "dobrodzieje" przypomnieli sobie o wyborcach. Uważajcie plażowicze, bo niejeden działacz i przyszły kandydat będzie chciał na tej plaży "podbrązowić" swoje wdzięki ;-))!
boryna
boryna, 22 czerwca, 07:33Coby ale i tak nikt nie jest w stanie przebić twojego szefa który zgodził zakup terenów bagiennych pod trasy biegowe i koszt tego kaprysu prawie 1.000.000,00 zł.
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM