Poniedziałek, 18 marca 2019r. · Imieniny: Cyryla, Edwarda
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04

Płatne ogłoszenie. Do sprzedania działka na "Gronoszowej" w Mszanie Dolnej

net-factory - 30.01
10 sierpnia, 21:07
Autor: jbudacz

Zarząd Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Mszanie Dolnej ogłasza publiczny ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości działki ewid. nr 10344/1 o pow. 0,1837 ha, położonej w Mszanie Dolnej, obręb Gronoszowa, zabudowanej budynkiem użytkowym.

Cena wywoławcza: 800 000 zł

Wadium: 80 000 zł

Przetarg odbędzie się dnia 12.09.2018 roku o godzinie 1000. w siedzibie Spółdzielni: ul. Kolbego 6a, 34-730 Mszana Dolna. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium najpóźniej do dnia poprzedzającego przetarg tj. 11.09.2018 roku na konto Spółdzielni:

56 8808 0006 0010 0000 2626 0001

Dodatkowych informacji udziela biuro sekretariatu Spółdzielni: ul. Kolbego 6a, 34-730 Mszana Dolna, lub tel. 18 33 10 002 w godz. od 7:00 do 15:00 do dnia przetargu, gdzie również znajduje się regulamin przetargu.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 11 sierpnia, 10:55GS sie chwalil niedawno takimi wynikami na sesji miasta a sprzedaja teraz strategiczna dzialke? Ile mysliscie Panie prezesie za nia wziac i czy trzeba ja sprzedawac zeby zrobic remont nieruchomosci przy pilsudskiego? Zalatwiliscie sie razem z burmistrzem i macie teraz problem. Ale dlaczego rozwiazujecie go takim sposobem sprzedajac majatek GS, a nie np wypracowujecie kapitalu? @doncorleone, @wanpirek, @malarz do komputerow i czekam na odpowiedz
pinokio
pinokio, 11 sierpnia, 15:50Choć mnie nie wywołano to tylko chciałem spytać co się na tej dzialce obecnie znajduje.Nie znam Statutu GS ale chyba sam prezes nie decyduje o sprzedaży majątku i co do tego ma burmistrz Kowalczyk ?,
doncorleone
doncorleone, 12 sierpnia, 08:34Mszaniak wywolales mnie wiec jestem.Takiego mędrca starałes sie pokazać w swoim wpisie na a na pytanie pinokio ani me ani be ani kukuryku.Wiec zanim coś napiszesz najpierw się zastanów czy wiesz o czym piszesz bo w tym temacie twoj wpis to zwykle ble ble.
doncorleone
doncorleone, 12 sierpnia, 09:12Mszaniak wypracowuje się zysk a nie kapitał jak piszesz.Dopiero wypracowany zysk można przeznaczyć na zwiększenie kapitału.Wiec zawsze pamiętaj mszaniak jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz a w tym przypadku nie pieszych głupot.
doncorleone
doncorleone, 12 sierpnia, 09:14Błąd literowy zamiast pieszych winno być pisz.
wanpirek
wanpirek, 12 sierpnia, 13:05@ mszaniak co się tak przyczepiłeś tego GS na sąsiednim portalu się czepiasz i tutaj także i do tego mieszasz Burmistrza Kowalczyka który już 30 lat tam nie pracuje .
mszaniak
mszaniak, 12 sierpnia, 13:22@doncorleone, gdy w swojej mlodosci zarabialem pieniadze mowilo sie na ie kapital. takie czasy. Wychodzi na to ze gs nie wypracowuje zysku zeby tyle lat balansowal tylko na przezycie. Widocznie slabi ludzie w marketingu pracuja oraz zarzadzie ze nie potrafia krecic firma by zarabiala. teraz trzeba sprzedac cos zeby za cos zaplacic bo na koncie pusto. Widocznie prezes nie radzi sobie. W firmie prywatnej jesli zarzad czy marketing nie ma wynikow to sie zwalnia. Ale ze to firma panstwowa to coz. To byle do wyborow.
mszaniak
mszaniak, 12 sierpnia, 13:29@pinokio, spojrz na dzialanie spolek skarbu panstwa o ktorych glosno ostatnio. Ludzie we wladzy wchodza do panstwowych firm. Z GS chyba pinokio tez tak bylo czy nie? Podam wam to na przykladzie. Nie mam kasy na remont stodoly. Szukam pieniedzy. Ktos mi podpowiada, zrob tak jak gs w mszanie zrobil. Czyli co? Sprzedaja jedna dzialke ze swojego gospodarstwa i bedziesz miec pieniadze. Tyle ze brakuje w tej historii jednego watku. Zdaje sie gs pieniadze mial miec na to ale sie okazalo ze miasto nie moze pomoc i gs popelnil blad, robiac cos za nie mogl zaplacic. W artykule zamiast ''platne ogloszenie'' powinno byc ''pilne ogloszenie'' bo wykonawca czeka na pieniadze
mszaniak
mszaniak, 12 sierpnia, 13:37@wanpirek, gdzie sie czepiam na sasiednim portalu? Tam nikogo nie interesuje co sie dzieje w Mszanie. Widziales jaka jest zenujaca liczba wyswietlen jak pisza cos o mszanie. Mieszkancy miasta i gminy tutaj czerpia wiadomosci o regionie ktorych ostatni oprzyznam szczerze bardzo malo. Tutaj sie udzielam. Co ma burmistrz? No coz gs chyba jest panstwowa firma ktora jest w zaleznosci od miasta. Logiczne jest ze dobrze jest miec wspolpracownikow w instytucjach podleglych. Ale sie wplywa na istytucje aby ten i ten stal na jej czele albo sie mianuje taka osobe bezposrednio
mszaniak
mszaniak, 12 sierpnia, 13:44@wanpirek, ''Na piątkowej sesji Rady Miasta Mszana Dolna - radny Jacek Wardyński otrzymał od Józefa Kowalczyka i Agnieszki Modrzejewskiej Potaczek gratulacje za objęcie funkcji prezesa GS-u. ... Życzymy Panu aby spółdzielnia rozwijała się, a obiekty nabierały wyglądu, chociażby ten budynek "po sąsiedzku". Sądzę, że znajdziemy wspólny język - łatwiej - zakończył Józef Kowalczyk. ... http://www.tv28.pl/7121-quotskansenquot-czy-gs-jacek-wardynski-otrzymal-od-radnych-i-burmistrza-gratulacje ... Zarzad kiepskie wyniki w dobie koniunktury osiaga skoro mui opylic nieurmosc zeby zaplacic za remont. Tyle krytyki a nie ataku wanpirek
tukan
tukan, 12 sierpnia, 18:27@mszaniak odkąd to GS jest państwową firmą ? Nie wiesz co to jest Spółdzielnia?
mnich
mnich, 12 sierpnia, 18:49@mszaniak nie znasz się na niczym, te wypociny to zostaw dla siebie bo się to wszystko kupy nie trzyma i zostaw Pana Burmistrza w spokoju bo to nie jego działka, najpierw się podszkól nim coś napiszesz.
lewy9
lewy9, 13 sierpnia, 06:28@mszaniak najlepszym zarządcą GSu byłbyś ty bo przecież na codzień siedzisz w GSowskim lokalu...A nie wiesz czasem gdzie jest CEZAR???
biskup
biskup, 13 sierpnia, 06:37@mszaniak jeśli się mylę to mnie popraw ale według mnie nie należało dopuścić by w centrum miasta powstały prywatne galerie które nie tylko przyczyniły się do złej kondycji finansowej GS ale również zablokowały system komunikacyjny miasta. Była to decyzja nieprzemyślana i szkodliwa dla mieszkańców miasta A kto się na tym dorobił to każdy dobrze wie.
coby
coby, 13 sierpnia, 11:43@mszaniak nie znam sprawy gs nie wiem co i dlaczego sprzedaje - ale co do zasady - nie ma w tym nic złego że firma sprzedaje majątek, który dla niej nie pracuje i z tego sprzedanego majątku robi remont czyli "zwiększa swoje moce produkcyjne". Są firmy, które zamiast sprzedać coś z majątku zaciągają kredyty - ale to najczęściej bywa o wiele kosztowniejsze. No więc - co do zasady - jeśli prezes chce pozbyć się działki, żeby zrobić remont innego budynku, który przynosi mu dochody to co w tym złego??? Na czym polega "strategiczność" tej działki, którą sprzedaje? Ile rocznie ta działka przynosi dochodu GS-owi? Gdyby prezes chciał sprzedać działkę po to żeby "przejść" pieniądze z nie pozyskane to co innego. Ale jeśli je inwestuje w coś co może pracować na kapitał to znaczy że myśli racjonalnie.
coby
coby, 13 sierpnia, 11:54majątek w firmie ma tylko wtedy wartość gdy pracuje na zyski - a jeśli leży odłogiem to najlepiej się tego pozbyć a pieniądze lepiej zainwestować. Tyle krótkiego kursu przedsiębiorczości. A ty @mszaniak dwoisz się i troisz na forum żeby każdemu "dokopać". Ale podejdź do sprawy pozytywnie - napisz co ty zrobisz wartościowego gdy już wygrasz te wybory (ty albo popierany przez ciebie kandydat) a my cie ocenimy i pokrytykujemy? Co ty na to? Tylko nie pisz że zrobisz "by żyło się lepiej wszystkim" tylko konkret. Wieża widokowa to raz. Jakiś jeszcze pomysł na "przyciągnięcie" turystów? A gospodarka? Ci inwestorzy? Ta młodzież wyjeżdżająca? Nad tym tak ciągle utyskujesz - co zrobisz w tych tematach? Czekam niecierpliwie na odpowiedź;-).
maczo
maczo, 13 sierpnia, 15:27To nastapi samo po sobie sprzeda sie dzialke pozniej GS upanie a na koniec prezes odejdzie na zasluzona emeryture. Trzeba sprzedac eszystkl zeby zarzad mial na premie.
lewy9
lewy9, 13 sierpnia, 17:14Je maczo idźze buroku naucz się pisać po polsku bo bredzisz jabyś co popił alboś się czegoś nawąchoł?
maczo
maczo, 13 sierpnia, 18:22spieprzaj dziadu bo jak ty sie wypowiadasz to jakis smrod panuje na forum .
doncorleone
doncorleone, 13 sierpnia, 19:38@mączo według mojej diagnozy to alboś się butaprenu nawąchał lub byle jakiego dopalacza bo bredzisz i obrażasz.
maczo
maczo, 13 sierpnia, 19:49Postaw sobie diagnoze
doncorleone
doncorleone, 13 sierpnia, 20:03Maczo diagnoza to tobie jest potrzebna bo analizując twoje dotychczasowe wystąpienia należy stwierdzić ze uczczerbek na zdrowiu psychicznym diametralnie u Ciebie wzrasta.
cezar
cezar, 14 sierpnia, 06:42No proszę, androidy stawiają diagnozy czyżby zostały jednak z modernizowane ?
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 08:04Oj cezar cezar, jak ty widzisz już androidy to widocznie wziąłeś podwòjną dawkę i wszystko na raz oraz popiłeś zsiadłym mlekiem i zapewne Cię rozdęło, jak również napisało.
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 08:11Zamiast napisało winno być napuszylo.I bylebys nie pękł bo będzie smietdzialo.
oko
oko, 14 sierpnia, 08:35cezar kiedy @kuras rozpoczyna kampanie wyborczą ? tu i ówdzie mówi się że będzie budował pomnik na rynku ? dla atrakcyjności i zapewnienia tłumów jak na Sławomirze pewno powstanie pomnik J.Kaczyńskiego ? jedni się będą modlić inni wieszać ubranka "Konstytucja" atrakcja zapewniona Koszt pomnika tylko 100 000 tyś zł ? a atrakcji ile? to nie plaża nie @kuras
cezar
cezar, 14 sierpnia, 08:55Niestety nic się nie zmieniło i wasze zaśniedziałe zwoje mózgowe w dalszy ciągu szwankują.
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 09:21Trzeba przyznać analizując wpisy naszych bohaterów że maczo jest już na haju a cezar już na gigancie.
maczo
maczo, 14 sierpnia, 09:34Lokalne cymbaly polityczne
obelix
obelix, 14 sierpnia, 09:57@oko czyżby szykowała się powtórka z rozrywki z pomnikiem? Już raz próbowano na pomniku i zbiórce pieniędzy wjechać do urzędu ale się nie udało. Czyżby szykowała się znowu zbiórka na kolejny pomnik? Myślę że mieszkańcy się nie nabiorą.
maczo
maczo, 14 sierpnia, 10:07Juz 20 pazdziernika pojdziecie na zielona trawke ,raz na zawsze.
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 10:31Maczo Tobie wszystko kojarzy się z "trawką" bo widocznie nie ma to jak być na haju.
maczo
maczo, 14 sierpnia, 11:05Przelacz sie na biskupa
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 12:34Maczo taka moja skromna rada dla Ciebie.Zwroc się z prośbą do wójta by Ci zdradzil swoja tajemnice jakiz to zazyl wspanialy eliksir przed wiekopomnym wystapieniem na Witowie .Zapewne Wojt Ci nie odmówi A wtedy gdy skosztujesz tego eliksiru to dopiero twoja radosna twórczość osiągnie apogeum .....głupoty.
maczo
maczo, 14 sierpnia, 13:22Swoimi radami wytrzyj sobie tylek ha ha.
doncorleone
doncorleone, 14 sierpnia, 13:34To ja do Ciebie z dobrymi radami a Ty taki niegrzeczny .Czyżby dawki przestały działać i stąd ta niegrzecznosc .Zwroc się do wójta o eliksir a nie pożałujesz i doznania murowane i podziw zapewniony przynajmniej na poziomie wójta z Witowa
lewy9
lewy9, 14 sierpnia, 23:07O widać że maczo posłuchał dobrych rad i otrzymał pomoc od wòjta, zażył eliksiru. Dawka widocznie okazała się zbyt duża na jego głowę (mały mózg), chłopinę zmogło i poszedł spać z kur..ami.
mszaniak
mszaniak, 16 sierpnia, 08:18@Coby, przedsiebiorstwo ma zarabiac. Skoro nie przynosilo dochodu to nalezy zapytac dlaczego nie bylo pomyslu na to. To po pierwsze. Ty od razu sprzedac. Pamietam w latach 90 jak Twoj kolega z kasiny z dzialu promocji dzisiaj, chrzescijanin z AWS byl prezesem owego GS. Kradliscie wszyscy na kupe, w jednej grupie. Pisaliscie w protokole 3 miliony sprzedaz zuka a braliscie 15 baniek i do podzialu 12. Wszystko opedzlowaliscie, co bylo. Gosc ten juz nie ubiegal sie po upadku AWS o stanowisko radnego bo wiedzial ze go powiesza. Taki lokalny Emil Wasacz z niego. Pobudowaliscie domy sobie, dzieciom. Ludzie po warszawie za granica a wy na zlodziejstwie. To ze minelo 20 lat to nie znaczy ze wszyscy zapomnieli.
mszaniak
mszaniak, 16 sierpnia, 08:27Na sasiednim portalu pisza, ze burmistrz Kowalczyk oficjalnie nie kandyduje. Swoja droga ani jedna obietnica wyborcza nie spelnila sie. Nowy burmistrz bedzie miec nie lada problem. Tykajaca bomba w postaci moku i dlugu rzedu okolo 7,8 milionow na 2020, ktory zejdzie sie z kryzysem gospodarczym. Okres mijajacej koniunktury nie wykorzystany. Mam nadzieje, ze Mszana ponownie wybierze Pana Filipiaka i uda sie mu ominac pulapke ktora nas czeka. Gdzie dzisiaj bylibysmy gdyby nie doszlo do zmian w 2014? A tak sypie sie wszystko. Mam nadzieje ze miasto madrze wybierze i po 4 latach stagnacji znow ruszy do przodu
mszaniak
mszaniak, 16 sierpnia, 08:31@biskup, @wanpirek wracajac do tego nieszczesnego GS-u to dlaczego nie udalo sie wam umorzyc podatku gsowi, zeby zarzad mial na remont? Cozescie przeoczyli ze ten plan wam niewypalil i teraz na predko trzeba kasy szukac?
mszaniak
mszaniak, 16 sierpnia, 08:33@mnich, moze ty odpowiesz. Czy taki plan byl? Burmistrz umarza podatek gsowi a ten ma dzieki temu kase na remont
pinokio
pinokio, 16 sierpnia, 08:56Mszaniak ty powinieneś się cieszyć z tego remontu bo masz biuro w tym budynku........ Filipiak nie ma najmniejszych szans a sztuka będzie dla niego gdy zbierze 15 wartościowych kandydatów na radnych.... .Mszanie jest potrzebna osoba na burmistrza spoza starego układu.Pan Kowalczyk postąpił bardzo słusznie składając oświadczenie o nie startowaniu.Najwiekszy problem to be dzie miał Odpowiedzialny Samorzad bo chyba nie wystawi Pani Modrzejewskiej by się zaraz na samym poczatku ośmieszyć.
wanpirek
wanpirek, 17 sierpnia, 07:05@pinokio to teraz będzie walka PIS kontra PO a PSL w rozkroku gdzie będzie koryto by załapać się z członkami z ZSL a ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD nazwa zobowiązuje będzie się przyglądać tej walce jako komitet apolityczny w sposób przemyślany na pewno postawi na dobrego gospodarza miasta
pinokio
pinokio, 17 sierpnia, 09:11Wanpirek piszesz że nazwa Odpowiedzialny Samorząd zobowiązuje ale przecież nie po nazwie komitetu ocenia sie jego działania i wartosc. Z Twojego wpisu wynika że program wyborczy Odpowiedzialnego Samorządu będzie polegał na przyglądaniu zapowiadanej przez ciebie walce pomiedzy PO PSL PIS.Macie postawić na dobrego gospodarza ale macie problem bo Pan Kowalczyk zapowiedział zakończenie działalności samorządowej a w waszych szeregach posucha w kategorii dobry gospodarz.Kampania samorządową w gminach takich jak Mszana Dolna nie polega na walce partii politycznych ale na wyłonieniu osób którzy rozumieją co to jest samorządność a z twojej wypowiedzi wynika że jeszcze tego nie rozumiesz.Gdyby miał być twój scenariusz wyborczy to wygra Filipiak chyba że chodzi Ci o to ?.
pinokio
pinokio, 17 sierpnia, 09:28I jeszcze jedno wanpirek.To nie Odpowiedzialny Samorząd ma się innym przyglądać ale to jemu będą się przyglądać zadawać pytania i rozliczać za 4 lata.Skoro Pan Kowalczyk zapowiedział rezygnację to ster i odpowiedzialność za działanie Odpowiedzialnego Samorzadu ma się rozumieć przejmie nie kto inny a Pani Przewodnicząca Rady Miasta.Z pewnością zaprezentuje wyborcom swoje bogate działania w kierowaniu Rada Miasta oraz inicjatywy których była pomysłodawcą i które zrealizowała.A przeglądanie wanpirek jak wcześniej napisałem zostaw innym. Czyżby Pani Przewodnicząca chciała się nadal jak dotychczas tylko przyglądać?.
mszaniak
mszaniak, 17 sierpnia, 12:29@pinokio, sadzisz ze Pani Modrzejewska Potaczek bedzie chciala byc pionkiem w czyichs rekach? Entliczek pentliczek co zrobi Wanpirek? Tego nie wie nikt...
pinokio
pinokio, 17 sierpnia, 12:44A kim była dotychczas chyba że znasz jakieś inicjatywy tej Pani.Chyba pamiętasz otwarcie SUW gdy najpierw chwaliła Filipiaka by później zdyskredytować jego rolę.
pinokio
pinokio, 17 sierpnia, 12:56Mszaniak czy ja się nie mylę ale chyba Filipiak straszył na tym forum wanpirka tenida.
maczo
maczo, 17 sierpnia, 13:25Najlepszy bylby sekretarz Rog.
wanpirek
wanpirek, 17 sierpnia, 13:38nie macie wyczucia politycznego Z PIS na Mszanę idzie Tadeusz Klimek z PO-PSL nie wiem kogo wystawią Odpowiedzialny Samorząd bezpartyjny dobrego gospodarza a Filipiak z SLD i ZSL
mszaniak
mszaniak, 17 sierpnia, 14:03@wanpirek, sprostowanie. z pisu idzie Rog, Ty odpowiedzialnym samorzadzie wystawiles Patalite w koalicji z po psl. A bezpartyjny dobry gospodarz to wlasnie Filipiak. smieszne sa te twoje prowokacje
pinokio
pinokio, 17 sierpnia, 14:50Wpisy wanpirka wskazują na początki choroby tzw.osierocenia.
tukan
tukan, 17 sierpnia, 14:52@mszaniak Filipiak należy do PIS, rekomendacje dał mu senator Kogut, to ty o tym nie wiesz?
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 17:12Pinokio pisząc o chorobie osierocenia miałeś zapewne na myśli chorobę która się zwie się sieroca a jej podłoże tkwi w uczuciu odtrącenia i braku opiekuna.Byc może wanpirek tak bardzo przeżył zapowiedź Pana Kowalczyka o nie kandydowaniu że właśnie te symptomy tej choroby wystąpiły u niego i zaczął pisać głupoty szkodząc tym samym Odpowiedzialnemu Samorządowi
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 17:27A Odpowiedzialny Samorząd ma w tej kampanii wyborczej pokazać że nie zmarnował 4 lat i zasłużył słusznie na zaufanie wyborców a nie przyglądać się innym. To wlasnie inni wanpirku beda sie przygladac Odpowiedzialnemu Samorzadowi.Tylko kto tam to zrobi skoro braknie Pana Kowalczyka a pozostali czlonkowie komitetu wyborczego raczej tego nie potrafią.
mszaniak
mszaniak, 17 sierpnia, 17:49Juz placz za Kowalczykiem? Doncorleaone placzesz jakby stalin albo lenin umarl. Nie mow ze to czesc gry, ze bedziecie do nieba rece wznosic kto teraz nas poprowadzi, az w koncy burmistrz jak 4 lata temu powie ze zmieni zdanie bo go prosza zeby uratowal mszane
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 18:22Kto tu płacze mszaniak nie przesadzaj.Ja tylko wskazuje jakie problemy bedzie miał Odpowiedzialny Samorząd w tych wyborach ze względu na brak Pana Kowalczyka bo Ci co przesiadywali u niego godzinami w gabinecie są nie warci funta klakow.
maczo
maczo, 17 sierpnia, 19:20Donek przez 5 lat braliscie garsciami od burmistrza Kowalczyka a juz plujecie na niego ,obluda to wasze drugie imie.
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 19:32Maczo chyba cie jeszcze trzyma po tych eliksirach.Kto tu pluje na Pana Kowalczyka chyba masz jak zwykle problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 19:44Maczo chyba cie jeszcze trzyma po tych eliksirach.Kto tu pluje na Pana Kowalczyka chyba masz jak zwykle problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
oko
oko, 17 sierpnia, 20:34mszaniak powiedz komu ty teraz będziesz zrywał plakaty ? Aby to robić poproś Burmistrza Kowalczyka by startował wyborach a prośba będzie wysłuchana tylko wtedy będziesz mógł być dumny z mocy sprawczej
mszaniak
mszaniak, 17 sierpnia, 22:17Moze miasto zajeloby sie tym ... https://www.facebook.com/MszanaDolnadziejesie/photos/a.295332644209158/455388121536942/?type=3&theater ... @oko ja nie znizam sie do takich jak wy co klepsydry wieszaja
tukan
tukan, 17 sierpnia, 22:30@mszaniak Miasto już dawno się zajęło tym... bez twojej podpowiedzi.
wanpirek
wanpirek, 19 sierpnia, 08:05mszaniak skoro piszesz że nie zniżasz się do takich jak ......co klepsydry wieszali ? to powiedz co sądzisz o tych co donosy piszą to są według Ciebie autorytety wzory do naśladowania ?
wybory2018
wybory2018, 20 sierpnia, 15:39Nowy kandydat na stanowisko wojta gminy Dobra. Krzysztof Zabowka, lat 35 miejscowosc zamieszkania Dobra. Doswiadczenie zawodowe jako manager korporacji europejskiej. Glosujmy w kieunku zmian.
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM