sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

janosikowe
  • Na portalu od 24 kwietnia, 11:20
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 52
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
janosikowe
janosikowe, 22 stycznia, 12:25Ujku kfolo nos. .... Ktło?...... Wy mnie o jo wos.... coby,maczo .. jesce,jesce bo bolek wszyskło cyto.zobacz na stronie artykułu »
janosikowe
janosikowe, 24 października, 12:32Wszystkie procedury przetargowe były zapewne w każdym z tych przypadków dochowane a to, że niektórzy nie umieją szukać ogłoszeń o przetargach tam gdzie są one umieszczone to już chyba nie wina Pana Burmistrza ale tych którzy nie umieją tego znaleźć. ............. Są ważniejsze sprawy dla miasta niż sprzedaż jakichś tam działek. ...Wizualizacja miasta.. to powinien byś priorytet dla rządzących , te wielkie i paskudne reklamy szpecące nasze miasto na każdym kroku. Trzeba z tym skończyć.zobacz na stronie artykułu »
janosikowe
janosikowe, 24 października, 12:04Z tego co słyszałem (nieoficjalnie)to ponoć ma być do sprzedania jeszcze jedna działka ale przetarg o niej też będzie pewnie ogłoszony w jakichś zakamarkach strony urzędowej tak aby o tym dowiedziało się (albo nie dowiedziało) jak najmniej osób podobnie jak było przy działce byłych mszańskich kibelków. Myślę, że za sprzedażą działek w Mszanie Dolnej nie stoi Pan Burmistrz ale zupełnie inna osoba, Pan Burmistrz zajmuje się zupełnie inną , też ważną, działalnością. zobacz na stronie artykułu »
janosikowe
janosikowe, 07 września, 23:06E. To to chopy a i paniom nic nie brakuje. Łostatnio na taki wyjazd to kompielówki były łobowiązkowe. Ciekawe cy teroz tys? A płortki nicego sobie, skłoda ino ze nimioł takik jak sprzedawoł kury na jarmaku. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika