Czwartek, 23 listopada 2017r. · Imieniny: Klemensa, Amelii

Strona Główna » Użytkownicy

joazele
  • Na portalu od 06 czerwca, 10:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 166
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
joazele
joazele, 10 listopada, 13:50lel ty nie uprawiaj propagandy kto ma jaką tv oglądać bo twoje postępowanie nijak się ma do PiSowskich standardów i nie pouczaj nikogo. Nie mieszaj po parafiach bo plątasz się od parafii do parafii i wszędzie cię mają dość. A gdzie kuras?zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 08 listopada, 22:30Lel kto jak kto ale ty q temacie wieszania wyroków jesteś bardzo obyty. Nie udawaj tu wielkiego obrońcy.A gdzie kuras?zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 31 października, 18:09Gratulacje dla Pana Burmistrza Józefa Kowalczyka.zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 12 października, 17:04Kuras aleś się chłopie rozpędził: gdzie te dziesiątki domów podłączonych do kanalizacji? Woda? Woda stała w pojemnikach plastikowych i trza było za....ć po nią z wiaderkiem. Puknij się człowieku w czoło. Naprawdę ludzie to nie głupki za jakich ich uważasz. Nie odpowiadasz na pytania o rachunek ekomomiczny tych "cudów rewitalizacyjnych" i kto na tym zyskał bo odpowiedzi są dla ciebie niewygodne. Co do diet radnych za poprzedniej kadencji też milczysz. I tak wszyscy znają te fakty a twoje milczenie jeszcze to potwierdza.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika