Sobota, 21 października 2017r. · Imieniny: Urszuli, Hilarego

Strona Główna » Użytkownicy

wampirek
  • Na portalu od 06 listopada, 22:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 108
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wampirek
wampirek, 17 października, 19:34@agajakokaska - już Ci tłumaczę - ranking obejmuje również jeden rok urzędowania Burmistrza Filipiaka - 2014 - stąd ten sukces ;) Ponadto realizowane w latach 2015 i 2016 inwestycje i pozyskane środki (na stację uzdatniania wody) to również pokłosie wcześniejszych starań poprzednika. Ot i tajemnica sukcesu. Podpiąć się pod czyjś sukces i pracę bardzo łatwo. A z tym zatrzymaniem wyprzedaży to nie przesadzaj ;) zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 25 sierpnia, 11:27Panie redaktorze Budacz w ostatnim zdaniu tej notki jest delikatnie mówiąc "nieścisłość". Skoro UM nie ma dokumentacji bo dopiero ją zlecił, to nie może "zabierać się za pozwolenie na budowę". Dokumentacja to element niezbędny w staraniu się o pozwolenie. Tak więc nie wiem skąd Pan wywiódł takie rewelacje. Chyba, że chciał Pan podkreślić jaki to burmistrz szybki... jeszcze nie ma dokumentacji, a Starostwie już przygotowują pozwolenie ;-)zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 24 sierpnia, 13:38Burmistrz Filipiak, jak przedstawiał koncepcję to z konkretami, wystapieniem na sesji autora i można było się wypowiedzieć na jej temat. http://www.mszana-dolna.eu/konsultacje-koncepcji-architektonicznej-mck.html A tu nic - od razu projekt. Na podstawie przedstawionych 2 ścian. Żenada. Puste frazesy o udziale społeczeństwa w przedsięwzięciach miasta. Podziękujemy ekipie p. Kowalczyka - wybory niedługo zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 24 sierpnia, 12:42A mozna wiedziec kto był autorem tak wybitnego dzieła architektonicznego? Wygląda zaiste jak olbrzymi kontener. A ze społeczeństwem było to konsultowane? Bo nie widziałem żadnych ogłoszeń? A tak miało być demokratycznie i transparentnie... Może choć dyr. Armatys miał cos do powiedzenia odnośnie układu wewnątrz tego pudła? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika