Sobota, 19 sierpnia 2017r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

wampirek
  • Na portalu od 06 listopada, 22:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 104
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wampirek
wampirek, 18 czerwca, 23:48Panie burmistrzu Kowalczyk proszę prześledzić powyższe obietnice, zaczerpnięte z Pana ulotki wyborczej. Pora ją odgrzebać z szuflady i coś zacząć robić w celu ich spełnienia. Pozostał już zaledwie rok na realizację... Rozliczenie programu nastąpi rychlej niż się wydaje, a kontynuacja tego co burmistrz Filipiak zaczął to może nie wystarczyć. Oby nie wystarczyło. Bo stagnacji nam nie potrzebazobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 18 czerwca, 23:456.Oświata i sport. -Doposażenie szkół w sprzęt dydaktyczny, komputerowy i multimedialny. -Ocieplenie Zespołu Szkól nr 1. -Poniesienie poziomu kształcenia w szkołach i przedszkolach, m.in. poprzez zapewnienie właściwych kadr oraz przeznaczenie środków na bieżące utrzymanie. -Prowadzenie profilaktyki wśród młodzieży poprzez wsparcie działalności klubów sportowych, kół zainteresowań, Orkiestry przy OSP. SZCZEGÓLNIE CIEKAWE JEST W WYKONANIU OBECNEGO BURMISTRZA "WSPARCIE DZIAŁALNOŚCI KLUBÓW SPORTOWYCH". CHYBA W ZWIJANIU SIĘ... zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 18 czerwca, 23:435.Służba zdrowia i opieka społeczna. -Poszerzenie dostępności do lekarzy a szczególnie specjalistów. -Zorganizowanie prawidłowych warunków oczekiwania pacjentów w SPZOZ przed godzinami otwarcia. -Poprawa funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i otoczenie lepszą opieką osób niepełnosprawnych oraz rodzin o niskich dochodach. -Wykonanie dachu w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, zakup rentgena. WYKONANO DACH NA OŚRODKU ZDROWIA? ZAKUPIONO RENTGEN?zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 18 czerwca, 23:414.Poprawa atrakcyjności miasta. -Przywrócenie funkcji wypoczynkowej i kulturalno-rozrywkowej parku miejskiego. -Wykonanie parku linowego, skateparku. -Zagospodarowanie pod kątem turystycznym i rekreacyjnym bulwarów mszańskich, utworzenie miejsc piknikowych, spacerowych i edukacyjnych tras rowerowych. -Podjęcie starań, w celu budowy Centrum Kultury i profilaktyki. -Zagospodarowanie budynku przy stadionie z przeznaczeniem dla młodzieży. -Rozszerzenie mecenatu miasta na organizację cyklicznych warsztatów i przeglądów twórczości artystycznej. GDZIE TE RZECZY NAD MSZANKĄ, NA "TURBACZU", CENTRUM KULTURY?? GDZIE??? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika