mzgk
Piątek, 17 sierpnia 2018r. · Imieniny: Jacka, Mirona
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

Teo99
  • Na portalu od 06 listopada, 23:15
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 15
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Teo99
Teo99, 06 lipca, 19:52Byłem wczoraj na tej tzw. Plaży mszańskiej autorstwa pana radnego Piątkowskiego. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wygląd tego miejsca woła o pomstę do nieba i nijak się ma do tych zdjęć ktòre ten radny rozpowszechniał przed otwarciem. W związku z powyższym mam kilka pytań: czy ta tzw plaża funkcjonuje obecnie zgodnie z zatwierdzonym projektem tego zadania, na ktòre ten pan otrzymał 100.000,00 zł? Następnie czy są opracowane i zatwierdzone regulaminy korzystania z tego miejsca? Czy firmy które dokonywał sprzedaży swoich wyrobòw podczas otwarcia posiadały zawarte umowy? Z kim zawarły te umowy? Na jaką kwotę i czy należność ta zostaĺa uregulowana i na czyje konto? Czy obecnie funkcjonujący na plaży Foodtrack posiada dokumenty o które pytam powyżej? Kto odpowiada za bezpieczeństwo i porządek na tej tzw. Plaży? (Widziałem puszki po piwie, butelki i pety) Czy można tam spożywać alkohol? Pytam osobę mianującą się ojcem tego sukcesu czy ktokolwiek panuje nad tym projektem czy czasem nie jest to rzucone na żywioł? Oczekuję, że rozliczenie tych 100.000,00 zł środkòw publicznych zostanie podane do publicznej wiadomości.zobacz na stronie artykułu »
Teo99
Teo99, 30 grudnia, 22:45Są tacy którzy przekonali się że pycha kroczy przed upadkiem, nieprawdaż Teo88? zobacz na stronie artykułu »
Teo99
Teo99, 01 grudnia, 08:32Pozdrowienia dla Teo88 na nowej drodze życia, jakbyś potrzebował kijków do nordic walking to zgłoś się do cobusia:)))zobacz na stronie artykułu »
Teo99
Teo99, 28 listopada, 21:44Sportowiec jakbyś potrzebował trenera to jest taki miejsko - wiejski co daje lekcje w komentarzach gratis. Teo88 idziemy po ciebie...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika