Czwartek, 29 czerwca 2017r. · Imieniny: Piotra, Pawła
lody sting

Strona Główna » Użytkownicy

lewy9
  • Na portalu od 13 listopada, 08:06
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 230
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
lewy9
lewy9, 27 czerwca, 22:42@kuras aleś Ty sławny! Pozazdrościć. Ja odnalazłem taki oto wiersz na Twą cześć: "We Msany przi fontannie Kuras cnote zabroł pannie. Ej zabroł cy nie zabroł ale jej łozbabroł, ale jej łozbabroł. Hej!!!"zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 25 czerwca, 15:29@maczo jak zwykle wypisuje bzdury na temat o którym nie ma zielonego pojęcia. Doucz się kolego a potem się wymądrzaj bo tych twoich wiejskich "mądrości" czytać nie idzie. Twoje komentarze zawsze były i są śmiechu warte. Gratulacje burmistrz i "Odpowiedzialny Samorząd". zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 23 czerwca, 19:54@lelkuras szuka naiwnych którzy uwierzą w jego krętactwa i kłamstwa. Myśli że omami ludzi w Mszanie. Wszędzie są podwyżki a ciebie @lelukurasie najlepiej nazwał @mnich. Opowiadasz bzdury tak jak to że pan Stożek głosował przeciw podwyżkom. Jesteś żałosny. Weź się lepiej do uczciwej roboty bo mamienie i żerowanie na naiwności podatnika już ci nie grozi.zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 23 czerwca, 18:05Ja podejrzewam że twoje myślenie zatrzymało się na roku 2014. Teraz rządzi PIS i podnosi w górę wszystkie opłaty by uzbierać dla tych "familii". A te podwyżki (tutaj: za tonę odpadów, za chwilę prąd, obowiązkowy abonament itd.) ponoszą solidarnie wszyscy obywatele.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika