mogielica trasy
Wtorek, 21 lutego 2017r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa

Strona Główna » Użytkownicy

lewy9
  • Na portalu od 13 listopada, 08:06
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 188
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
lewy9
lewy9, 16 lutego, 23:11@posejdon widać że nałykałeś się komunałów od Swetru i bezmyślnie klepiesz tezy z politycznych wytycznych .Nowoczesnej a jak się to ma do rzeczywistości to pozostawię bez komentarza. A powiedz nam lepiej gdzie dorabia Twój guru? Czyżby nie poza granicami kraju a Ciebie karmi pustymi frazesami? Odpuść.zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 16 lutego, 22:11@maczo to nie jest żafen moralista tylko jak g....o chcący przylepić się do każdego u kogo upatruje korzyści. Chwali beznamiętnie wójta gminy MD bi córeczka tam obsadzona. Teraz wychwala panią Ewę.Znamienne. Taka kreatura potrafi pokazać polityczny wiatr i wie jak nastawić d...ę. Wojtek go dobrze podsumował. Cieć z Łostówki który nawet nazwy swej wsi nie umie poprawnie mapisać:)zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 16 lutego, 20:43@lelkuras oglądałem właśnie dzisiejsze zdjęcia z Polczakówki, wypatrywałem postawnego "bacy" w zagórzańskich portkach przy Panu Prezydencie ale jakoś nie dostrzegłem a widziałem ludzi z którymi ten "baca" lansował się w Warszawie przy Pani Premier. Nie wiesz coś o przyczynie jego nieobecności?zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 15 lutego, 13:36Tak tak lel strasznie się boimy. Jak narazie to niektórzy mieszkańcy z tego co czytam najbardziej się boją od wczoraj iść na pocztę...:):):)zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika