29.01 lodowisko
Poniedziałek, 18 lutego 2019r. · Imieniny: Symeona, Konstancji
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

Patriarcha
  • Na portalu od 14 lutego, 11:15
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 17
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Patriarcha
Patriarcha , 24 września, 17:23A ilu jest kandydatów na burmistrza ? bo już nie wiem, podobno Pan Tadeusz; Pan Józef i ….? zobacz na stronie artykułu »
Patriarcha
Patriarcha , 16 lutego, 12:48Ale o jakie zdjęcia chodzi i jakie grupki na zdjęciach i o jakiego samotnika jak tutaj jest jedno zdjęcie :(....zobacz na stronie artykułu »
Patriarcha
Patriarcha , 15 lutego, 19:57@doncorleone; @maksio; @ zabuniam; czy wy wszystko co się dzieje w Mszanie musicie sprowadzać do mianownika z przeszłości ? robicie się nudni nie wiem o czym to ma świadczyć? o waszej inteligencji, poczuciu humoru czy intelektualnej pustce? zobacz na stronie artykułu »
Patriarcha
Patriarcha , 29 grudnia, 16:20kuras nie będę ci pisał jak odbierają z domów jednorodzinnych inne pojemniki niż szare bo mi się nie chce Ale wytłumacz mi jedno jak dawniej produkowałem cztery pojemniki żółte i odbierali je dwa razy w miesiącu i płaciłem za to przykładowo 8 zł a teraz produkuje pięć pojemników żółtych i odbierają je raz w miesiącu i płace za to 6 zł to co jest taniej ? te 8 zł za cztery czy te 6 zł za 5 ?. Oj muszę napisać do Myślenic żeby ci korki dali z matematyki zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika