Sobota, 23 września 2017r. · Imieniny: Tekli, Bogusława

Strona Główna » Użytkownicy

jaga
  • Na portalu od 28 lipca, 15:58
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 28
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
jaga
jaga, 20 września, 11:00@magiel piszesz i moralizujesz tutaj na forum ludzi,którym nie podoba się wiele spartolonych rzeczy czy zadań, których adresatami są ludzie sprawujący władzę. To pytam się ciebie czy im wolno czy też nie? Czy żyją w demokratycznym kraju,czy nie? Czy jak ty mają chwalić wszystko i wszystkich jak ty? @magiel zastanów się do czego doprowadza brak krytyki? Jak można zabraniać dokonywania krytyki komukolwiek.zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 09 września, 10:37Te wszystkie wpisy to cała prawda o naszych samorządowych przebierańcach(ŻABA,DZIEDZINA, FILIPIAK, PUCHAŁA),I WIELU innych. No cóż, wójt Żaba kiedyś powiedział, że "nie musi się na niczym znać" więc może dlatego pomylił strój jak tu napisał @oko,"CHŁOPÓW PRZY KARAWANIE POGRZEBOWYM" ze strojem góralskim i strojem strażaka. Ja tylko się zastanawiam czy nie żal mu było spodni od ubrania kościelnego, na którym razem z Wojciarczykiem kazali sobie wyszyć góralskie parzenice. Ale mnie osobiście też nasuwa się podobieństwo wójta ŻABY do ZORRO a Jana Wojciarczyka jego prawej ręki do GARCIA. Niech tylko wąsa zapuści, bo tusza jest odpowiednia.zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 05 września, 13:26Osobiście przeczytałam Wasze wypowiedzi włącznie z tymi, gdzie siłę swoich argumentów niektórzy widzą w przekleństwach i obrażaniu innych. Podkreślam to tylko i wyłącznie świadczy o braku kultury danej osoby oraz, że trzeba BYĆ albo MIEĆ. Niektórzy tu piszący nie reprezentują ani jednego ani drugiego. Przebiciem jest CHAMSTWO i kto kogo bardziej potrafi obrazić. Wracając do budynku MOK, to kolejny FAKT, że władze samorządowe Miasta Mszana Dolna i Rada Miasta nie potrafi wydobyć się z kałuży złych pomysłów. Trzeba wiele mieć wyobraźni i iść za innowacjami w architekturze, aby wybrać coś co jest nietuzinkowe. Każdy dzisiaj jeździ po świecie i wie, że tego typu budynki jak MOK, to zwykle tak wyglądają kontenerowe magazyny lub hurtownie herbaty.itd. Żeromski w swoich latach pisał o szklanych domach, bo miał wizję, której niestety brak naszym SAMORZĄDOWCOM. Na stadionie Turbacza powinien stanąć taki właśnie SZKLANY BUDYNEK, bo ma on służyć mieszkańcom a nie produktom. Absolutnie bardzo brzydka bryła budynku z nikim nie KONSULTOWANA! Ale o swoją prywatę to Władza umie zadbać. Wydawało się, że ludzie postawili na właściwego konia ale okazuje się,że po wielu nietrafionych pomysłach Władzy rodzą się bardziej absurdalne. zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 29 czerwca, 08:52Gratulacje dla władz samorządowych Miasta Mszana Dolna za grad nagród. Miałabym jednak prośbę, aby Pan Burmistrz podał do publicznej wiadomości za jakie konkretnie zadania w tych trzech kategoriach te nagrody zostały przyznane, tj: - „Uogólniona ocena aktywności gmin Subregionu Sądeckiego” w 2016 roku." - "DYNAMIKA" - "POZAINWESTYCYJNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA" Ponadto woli sprawiedliwości, kto był ojcem chrzestnym tych zadań, kiedy miały początek, kto je zainicjował, a kto w ramach kontynuacji władzy je dokończył w kadencji 2014-2018? Również tu nasuwa się prośba do Pana Zygmunta Berdychowskiego, Prezesa Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin", aby na przyszłość takie informacje jak: kryteria, liczba uczestników Rankingu itp. były podawane. To jest ważne bo z tego nasuwa się pytanie skoro te same Jednostki Samorządowe otrzymały nagrody, to gdzie są inni uczestnicy, chociażby Gmina Mszana Dolna z jej Wójtem Bolesławem Żabą i jego doradcami jak np: Pani Szybiak i Pani Filipiak oraz cały zespół samozwańczych ekspertów?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika