Sobota, 21 października 2017r. · Imieniny: Urszuli, Hilarego

Strona Główna » Użytkownicy

lel
  • Na portalu od 08 września, 21:00
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 581
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
lel
lel, 19 października, 18:14Boryna a wiesz przypadkiem czy p.Burmistrz dotrzyma obietnicy którą składał gdzieś w mediach że chciałby wyremontować ul.Fabryczną czy znów będą to obietnice bez pokrycia?zobacz na stronie artykułu »
lel
lel, 19 października, 17:13Kuras a pamiętasz takiego "jegomosćia"co to dziury chciał łatac na Fabrycznej?nawet telewizję lokalną wezwał!. Teraz chyba jest w radzie miasta i myślę że czas spytać czymże pożytecznym zasłużył się dla miasta?Boryna może Ty wiesz bo chyba jesteś bliżej tematu?zobacz na stronie artykułu »
lel
lel, 19 października, 14:22Masz rację Boryna szkoda na nas czasu, ale nam nie szkoda czasu na wasze obietnice bez pokrycia.Mieszkańcy zaczynają rozumieć na jakiego "konia"postawili a my pomagamy im zrozumieć i poznać prawdę. Tyle w temacie..zobacz na stronie artykułu »
lel
lel, 19 października, 10:48Wanpirek postaraj się chociaż raz podejść merytorycznie to tego co piszesz i powiedz, wyjaśnij wszystkim gdzie Kuras@ mija się z prawdą.Jeżeli on kłamie to chcemy merytorycznego wyjaśnienia z twojej strony! Obroń swoich tez!zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika