sentyrz
Czwartek, 22 lutego 2018r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

doncorleone
  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 459
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, dzisiaj, 06:05@lel gdyby nie wybory i władza to ty naprawdę nie miałbyś żadnych celów w życiu.Po prostu jesteś opętany wyborami i władzą.A jak tam Twoja wnuczka z huśtawki z parku.Mam nadzieję że zabrałeś ją na lodowisko które się cieszy bardzo dużym wzięciem mieszkańców miasta i nie tylko ale jak mniemam jest ci to w niesmak. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, wczoraj, 17:43lel startował czy nie stratował ale jedno pewne jest że zaprowadził cię przed oblicze TEMIDY gdzie okazał Ci łaskę że tylko musiałeś go przeprosić a mógł Cię przećwiczyć ale widocznie uznał że rokujesz nadzieję na poprawę.Z tego co wiem to działał w zespole który znacznie przyczynił się że Cię powieźli wyborcy z urzędu i to ci w pamięci pozostało skoro takie daty pamiętasz. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 20 lutego, 13:33Lel a ty tylko o wyborach czyli ta ławka w kościele w Rabce to wyborcza. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 20 lutego, 06:05Stroje bardzo ładnie wykonane ale gdzie im tam do tych w których na wyjeździe pokazał się kiedys Wojt wraz z przybocznymi.To był szok kulturowy na miarę rozwoju gminy i ilości zrealizowanych inwestycji . Coby a może wymienisz jakąś grupę stowarzyszenie z naszej okolicy która potrafi robić działać oczywiście bez pomocy władzy. Może w gminie występują działania o których nam nie wiadomo tylko nie podawaj czasem rugby. Ja wiem coby że boli że inni potrafią a wy nie .Stoicie w miejscu i drepczecie i stąd u ciebie te prymitywne docinki na miarę twojego poziomu które i tak nic nie zmienia i nie mają żadnego wpływu na postawę tych osob i działanie. Oni od Wójta nic nie potrzebują są niezależni i zapewne dalej będą jeździć po różnych zawodach a ty będziesz siedział w swoim grajdolku i pisał bzdury.Zapewne zobaczymy ich na kibicowaniu Justynie i naszym biegaczka na 30 kilometrów. Ja wiem ze jest to dla ciebie niepojęte że tak można działać parę dobrych lat i zamiast wziąść przykład to kłody pod nogi na swoim poziomie a jaki to poziom to widać. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika