Poniedziałek, 18 marca 2019r. · Imieniny: Cyryla, Edwarda
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
doncorleone

doncorleone

  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 570
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, dzisiaj, 06:58A przecież Pani Burmistrz obiecywała na spotkaniach wyborczych że uporządkuje sprawę parkowania w mieście i wyszło jak zwykle czyli NIC. Za rok będzie podobnie gdy brak jest kompetencji i chęci do rozwiązania problemu.
doncorleone
doncorleone, dzisiaj, 06:44Gratulacje dla tego młodego człowieka,rodziców i trenera oraz osób które wspierają ten klub.
doncorleone
doncorleone, dzisiaj, 06:42A może by Pani Burmistrz opowiedziała całą historię tej drogi ale na podstawie dokumentów i pokazała nam przyczynę konfliktu.Mówią na mieście że poprzednicy chcieli dać niezłą kasę za tę drogę ale właścicielom było ponoć mało to miasto wystąpiło o decyzję ZRID i ponoć wartość działki została oszacowana o wiele mniej niż dawało miasto. I chyba stąd ten konflikt.@oko pisze że miasto poniosło koszta i zapewne tak było bo wystąpienie o decyzję o ZRID kosztuje i jest to pieniądz publiczny o tym należy pamiętać Pani Burmistrz i podjąć decyzję o realizacji inwestycji bo chyba większość tam mieszkających osób jest za bo tych w reportażu jest bardzo mało. Morał z tego artykułu "mądry polak po szkodzie"
doncorleone
doncorleone, 10 marca, 08:06Gdy przeczytałem wpis @wanpirka to przypomniała mi się scena z polskiego serialu filmowego Dom w której pokazano scenę dotyczącą jednego z członków rodziny Talarów który był powojennym socjalistycznym aktywistą młodzieżowym i zrobiono go kierownikiem budowy co było nie zrozumiałe dla fachowców inżynierów zatrudnionych tam którzy twierdzili ze nie ma zielonego pojęcia za co odpowiada.Podłożyli mu do podpisania niby zmiany w planach budowy budynku co zresztą zrobił a w rzeczywistości był to projekt szafy pancernej. Zapomniałem jak miał na imię ten bohater filmu ginie tragicznie w tym filmie ale zawsze mawiał WIŚTA WIO.
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM