Sobota, 25 marca 2017r. · Imieniny: Marii, Wieńczysłąwa

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 802
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, dzisiaj, 13:47To może da się namówić na elekcję? Takiego właśnie "męża opatrznościowego" Mszana potrzebuje i tylko na takiego zasługuje! Jest kompetentny, wykształcony, opanowany, no i co ważne, każdego niemal dnia "wpada" do urzędu popatrzeć, jak idą sprawy, więc nic po jesieni 2018 nie zaskoczy. Nowe "porządki" wyborcze go nie dosięgną, bo nigdy w wyborach nie startował (chyba?)Taki czysty i dziewiczy! Wielu jednak intryguje czarna aktówka pod jego pachą i wielu się jej zawartości.... obawia! Ale są i tacy, co mówią, że tam tylko plan kolejnych kontroli sklepów z gorzałą. zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 13:25@oko, rozumiem wściekłość naszej forumowej "koleżanki", co to na nowotarskiej gazecie suchej nitki nie pozostawiła (zresztą nie tylko ona) Powody tej wściekłości? Gigantyczny dysonans między oficjalnym przekazem na stronie miasta, gdzie mowa o wieży na Lubogoszczy,o ścieżkach rowerowych, reformie szkolnej itp. sprawach, ale ani słowa o wizycie lokalnych przedsiębiorców, których burmistrz pogonił z terenu miejskiego (ul. Orkana) bo wadzą w miejscu po którym włodarz mszański planuje budowę....drogi nabywcom "dołka" Co ciekawe, jednemu z dzierżawców umowę na kolejne trzy lata przedłużył, a tym, co na sesję się wybrali, nakazał teren opuścićzobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 13:12@oko, musisz wiedzieć,że to nie wszyscy lokalni "papabile" - jeden mieszka na Orkana, a na urzędowych korytarzach są tacy, co już do niego zwracają się per "panie burmistrzu" no i jeszcze "lewa ręka" p. Kowalczyka (bo "prawą" wiadomo, kto jest)czyli radny ze Słomki, który nawet, jak mszańskie wiewiórki donoszą, zapisał się był jakiś czas temu do .......chóru męskiego. Kłopot w tym, że w chórze trzeba śpiewać na 4 głosy i nie fałszować, a on przywykły do do "śpiewu" unisono, bo tylko tak można w obecnej radzie miasta "śpiewać", czyli zawsze jednogłośnie i pod dyktando jedynego i nieomylnego "dyrygenta". Kłopot może się też pojawić, kiedy próby męskiego chóru zbiegną się w czasie (też wieczorami się odbywają) z "próbami" przed sesyjnymi, które na stałe weszły do samorządowego kalendarza. Wtajemniczeni mówią, że to po to, żeby nie "prać brudów" publicznie - przy Gościach i przy mediach, szczególnie przy red. Figurze z Tyg. Podhalańskiego. Jak poprzedniego wieczora "popróbują" wszystko z programu, to na sesji "śpiewają jak z nut" I może dlatego radny p. Matoga do chóru przystał? A może...?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 11:11Moim skromnym zdaniem, następcą Kowalczyka powinien zostać "twórca sukcesu" - Mieczysław Magierski. Zasłużył na to, ma łeb na karku, jako szachista pewnie i IQ ma wysokie, ma stosowną aktówkę, ogładę i wszystko, co potrzeba,żeby na II pietrze magistratu rezydować przez kolejne 4 latazobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika