mogielica trasy
Wtorek, 21 lutego 2017r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 775
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 17 lutego, 10:32@wanpirek, powtórzę jeszcze raz: "...znasz inne wątki? Biegnij z nimi do prokuratury....czym prędzej" Z twojego wpisu wynika jasno, że jesteś blisko spraw miasta, a zatem nie trać czasuzobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 17 lutego, 09:06@wanpirek, zasięgnij języka, w którym to roku i który burmistrz MD wyraził zgodę na "nadbudówkę" na istniejących WC i jaką umowę podpisał? (znów się zdziwisz!) Do czego dzierżawca się zobowiązał,a co było potem? I jeszcze jedno-ani Filipiak, ani Kowalczyk, ani żaden wójt/burmistrz nie wypłaci żadnej kwoty z kasy miasta wg własnego "widzimisię" Jestem pewien, że zanim doszło do wypłaty poniesionych przez dzierżawcę nakładów, um zlecił ich wycenę sądowemu biegłemu rzeczoznawcy, który za tak wyszacowane koszty wziął odpowiedzialność. Z wyceną można się zgodzić, bądź nie. I pewnie tu tak było? Chwała p. Broczkowskiemu, że przypomniał, co już tam było wcześniej, a co dobudował najemca. A jeśli, jak piszesz, sprawa oparła się ostatecznie o sąd, to wszystko odbyło się lege artis? Chyba, że znasz inne wątki? Biegnij z nimi do prokuratury....czym prędzejzobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 16 lutego, 23:07@joazele, skorzystaj z okazji i milcz, bo tym paplaniem bez sensu tylko pogarszasz i tak fatalną sytuację swojego pryncypała i jego akolitów. Nie trzeba być rzeczoznawcą, wystarczy umiejętność mnożenia i dzielnie. Jeśli 3o arów kosztowało 4mln. to połowa tego będzie kosztować....... No ile? Masz kłopot? Wiemy. Bo jak w samym centrum miasta"pędzlowaliście" stareńkie latryny, to też mieliście kłopoty z realną wyceną. Jeśli na Orkana, ktoś za 1ar dał 133 tys zł, to te 4,5,ara przy moście powinny pójść za co najmniej 600 tys.zl. A poszły za 202tys. Oj stary, lepiej idź ty spać, bo pogrążasz siebie i "dwór"zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 16 lutego, 21:54A ja mam jeszcze jedno pytanie- dlaczego informacja o tym, że to urząd miasta będzie inwestorem i poniesie koszty budowy zjazdu do sprzedanych działek, nie została ujęta w dokumentach przetargowych, a przekazał ją już po licytacji i wyłonieniu nabywcy, przewodniczący komisji przetargowej??? Kto ma pojęcie jak się załatwia zjazdy z drogi wojewódzkiej i ile to trwa i kosztuje, wie o czym mówię. A już"poświęcenie" działki miasta wartej dziś jak nic 2mln.pod budowę tej drogi, jest......Niech każdy w miejsce kropek wpisze właściwe słowo.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika