Sobota, 19 sierpnia 2017r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 1013
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 14 sierpnia, 15:06@maczo, a ckni ci się za nim i POzostałymi? Może są na wakacjach,a może.... nie mają nic do powiedzenia(napisania)albo, co gorsza.....dostali "szlaban" na udzielanie się w mediach??? Obstawiam to drugie i ostatnie, bo co można powiedzieć przy tej sprawie? Jest jasna i oczywistazobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 09 sierpnia, 12:42@wanpirek, bagatelizujesz opisaną przeze mnie sprawę?! Uważasz, że nic się nie stało?! A pamiętasz sprawę ministra Nowaka ciągnąca się do dziś? Rzecz dotyczyła pominięcia w oświadczeniu wpisania zegarka wartego coś ok. 45 tys.zł. W oświadczeniu pana burmistrza za rok 2016 pominięte dochody to co najmniej 125 tys zł, a może i więcej?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 09 sierpnia, 11:48@wanpirek, a tobie się nie poplątało? Bo wiesz, jak się tak kłamie, dzień w dzień, od paru już lat, to można się poplątać w gąszczu własnych łgarstw. Ale dajesz radę? To dobrze, sprawdź jednak, czy nie zmieniłeś, przypadkiem oczywiście, waszej oficjalnej narracji z lat 2013/14? Wtedy obowiązywała wersja,że willa ze złotymi klamkami i windą jest w Rabce, a letnia dacza z modrzewia w Rdzwce, a ty dopytujesz o willę w Rdzawce. No chyba, że coś w tzw. "miedzyczasie" się urodziło???? Ale mogłeś zapomnieć....wszak tyle spraw na głowie, a tu jeszcze ten piekielny upał. Wybaczam, ale radzę,byś na wzór aktywisty-czekisty czuwał i trzymał łapki na pulsiezobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 09 sierpnia, 10:55@wanpirek, jak zawsze czujny! Brawo! Jak masz wiedzę o willi w Rdzawce, to podeślij na forum link, chętnie poczytamy. Ale póki co o oświadczeniach powinniśmy dyskutować-wejdź na BIP i poczytaj oświadczenia obecnego i byłego burmistrza. Rozumiem, że podważasz wiarygodność mojego komentarza? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika