Czwartek, 29 czerwca 2017r. · Imieniny: Piotra, Pawła
lody sting

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 961
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, dzisiaj, 16:45@doncorleone, a mnie najbardziej utkwił w głowie taki oto cytat: "Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem"zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 13:13@mnich biedaku, to że nie rozumiesz "pisanego" było wiadomo od dawna, ale że nie posiadłeś umiejętności czytania, to w głowie się nie mieści, a mówią uczeni, ze w Polsce analfabetyzm skończył się dawno. Okazuje się, że jednak się mylą....zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 12:10http://archiwum.sadeczanin.info/wiadomosci,5/podwojny-sukces-jana-golby-muszyna-tryumfuje-w-rankingu-gmin,60946#. http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/10829 Kolejne dwa linki odsyłające do roku 2014 na strony portalu sadeczanin.info,oraz na stronkę UM Nowy Sącz. Komentarz? Chyba zbędny....zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 11:53Zadałem sobie sporo trudu, ale strona po stronie wracałem aż do roku 2014, żeby jeszcze raz poczytać, co wtedy tv28 i komentujący napisali o identycznej gali w Nowym Sączu i wyróżnionych wówczas samorządach? Nie do wiary, ale nawet wzmianki o tym wydarzeniu nie ma archiwalnych stronach aktualności tv28. Czy naprawdę red. J.Budacz nie zamieścił takowego newsa? Trudno uwierzyć, żeby nie zrobił tego, tym bardziej, że dosłownych przedruków ze strony miasta(kopiuj-wklej) jest w tamtym okresie na tv28 multum. Dlaczego w na przełomie czerwca i lipca roku 2014 to wydarzenie zostało zignorowane, przemilczane? A w tym roku identyczne wydarzenie, ta sama kapituła, te same kryteria, ten sam Z.Berdychowski, nawet dyplomy w identycznej szacie graficznej i ta sama Mszana Dolna i w mediach głośno o tym. I tak być powinno, bo to promocja Mszany. Co zatem się stało, że dziś o tym wydarzeniu trąbi się na 4 świata strony, a 3 lata temu ta sama gala była dla tv28 nic nie znaczącym epizodem? Różnica jest tylko jedna - 3 lata temu burmistrzem MD był Filipiak, dziś jest Kowalczyk, no i byliśmy na ostatniej prostej do wyborczej urny. I na koniec, choć nie chcę w to uwierzyć, ale może komuś bardzo zależało, żeby ten news z 2014 zniknął z archiwum, a wraz z nim komentarze apologetów dzisiaj rządzących. Jeśli ktoś jednak odszuka newsa na tv28, "odszczekam" com napisał...ja nie znalazłem, a szczególnie komentarze byłyby nader interesującą lekturązobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika