Sobota, 21 października 2017r. · Imieniny: Urszuli, Hilarego

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 1141
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 19 października, 18:47@boryna, ale smród już jest, nie czujesz? Powstał przy nagłym "wyhamowaniu" wyprzedaży mienia miasta, jak to ogłosił "Urbi et orbi" @agajakokaska. Ale prawdziwy smród, a właściwie fetor, pojawi się za nieco ponad rok i jeszcze długo będzie w Mszanie odczuwalny. A "jegomościa" co to obiektywem kamery po dziurach na Fabrycznej wodził, pamiętam doskonale. Los okrutnie z niego zakpił, bo firma sympatycznego Włocha istnieje, dziury mają się dobrze, tv28 chyba też, a on? Co porabia? Italiano już " no bene"? Ponoć teraz śpiewa, ale mówią, że"cienko"- nie mylić z "wysoko" bo to nie to samozobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 19 października, 16:55@boryna, a właściwie miejski rajco, puszczają ci nerwy, nóżkami drobisz, a to oznacza, że zostałeś "trafiony" i to celnie. Dziękuję za radę, "żeby z głupim nie dyskutować", biorę ją sobie do serca. Brawa za szczerą samoocenę! Ja nic wskórać nie chcę. Jedynym celem moich komentarzy jest codzienne obnażanie waszej obłudy i hipokryzji. I to się udaje, bo wasz skowyt po moich wpisach niesie się daleko. I oto mi chodzi. zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 19 października, 10:20"stary i dobry" @wanpirek powrócił w pełnej krasie! Kiedy brakuje argumentów(a tak jest najczęściej) pojawiają się inwektywy, pogarda, kpiny i lżenie-jednym słowem; rynsztokowe chamstwo. czyli naszego @wanpirka znak firmowy. Chłopcze, nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. I prośba jeszcze-wskaż miejsca w których posłużyłem się nieprawdą!?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 19 października, 07:56@agajakokaska, dziękujcie Panu Bogu, że sąsiedni portal rozumie słowo AKTUALNOŚCI i co 24 godz. na stronie umieszcza nowe,świeże newsy i ten o "gruntow(n)ej wyprzedaży mienia w Mszanie Dolnej "spadł" na 2. stronę, ale przez dobę zdążyło go zobaczyć i przeczytać 10798 odwiedzających portal (stan na teraz) Gdyby taki artykuł pojawił się na stronie tv28 i "wisiał" jako "aktualność" 4, 5 a czasem i 7 dni(co tu nie jest wyjątkiem, a najczęściej normą) jego poczytność byłaby wielokrotnie większa. Ale jeśli w ciągu 24 godzin o waszej "wyhamowanej wyprzedaży majątku miasta" poczytało prawie 11 tys. ludzi, to wieść poszła w świat i obnażyła waszą mega HIPOKRYZJĘ!zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika