Wtorek, 24 stycznia 2017r. · Imieniny: Felicji, Tymoteusza
mFotobudka 2

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 629
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, wczoraj, 21:15@mnich, zanim odpowiem, zapytam: czemu znów insynuujesz, czemu to ma służyć? Wystarczy wejść na strony PKW i dowiesz się że w I turze oddano 3508 głosów, z tej 3505 ważnych. Zatem głosów nieważnych było 3. Do 300 jednak dość daleko? Trochę podobnie jak z tymi zwolennikami PO na spotkaniu w L-wej. Blisko 50, teraz blisko 300. Coś więcej chcesz? zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 17:26@boryna, wpisuj swoje "przemyślenia" o przejściach pod właściwym artykułem. Opowiem ci pewną historię; dawno, dawno temu, vis a vis wypalonego palnikiem acetylenowym przejścia, stał mały domek z niewielkim ogródkiem od ul.Starowiejskiej, do którego prowadziły z chodnika może trzy, a może dwa schodki( nie pamiętam, bo to dawno było) W latach 1998 i kolejnych, zdarzyło się, że na tym łuku, choć o przejściu nikt wtedy tam nawet nie myślał i nic tam "nawalone" podówczas nie było, nie zachowawszy ostrożności ( a może z innego powodu?) zamiast w lewo i dalej spokojnie Starowiejską w dół, spore autko (znanego niemieckiego koncernu z Wolsburga)nie zważając na ogrodzenie, meldowało się w tym ogródku, niszcząc wszystko, co napotkało na swojej drodze. Nie wiesz kto kierował tym autem? Zapytaj starszych z tej okolicy-pamiętają na pewno, bo huk był nie mały. I jeszcze jedna uwaga na koniec; mam wrażenie, że przejść "nawalić" na takiej drodze, jak Starowiejska, gdzie popadnie nie można, bo ktoś jednak projekt zrobić musiał, także ten dotyczący organizacji ruchu, ktoś go zatwierdził i potem wszystko odebrał. Przypomnę ci, że ul. Starowiejska była remontowana za pieniądze z budżetu państwa z wkładem własnym (tzw. "schetynówki" NPPDL) Tam "samowolka" by z pewnością nie przeszła. Co innego wy i wasz idol - jak chciał zamknąć "łącznik" przez postój, to zamknął. Jak chciał zakazać wjazdu od Starowiejskiej w tenże, to zakazał, choć o znakach na Starowiejskiej "zapomniał" I uwierz @boryna, ludzie za ten pomysł chwalą go każdego dnia-ale słów jakich do tych "laudacji" używają, nie mogę tu przytoczyć. Poczekaj do 22, albo wpadnij posłuchać. Pa, pazobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 17:03@boryna, nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Jak mi odpowiesz na pytania przeze mnie zadane, to ja postaram się udzielić tobie odpowiedzi....ale musisz się chłopie ogarnąć, bo to co wypisujesz jest "sen wariata śniony nieprzytomnie"zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 17:00A przecież w czasach pana burmistrza Kowalczyka (1998-2006) ul. Starowiejska była taka "spokojna". Nikt tam nie szalał, nikt więcej jak 25km/h nie jechał. Można było wahacz urwać, albo i resor, a przy odrobinie "szczęścia" i na podwoziu zawisnąć. Ech, łza się w oku kręci i nasuwa się pytanie; po co ten (wiadomo kto) tę ulicę remontował? Same kłopoty teraz. No ale jak się z Policją zadarło, to teraz trzeba na pomoc wzywać "sierżantów", ale ...tych "leżących" (czyt. progi zwalniające) A może zrobić "papierowe", tak jak projekty do budżetu?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika