Poniedziałek, 18 marca 2019r. · Imieniny: Cyryla, Edwarda
kwiaty- wygrana w licytacji od 16.03 do 1.04
malarz

malarz

  • Na portalu od 04 stycznia, 21:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 516
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Wyślij wiadomość
Komentarze użytkownika
malarz
malarz, 25 lutego, 21:25Czyżby ten wybór pokazał nam konsolidację radnych ze wszystkich komitetów wyborczych które wprowadziły swoich kandydatów do Rady Miasta. Żeby tylko potrafili podejmować skuteczne działania dla dobra naszych dzieci i młodzieży i nie dali się odbić od falochronu jak ponoć spotyka to bałwanów.
malarz
malarz, 25 lutego, 21:08coby ale promować Beskid Wyspowy rozumiem że za swoje a nie publiczne.
malarz
malarz, 25 lutego, 20:55Czyżby ten wybór pokazał nam konsolidację radnych ze wszystkich komitetów wyborczych które wprowadziły swoich kandydatów do Rady Miasta. Żeby tylko potrafili podejmować skuteczne działania dla dobra naszych dzieci i młodzieży i nie dali się odbić od falochronu jak ponoć spotyka to bałwanów.
malarz
malarz, 26 września, 21:51Cudna czy ty wiesz głupiutka o czym ty mówisz czy jak zwykle bredzisz.Resortowe dzieci to takie co same bez protekcji nic nie umieją w życiu osiągnąć tylko czerpią profity z dorwania się do koryta. Tacy co dzięki zasiadaniu w gremiach samorządowych przejmują działki za grosze, załatwiają robotę dla bliskich, załatwiają sobie wymiany działek i remonty dróg do domów i prywatnych biznesów...Mówi ci to coś? Więc nie krzycz już tak bidulko bo i twoim "odpowiedzialnym" kolegom ktoś coś wykrzyczy...
Publikacje
Brak publikacji użytkownika
Dodaj reklamę na TV28
DWGSM