Sobota, 23 września 2017r. · Imieniny: Tekli, Bogusława

Strona Główna » Użytkownicy

pinokio
  • Na portalu od 09 kwietnia, 16:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 202
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
pinokio
pinokio, 17 września, 11:49Dlaczego w wierszyku wanpirka zobaczyłeś byłego burmistrza?zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 17 września, 11:47lel tylko winni się tłumaczą i jestem ciekaw reakcji byłego burmistrza na twoje słowa.zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 17 września, 10:28Pozwolę sobie dołożyć swoje trzy grosze do wierszyka wanpirka i wpisu lel. Lel twierdzi cyt."wierszyk" tylko świadczy o nim,o jego "paranoi i nienawistnym upośledzeniu do byłego Burmistrza a przecież w tym wierszyku wanpirka nie pada ani raz słowo " były Burmistrz" ze strony wanpirka lel. W tym miejscu należy zadać pytanie Tobie lel: "Na podstawie czego twierdzisz że wierszyk dotyczy byłego burmistrza"?. Mnie osobiście nie chce się wierzyć żeby były burmistrz tak postępował jak czytamy w tym wierszyku do którego należy podejść z dystansem więc nie rozumiem dlaczego bohatera tego wierszyka widzisz w byłym burmistrzu lel? Ciekawe jak zareaguje na Twoje słowa były burmistrz? zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 07 września, 15:22Ten strój góralski w którym paraduje pan Wójt to nasz regionalny?czy też poplątanie z pomieszaniem?Pan Wójt był już strażakiem ,teraz góralem ciekawe czym nas jeszcze zaskoczy? Ten strój to własny czy pożyczony bo w przeszłości jeden z obywateli miasta gdy wybrał się do stolicy w pożyczonych gaciach góralskich to doznał łobtarcia.Gdy się widzi te zdjęcia to aż chce się zaśpiewać "hej górol jo se górol hej spod samego Lubogoszcza". By tylko panu Wójtowi nie przyszło do głowy wcielić się w rolę Janosika. Może ktoś wie jak winień prawidłowo wyglądać nasz strój góralski? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika