sentyrz
Sobota, 17 marca 2018r. · Imieniny: Zbigniewa, Partyka
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 29
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 marca, 15:51@doncorleone, "gratuluję" wiedzy dotyczącej kompetencji wojewody i ministra. Proponuję w miejsce jałowej "dyskusji" ze mną, pochylić się nad jakością wody w kranach mieszkańców Mszany Dolnejzobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 marca, 15:33@doncorleone, proszę polemizuj ze mną, podpisanym z imienia i nazwiska (kolejny raz powtarzam-@lel to nie ja!) Promesy podpisuje oczywiście minister właściwy, ale to nie minister wybiera (rekomenduje) zadania z poszczególnych województw do dofinansowania (znacznego, bo 80% wartości zadania) Robią to zespoły powołane przez wojewodów,na których czele stoi wojewoda i ostatecznego wyboru-rekomendacji zadań zgłaszanych przez gminy (wójtów/burmistrzów) dokonuje wojewoda właśnie i nikt inny. W tym przypadku (mszańskim) było tak samo i zaklinanie rzeczywistości na nic się zda. To wojewodowie właśnie, a nie minister, wiedzą co i jak w gminach i to oni są "przedłużeniem" rąk (rządu) w terenie i to na ich opiniach opiera się minister i im ufa, że np. zadanie X w gminie Y trzeba i warto dofinansować, bo jest dobrze przygotowane i gwarantuje oczekiwany i zamierzony efekt.zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 marca, 13:51@doncorleone, proszę sprawdź w dokumentacji, kiedy wojewoda małopolski zdecydował o finansowaniu zadania dla Mszany Dolnej? Stało się to 6 października 2014 roku. Wtedy to wojewoda pozytywnie zaopiniował finansowanie inwestycji na przyszłe latazobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 marca, 13:42Panowie komentujący kłopoty z jakością wody z nowej SUW na stadionie, musicie w końcu ustalić we własnym gronie, czy niżej podpisany miał udział w tym projekcie, czy też nie? Mam wrażenie, że kiedy coś idzie nie tak, to: "Kowalczyk zdaje się realizował projekt przygotowany przez Filipiaka" jak napisał @saruk, kiedy wszystko gra, to cała zasługa obecnej ekipy.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika