sentyrz
Piątek, 25 maja 2018r. · Imieniny: Urbana, Grzegorza

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 46
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 18 maja, 21:33@wanpirek, proszę uzbrój się w cierpliwość. Niebawem otrzymasz szansę by swoje rewelacje udowodnić. O siłowniach również-a swoją drogą, jeśli wszystko było z nimi ok, to z jakiego powodu je demontowano, a kilka miesięcy później montowano ponownie? To akurat "wież" na pewno. Jeśli w którymś z moich komentarzy,powyżej zamieszczonych, napisałem nieprawdę, udowodnij, a jeśli nie potrafisz tego zrobić, zamilcz. zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 maja, 22:56Campeones, campeones....Nie my oczywiście, ale piłkarze Atletico Madryt. A póki co, nakryjmy się kołderką. Dobranoc!zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 maja, 22:40@pinokio, szach i mat. Lo siento mucho!zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 maja, 22:24Zmartwię cię, @pinokio " w tam tym okresie" burmistrzem nie byłem, ale w tamtym, nie wypieram się, byłem. Pamięć mnie nie zawodzi, ale mam do niej ograniczone zaufanie, dlatego namawiam cię szczerze, napisz wniosek o udzielenie pisemnej informacji o sprawach które cię martwią. Otrzymasz je z " pierwszej ręki"zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika