mzgk
Wtorek, 21 sierpnia 2018r. · Imieniny: Joanny, Franciszki

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 61
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 26 lipca, 08:55@hohoł i spółka, gdyby nowy komentator lokalnej rzeczywistości, @cezar był apologetą waszego sposobu rozumowania, to klaskalibyście wespół, aż do popuchnięcia dłoni, a że patrzy inaczej, więcej, patrzy krytycznie i ma odwagę napisać, co myśli, natychmiast "spuszczacie psy z łańcuchów", a nuż schowa się w "budzie" i zamilknie. A ja wierzę, że takich "cezarów" jest więcej i ośmieleni przykładem @cezara właśnie, obnażać będą każdego dnia waszą hipokryzję i manipulacjezobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 22:08Niewiele macie do powiedzenia, więc zaczynacie lżyć i kpić. Nie robi to na mnie wrażenia, a świadczy wyłącznie o was. zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:57Takim "imprezą" jestem zdecydowanie przeciwny! Ale imprezom na dobrym poziomie mówię TAK!zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 25 lipca, 21:52@doncorleone, skoro wiesz, że wydatki miasta nie są tajemnicą i każdy może o nie zapytać zapytać w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, to podobnie jest z dochodami. Wystąp do burmistrza z zapytaniem o dochody miejskiej kasy za lata 2012-17 pochodzące tylko od właściciela galerii i przedsiębiorców tam działających. A potem porównaj kwotę wydaną na rewitalizację publicznego gruntu z kwotą wpłaconą do kasy miasta z tytułu należnych podatków i innych opłat. I proszę, opublikuj to na tym lub innych forach. I wrócimy do dyskusjizobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika