29.01 lodowisko
Poniedziałek, 18 lutego 2019r. · Imieniny: Symeona, Konstancji
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

bolowianka
  • Na portalu od 25 kwietnia, 10:17
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 11
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
bolowianka
bolowianka, 13 listopada, 16:17Wydaje mi się,że tacy którzy najwięcej krytykują nic w swoim życiu nie zrobili dla innych. Zawsze będę popierała tych, którzy mają na tyle odwagi w tym naszym lokalnym szambie przeciwstawić się tym, dla których sprawy mieszkańców nie są istotne.A tak dla sprostowania kłamstw @maczo i dla edukacji. Byłam w drugiej 100-ce osób podpisujących petycję z 3-ch Gmin: Niedźwiedzia,Miasta i Gminy Mszana Dolna. Podpisy pod petycjami zbiera się symbolicznie,pośród pewnej grupy reprezentatywnej.A że petycja była skuteczna to w swojej odpowiedzi wyraził ją sam Starosta.Trzeba tylko umieć czytać.Więc nie musi @maczo czekać,aż uzbiera się 10.000tys.podpisów.Proponuję żeby zająć się pozytywami a nie tylko krytyką i biciem piany.W tym przypadku popieram petycję i odwagę Pana Klimka.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 11 września, 15:15@kuras ja nie pisałam,że jesteś autorytetem w czymkolwiek jak sam piszesz. Natomiast jeżeli o stroju wójta piszą wszyscy, i są w tym temacie zgodni, tzn.że wójt nie ma wiedzy jaki rejon i region reprezentuje. Dla mnie jest to strój rodem z piekła a nie góralski. Najbardziej jednak wójt Żaba kojarzy mi się w tym stroju z ZORRO(dodać tylko maskę-wąs jest) lub jak już ktoś napisał z pracownikiem zakładu pogrzebowego. Ale to nie jest prawda, jak pisze @kuras,że jest to hejt. To są fakty,które sam wójt zaprezentował.To tyle i aż tyle.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 11 września, 14:00@kuras,jeżeli ty określiłeś, że ten strój regionalny twoim zdaniem jest "trochę dziwny"to znaczy taka jest prawda. Ale te stroje, w które się przyodziali nasi przedstawiciele władz Żaba i Wojciarczyk ich zdaniem nawiązują do zbójników, których tu za dawnych czasów było wielu. Najważniejsze moim z kolei zdaniem, jest fakt,że do tej pory na tym zbójowaniu w gminie wychodzą tłusto i bogato. Kasa się zgadza,rodzina,dwór i dworzanie są ustawieni. A kto na tym traci,to dla nich jest ważne.Ważne jest to,że mniejszość rządzi większością.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 10 marca, 10:35Niewątpliwie jest na co popatrzeć i z czego się cieszyć. Osobiście przyznałabym za ten pomnik PRLu Nobla samorządowego, ale chyba takiego nie ma? Ale jest nagroda dla charyzmatycznych i takie wręczyłabym radnym powiatowym:Rafałowi Rusnakowi,Antoniemu Rogowi,Ewie Filipiak,Marii Bożek, Michałowi Mysza, oraz wójtom i burmistrzom z różnych epok, Józefowi Kowalczykowi,Tadeuszowi Filipiakowi,Januszowi Potaczkowi,Bolesławowi Żabie,oraz przede wszystkim tym najbardziej zasłużonym Janowi Puchale i Tomaszowi Krupińskiemu. Specjalną nagrodę wręczyłabym za : piękną bryłę budynku, staromodny dach z "nowoczesnym pokryciem", wreszcie za godne XXI wieku rozwiązania. Gratulacje za pomysł,wyrzucenie 12 mln złotych oraz,że z pewnością będą do nas przyjeżdżać na wczasy lecznicze najbogatsi ludzie z całego świata. Bo co to dla nas takie kurorty jak: Szwajcaria,Niemcy,Austria,itp. Powodzenia! Obyście w tym zachwycie nie zapomnieli, że do basenu skacze się kiedy jest w nim woda.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika