Sobota, 23 września 2017r. · Imieniny: Tekli, Bogusława

Strona Główna » Użytkownicy

bolowianka
  • Na portalu od 25 kwietnia, 10:17
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 10
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
bolowianka
bolowianka, 11 września, 15:15@kuras ja nie pisałam,że jesteś autorytetem w czymkolwiek jak sam piszesz. Natomiast jeżeli o stroju wójta piszą wszyscy, i są w tym temacie zgodni, tzn.że wójt nie ma wiedzy jaki rejon i region reprezentuje. Dla mnie jest to strój rodem z piekła a nie góralski. Najbardziej jednak wójt Żaba kojarzy mi się w tym stroju z ZORRO(dodać tylko maskę-wąs jest) lub jak już ktoś napisał z pracownikiem zakładu pogrzebowego. Ale to nie jest prawda, jak pisze @kuras,że jest to hejt. To są fakty,które sam wójt zaprezentował.To tyle i aż tyle.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 11 września, 14:00@kuras,jeżeli ty określiłeś, że ten strój regionalny twoim zdaniem jest "trochę dziwny"to znaczy taka jest prawda. Ale te stroje, w które się przyodziali nasi przedstawiciele władz Żaba i Wojciarczyk ich zdaniem nawiązują do zbójników, których tu za dawnych czasów było wielu. Najważniejsze moim z kolei zdaniem, jest fakt,że do tej pory na tym zbójowaniu w gminie wychodzą tłusto i bogato. Kasa się zgadza,rodzina,dwór i dworzanie są ustawieni. A kto na tym traci,to dla nich jest ważne.Ważne jest to,że mniejszość rządzi większością.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 10 marca, 10:35Niewątpliwie jest na co popatrzeć i z czego się cieszyć. Osobiście przyznałabym za ten pomnik PRLu Nobla samorządowego, ale chyba takiego nie ma? Ale jest nagroda dla charyzmatycznych i takie wręczyłabym radnym powiatowym:Rafałowi Rusnakowi,Antoniemu Rogowi,Ewie Filipiak,Marii Bożek, Michałowi Mysza, oraz wójtom i burmistrzom z różnych epok, Józefowi Kowalczykowi,Tadeuszowi Filipiakowi,Januszowi Potaczkowi,Bolesławowi Żabie,oraz przede wszystkim tym najbardziej zasłużonym Janowi Puchale i Tomaszowi Krupińskiemu. Specjalną nagrodę wręczyłabym za : piękną bryłę budynku, staromodny dach z "nowoczesnym pokryciem", wreszcie za godne XXI wieku rozwiązania. Gratulacje za pomysł,wyrzucenie 12 mln złotych oraz,że z pewnością będą do nas przyjeżdżać na wczasy lecznicze najbogatsi ludzie z całego świata. Bo co to dla nas takie kurorty jak: Szwajcaria,Niemcy,Austria,itp. Powodzenia! Obyście w tym zachwycie nie zapomnieli, że do basenu skacze się kiedy jest w nim woda.zobacz na stronie artykułu »
bolowianka
bolowianka, 08 marca, 15:27Zero komentarzy????DLACZEGO? Tak niektórzy walczą o Panią FILIPIAK a tu przespaliście!!!Nagroda z tego co opisujecie i w jaki sposób uzasadniacie wszystkie dotąd zdobyte nagrody i zaszczytne wyróżnienia należy się Pani Filipiak a szczególnie tytuł KOBIETY CHARYZMATYCZNEJ ROKU 2017!!! W porównaniu do Pani Urszuli Nowogórskiej, Pani Ewa Filipiak GIGANT PRACY!!! OPRÓCZ TEGO W CZASIE WOLNYM OD TEJ GIGANTYCZNEJ PRACY MUSI DORADZAĆ WÓJTOWI ŻABIE, KTÓRY "NA WSZYSTKIM NIE MUSI SIĘ ZNAĆ." Czy to nie upoważnia jej do zdobycia tak zaszczytnej nagrody. Pani Filipiak sama opisuje ile zrobiła dla GMINY? A Pani Nowogórska nawet nie zadbała aby napisano o niej czym to zasłużyła sobie na tak..........ą nagrodę? Ale jest jedno ale? Otóż na portalu Limanowa in.przeczytałam,to: lipton4321 2017-03-04 09:32:54 Społecznica pani Ula . Do każdego się przytula. Raz w strażackim jest mundurze.,W szopce,politycznym chórze.Przyodziewa strój ludowy.Nie zatraca swojskiej mowy.Na salonach też bryluje.Chętnie na fotkach pozuje............................................Lecz to wszystko jak wieść niesie.Jest w prywatnym interesie.Ten interes się rozwija.A kariera już przemija.Trzeba zrobić dobrą mine i powalczyć o swą GMINE. Oczywiście i to jest problem, bo ten wierszyk pasuję również do naszej CHARYZMATYCZNEJ Pani Ewy Filipiak. Co z tym zrobić???zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika