mzgk
Piątek, 17 sierpnia 2018r. · Imieniny: Jacka, Mirona
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

boryna
  • Na portalu od 20 czerwca, 21:32
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 295
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
boryna
boryna, 29 lipca, 08:32@maczo piszesz "uważam że każdy ma prawo do baneru czy reklamy świat na tym stoi" i ja się z tym w pełni zgadzam.Natomiast próbujesz lecz niestety nieudolnie uciec od najważniejszej odpowiedzi.Czy osoba która powiesiła ten baner nie płacąc za miejsce właścicielowi nieruchomości postąpiła uczciwie?. A co się okaże@maczo gdy ta osoba na co dzień uważa się za najbardziej prawego,poucza wszystkich,wytyka im błędy.A gdyby jeszcze okazało się że widzimy go, pokazuje nam się jako najbardziej prawy chrześcijanin to gdzie siódme przykazanie @maczo?zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 28 lipca, 14:20Mączo A Ty co sądzisz o postępowaniu tego fotografa w Niedzwiedziu.Moze widziałeś tam ten baner reklamowy zakładu fotograficznego bo jesli tak to ocena twoja bedzie bardziej wiarygodna bo odniesiona do konkretnej osoby.zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 26 lipca, 10:06A nie mówiłem że coś jest na rzeczy? Po moim wczorajszym wpisie czytam dziś na stronie miasta że dyrektor ZGK wystawia na sprzedaż ciągniki przyczepę i motorower. Te dwie pierwsze pozycje rozumiem ale motorower? A może kupi go ekonom do objazdu i nadzorowania pracowników na plantacjach?zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 25 lipca, 22:50Kobiety na traktory, Kowalczyk z Rogiem do kopaczek a Filipiak na ekonoma. Nieźle to sobie ten Sławomir wykombinował:)))zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika