sentyrz
Niedziela, 24 czerwca 2018r. · Imieniny: Jana, Danuty
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

boryna
  • Na portalu od 20 czerwca, 21:32
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 281
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
boryna
boryna, 22 czerwca, 07:33Coby ale i tak nikt nie jest w stanie przebić twojego szefa który zgodził zakup terenów bagiennych pod trasy biegowe i koszt tego kaprysu prawie 1.000.000,00 zł. zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 15 czerwca, 22:06Lel wróciłeś ze Śnieżnicy wymodliłeś się to wstyd tak po nocach pisać bzdury gdy się co dopiero stało pod figurą. Brakuje tu jeszcze tylko kurasa. Był z tobą na mszy?zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 03 maja, 07:08Już się nie mogę doczekać cotygodniowych rodzinnych wędrówek po naszym pięknym Beskidzie Wyspowym, podziwiania jego uroku i piękna. Jest to wspaniała inicjatywa osoby nam dobrze znanej mającej szacunek wśród mieszkańców miasta za swoje dokonania i zaangażowanie jak nikt inny. Wędrując tymi pięknymi ścieżkami mam możliwość corocznie obcować z naturą naszego regionu a jednocześnie spotykać się i rozmawiać z wieloma wartościowmi ludźmi, którzy nie wyobrażają sobie by akcji Odkryj Beskid Wyspowy kiedyś nie było.zobacz na stronie artykułu »
boryna
boryna, 11 kwietnia, 17:32Lel może z tego twojego podglądania poważnych samorządowców wyniknie coś pozytywnego że może się w koncu od nich a w tym przypadku od Pana Burmistrza Kowalczyka czegoś nauczysz.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika