sentyrz
Niedziela, 24 czerwca 2018r. · Imieniny: Jana, Danuty
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

Wojtek
  • Na portalu od 22 września, 11:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 54
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Wojtek
Wojtek, 17 lutego, 22:43Biedny i żałosny z ciebie typ @coby. Ty masz chyba kaszubskie pochodzenie, więc to co popularne w trójmiejskich okolicach, niekoniecznie sprawdzi się w Beskidzie Wyspowym. To całe rugby to twój pomysł. Więc póki będzie u władzy szwagiereczka zastępczyni to będziecie na siłę uszczęśliwiać szkolną młodzież. Mam nadzieję że przegracie wybory i nowy wójt zakończy te wasze "rugbowe fanaberie". Postawi się wreszcie na biegi narciarskie i znajdzie się kasa na infrastrukturę biegową dla dzieci i młodzieży. Żeby wreszcie Krzysztof Jarosz z Mszany Górnej miał jako takie warunki do uprawiania przez młodzież biegów narciarskich.zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 17 lutego, 21:47Popatrzeć się @coby jak ty zazdrośnik jesteś. Ciebie niestety nikt nie pokaże. A szkoda... Rugby to sport niszowy, którym żadna poważna stacja telewizyjna się nie interesuje.zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 11 lutego, 16:51@boryna, po co chodzisz do urzędu? To jest właśnie poziom rozumowania ludzi, którzy niedawno odkryli że poza Łostówką jest jakaś inna cywilizacja. Jasne @maczo, Urząd Gminy w Mszanie Dolnej jest tylko dla wybranych. Ewentualnie tych którzy maja pozatrudniane rodziny. W ogóle to zamknijcie się wszyscy w tym Urzędzie od 7:30 do 15:30, żeby wam czasem jakiś podatnik nie zakłócał spokoju. Poza tym bardzo dobrze że są ludzie którzy mają pasje. Kibicowanie łączy różnych osobników. Ci którzy przychodzą nie robią tego na rozkaz. Więc odczep się @coby i znajdź sobie jakąś życiową pasje, to nie będziesz musiał tu ślęczeć i zdawać raportów Naczelnikowi Gminy. Ponoć gminna promocja organizuje kibicowanie w kasińskiej placówce oświatowej? Masz więc @coby miejsce do popisu. Zapewne dostałeś już zlecenie na kilka banerów z "wąsiatym" przywódcą? A może by tak jeszcze zamknąć Urząd Gminy na okres kibicowania? Akurat są ferie to ciężko będzie o frekwencje. Już widzę dyrekcję gminnych szkół, konserwatorów gminnych szkół, sprzątaczki z gminnych szkół... To z pewnością są "pasjonaci" dbający o miejsca pracy. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 03 lutego, 22:12Szkoda że na sesji Rady Gminy Mszana Dolna nie było red. Budacza. Pan poseł Jan Duda został zaproszony na godz 11:00. Natomiast sesja rozpoczęła się o 9:00. Skończyła się oczywiście wcześniej i duża grupa radnych opuściła budynek Urzędu. Poseł Jan Duda był wyraźnie zaskoczony, bo był zainteresowany uczestniczeniem w całości posiedzenia. Chciał posłuchać o problemach, a poczuł się jak nieproszony gość. Kuriozalna sytuacja, świadcząca o braku profesjonalizmu Przewodniczącej Rady i Wójta Gminy. Pan @maczo widzący usterki w Mieście Mszana Dolna, powinien zainteresować się Gminą Mszana Dolna. Gdzie nawet spotkania z posłem na sesji nie umieją zorganizować...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika