Wtorek, 16 stycznia 2018r. · Imieniny: Marcelego, Włodzimierza

Strona Główna » Użytkownicy

Wojtek
  • Na portalu od 22 września, 11:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 48
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Wojtek
Wojtek, 21 listopada, 12:56Jakoś nie mogę się doczytać informacji o przyznanej promesie dla Gminy Mszana Dolna? Czyżby nie było żadnych potrzeb? A wyleciało mi z głowy, że Tadek Patalita od kilku lat nie jest już wójtem. Szkoda że Pan Żaba, brzydzi się słowa lobbing. Teraz by się taki Tadek przydał... Ale w sumie Pan Wójt stwierdził, nie tak dawno - iż skończyły się czasy "załatwiaczy". Więc pozostaje równać do ery kamienia łupanego......... Ale jest światełko w tunelu. Ponoć na najbliższej Sesji Rady Gminy, wręczony ma być tytuł Honorowego Obywatela Gminy Mszana Dolna dla Pana Wojewody Piotra Ćwika. Może po tej uroczystości, Pan Wojewoda okaże trochę litości i rzuci trochę grosza w następnym (wyborczym)roku. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 10 listopada, 16:03@coby ty już możesz drukować plakaty wyborcze Bolesława. Wiesz musisz bronić "korytka" żoneczki i szwagiereczki. A jak już ponownie wygracie wybory to będziesz jego Rzecznikiem Prasowym. Natomiast owa rodzina z Kasiny będzie zajmować się w Gminie wymianą proboszczów w pozostałych miejscowościach. Pozdrawiam nie z Franciszkańskiej 3 tylko z Sądeckiej 22... zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 10 listopada, 15:22@boryna masz rację. Milczenie Pana Wójta Gminy Mszana Dolna Bolesława Żaby jest jakby cichym przyzwoleniem i akceptacją dla awantury którą wywołała ta rodzina. Pan Żaba to przecież wieloletni sołtys Kasiny Wielkiej. Wypadałoby odciąć się, albo nawet potępić te działania, które przyniosły wielkie szkody dla całej ziemi zagórzańskiej. Niestety jest i drugie dno tej sytuacji. Za rok odbędą się Wybory Samorządowe. Kto wie czy ta rodzina to nie twardy elektorat obecnego włodarza Gminy Mszana Dolna? Gdzieś z jakichś kręgów usłyszałem że bardzo pomogli mu w 2010 roku wygrać wybory na wójta. Organizowali blokadę osiedlowej drogi, która stała się sławna dzięki mediom, a pogrążyła ówczesnego wójta Tadeusza Patalitę. Pewnie ten proboszcz da sobie radę. Ale zastanawia mnie bierność osób władzy, którzy powinni murem stanąć za księdzem. Choć chyba widziałem sołtysa tej miejscowości. Kuriozalna byłaby sytuacja w której garstka nawiedzonych ludzi, jest w stanie obalić Proboszcza Parafii. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 09 listopada, 17:47@maczo jedź albo idź do Kasiny Wielkiej. W końcu przez Czarny Dział nie jest tak daleko. Będziesz mógł im udzielić wskazówek. Masz nawet szansę wystąpić w Faktach TVN. Przynajmniej byś się dowartościował. @mszaniak najwyższy czas cię zdemaskować. Nie masz nic wspólnego z Mszaną, natomiast masz dużo wspólnego z zawieruchą z księdzem Proboszczem w Kasinie Wielkiej. Nawet ostatnio stałeś się sławny. Słowa o szatanie, bardzo pasują do twego postępowania. Kojarzę cię ze sprzedażą okien i drzwi na dworcu kolejowym w Mszanie Dolnej. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika