mzgk
Wtorek, 25 września 2018r. · Imieniny: Aurelii, Ładysława
doll

Strona Główna » Użytkownicy

Wojtek
  • Na portalu od 22 września, 11:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 60
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Wojtek
Wojtek, 20 września, 12:50Pytanie do @maczo. Jak się nazywa kandydat z KWW Bolesława Żaby na radnego w miejscowości Łostówka?zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 29 sierpnia, 13:52Widzę że Pan Wójt musi trwać do końca! Niczym Leonid Breżniew... Wielka szkoda że nie wystartowała Pani Kasia - zastepczyni. To taki gminny postępowy Gorbaczow. Może kiedyś nastąpi "pieristrojka" he, he, he.............. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 29 sierpnia, 12:148 lat Pana Żaby to stanowczo za dużo. Gładka gadka i bajerowanie to nie jest kierunek rozwoju dla gminy Mszana Dolna. Tak naprawdę to wypadałoby wystąpić do Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego o specjalną rentę, a nawet emeryturę, żeby obecny Wójt nie musiał się więcej mordować na tym stanowisku. Zresztą stan zdrowia Pana Wójta, chyba nie jest najlepszy. Często spotkać go można w szczyrzyckim szpitalu. Mimo wielkich różnic, życzę mu zdrowia. Natomiast wyborców zachęcam do głosowania na Tadeusza Klimka. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 22 lipca, 12:36@maczo jesteś człowiekiem wulgarnym, wręcz prymitywnym. Nerwowość wskazuje na brak pewności siebie. Hmm.. Przegrane wybory na horyzoncie? Daj Boże. Jeżeli ktoś to czyta to wmig wyrobi sobie zdanie o "zwolennikach" obecnej władzy. Pamiętaj @maczo. TYLKO Tadek Klimek.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika