sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

saruk
  • Na portalu od 06 listopada, 12:15
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 36
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
saruk
saruk, 09 czerwca, 20:28Masz news do poczytania.http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/53128/Drastyczne_podwyzki_za_smieci.html. Zamykam temat. zobacz na stronie artykułu »
saruk
saruk, 07 czerwca, 22:08Panie redaktorze,czy nie ma Pan ambitniejszych tematów.Czytam nagłówki Młynne-w pożarze domu zginał mężczyzna,Kasina Wielka-mężczyzna zasłabł za kierownicą traktora,zmarł,Dobra-zmarł mężczyzna,Pijany weekend itd.Czy może nas Pan raczyć bardziej optymistycznymi tematami.Czy nie ma w naszej okolicy ciekawszych tematów.To może klepsydry zacznij Pan drukować.Nie piszę tego złośliwie,tylko jako stały czytelnik Pana portalu chciałbym poczytać coś innego,ciekawszego.zobacz na stronie artykułu »
saruk
saruk, 23 kwietnia, 20:13Aleś Pan wymyślił tytuł.Gdzie to mówią o Szydło "matka polka"? zobacz na stronie artykułu »
saruk
saruk, 17 marca, 09:50Jest sobota,mam trochę wolnego,więc czytam wpisy o jakości wody w mieście.I co widzę? Cud,miód,malina.Na moją celową dygresję o jakości wody ruszają wpisy udowadniające kto najbardziej przyczynił się do powstania stacji SUW w mieście.Zawsze uważałem chłopcy z ławeczki że piszecie co myślicie a nie myślicie co piszecie.Skoro wg waszych wpisów jest to dzieło poprzedniej ekipy to ja się pytam-dzięki komu mamy taki syf w kranach ? Wygląda na to że ośmieszać samych siebie to wasza specjalność.Jesteście "miszczami"Hi,hi,hi.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika