Sobota, 21 października 2017r. · Imieniny: Urszuli, Hilarego

Strona Główna » Użytkownicy

mszaniak
  • Na portalu od 08 marca, 13:58
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 144
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
mszaniak
mszaniak, 17 października, 19:14Wy aroganci, co wy mysliscie ze wszyscy sa glupi wokol was? zobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 17 października, 19:12agajakokaska=GLUPIA HIPKORTYTKA!!! Cytujac ten sam portal z dzisiejszej strony glownej...https://limanowa.in/wydarzenia/news;gruntow-n-a-wyprzedaz-w-miescie,38680.html...W 2016 roku miasto sprzedało m.in. działkę przy ul. Leśnej za 107 tys. zł – kupił ją miejscowy przedsiębiorca, który nieco wcześniej nabył od samorządu dwie inne, mniejsze nieruchomości, w sumie za kilkanaście tysięcy złotych. W tym roku miasto sprzedało kilka kolejnych działek. Poza rekordową nieruchomością za 4 mln zł, były to grunty o łącznej wartości blisko 135 tys. zł. A w kolejce są następne. Na stronach biuletynu informacji publicznej można znaleźć m.in. ogłoszenie o licytacji, która ma się odbyć 23 października. Pod młotek pójdzie niewielka działka przy potoku Słomka o pow. 0,1132 ha. Jej cena wywoławcza to 12 tys. zł....zobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 17 października, 19:11agajakokaska=GLUPIA HIPKORTYTKA!!! Cytujac ten sam portal z dzisiejszej strony glownej...https://limanowa.in/wydarzenia/news;gruntow-n-a-wyprzedaz-w-miescie,38680.html...Konieczność zatrzymania wyprzedaży miejskiego majątku była jednym z głównych haseł podnoszonych przez zwolenników urzędującego burmistrza Józefa Kowalczyka w czasie kampanii w 2014 roku, przed wyborami w których wygrał z Tadeuszem Filipiakiem zmaganie o fotel w mszańskim magistracie. Tymczasem już w 2015 roku miasto sprzedało niewielką, zabudowaną działkę przy skrzyżowaniu ul. Starowiejskiej. Samorząd zbył ją miejscowemu przedsiębiorcy za 202 tys. zł, a więc za cenę minimalnie wyższą od ceny wywoławczej. Decyzja o sprzedaży nieruchomości wywołała sporo kontrowersji. Dla obecnego burmistrza Józefa Kowalczyka, znajdujący się na niej budynek był tylko „ruiną do zagospodarowania”, z kolei według jego poprzednika Tadeusza Filipiaka, działka ze względu na swoje strategiczne położenie mogła być w przyszłości potrzebna miastu, co wykluczało jej zbycie. Pojawiły się też wątpliwości mieszkańców i przedsiębiorców, którzy stwierdzili że nie zostali skutecznie poinformowani o terminie licytacji.....zobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 13 października, 21:18@coby, czemu podpisaliscie zgode na linie wysokiego napiecia? Kto sie podzielil pieniedzmi za lobby, skoro na miescie slysze ze byliscie szefami czy cos stowarzyszenia przeciw lini. To coby ty nie jestes wiarogydnym czlowiekiemzobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika