sentyrz
Czwartek, 22 lutego 2018r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

oko
  • Na portalu od 22 marca, 19:12
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 30
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
oko
oko, 06 lutego, 09:34@maczo ty już nie pij więcej tego piwska już dziś, samego rana już na rąbany ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 04 lutego, 10:44@ boryna zgadza się że budżet pozostawiony w takiej wysokości i kondycji to marzenie nie jednego burmistrza który obejmował urząd i rozpoczynał prace Takie szczęście już ras miał były burmistrz Filipiak który otrzymał od poprzednika J Kowalczyka w 2006 r budżet z 800 tyś długiem i ogromnym majątkiem i co zrobiono ? Wysprzedano majątek prawie wszystko za grosze !!!!!! i zaciągnięto kredyty na 6 000 000 mil zł Jakie problemy mieszkańców zostały rozwiązane ? kanalizacja ? woda ? porobił drogi do działek które sprzedano na Oś Pańskie ? nic z tych rzeczy !!!! na sprzedanym majątku i kredytach wzbogacili się nieliczni tu już opisywano kto ? Dlatego pomimo różnych pomysłów kto na burmistrza? inwestycje powinien dokończyć Burmistrz Józef Kowalczyk i zostać wybranym ponownie na Burmistrza Miasta Jak to Wałęsa powiadał "nie chcę ale muszę " i mieszkańcy powinni go namawiać o ponowne start wyborach zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 22 stycznia, 10:49@maczo @Wojtek zadał pytanie czy córka awansowała w urzędniczej hierarchii Widać że się starasz to i jak @Wojtek pisze będzie awansik ? teraz widzimy koryta i czego broni @maczozobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 22 stycznia, 08:52@maczo widać po wpisie żeś wieśniak ! A gdzie byłeś i nie grzmiałeś na tym forum jak Wójt ŻABA kupił na Lubomierzu krzaki za około 1 000 000 zł pod rzekome trasy biegowe ? gdzie one są ? razem z @coby cwaniakujecie tu na tym forum ma rację @Wojtek pytając coście dobrego zrobili dla lokalnej społeczności? Tylko cwaniakujecie i szukacie miejsca gdzie jeszcze wasze rodziny mogły by się ogrzać zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika