Czwartek, 23 listopada 2017r. · Imieniny: Klemensa, Amelii

Strona Główna » Użytkownicy

oko
  • Na portalu od 22 marca, 19:12
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 20
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
oko
oko, 12 listopada, 18:17Tak walczy o dobro mieszkańców Gminy Mszana Dolna przyszły Wójt ? w nadchodzących wyborach wygra w cuglach tak powiadają różni mieszkańcy Kasiny Wielkiej i Łostówki ITP BRAWO TADEUSZ KLIMEK jedyny kandydat i wiarygodny kandydat myślący o mieszkańcach zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 06 listopada, 08:20Nie wiem ale plotki po Mszanie idą że @ kuras był w sądzie i przepraszał Burmistrza Kowalczyka nie wiem za co ? i że @kuras to były burmistrz ? Ktoś potwierdzi tą informacje ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 02 listopada, 08:41@mszaniak mam wrażenie że się za dużo na wdychałeś kleju robiąc pantofle ,taki język i to w taki dzień jak 1-listopad wstyd !zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 24 października, 10:38Ja obserwuje i czytam @maczo twoje wpisy i do kulturalnych osób Cię nie zaliczam taki burak pisze chlapie a pewno potem myśli .Działka cenna działka bezcenna kto się na tym połapie ,widzę dwa toki rozumowania waszych wpisów ,jak sprzedawał Burmistrz Filipiak działki były mało atrakcyjne takie dziadostwo za psie pieniądze do sprzedania i tak sprzedawano Natomiast jak sprzedaje działki Burmistrz Kowalczyk to działki są bezcenne katastrofa jak można je sprzedawać itp takie @maczo dyrdymały piszesz Prawda jest taka że ceny są imponujące za działki sprzedawane przez obecnego Burmistrza Miasta Kowalczyka mimo że są dużo mniej atrakcyjne jak działki które sprzedawał Burmistrz Filipiak zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika