Czwartek, 23 listopada 2017r. · Imieniny: Klemensa, Amelii

Strona Główna » Użytkownicy

kombinator
  • Na portalu od 24 sierpnia, 18:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 26
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kombinator
kombinator, 12 listopada, 12:53Jak śledzę te wasze portale to widzę że wasi byli i obecni notable przywdziewaja różnego rodzaju ubrania by się przypodobać. Były wasz burmistrz przebrał się w pozyczony strój góralski .Pan Wojt wystąpił w stroju góralskim niby zagorzanskim na odpuścić czy gdzieś tam.Pani Przewodnicząca przywdziała czapkę przypominająca moherowy beret jakby chciała być może wskazać kierunek w jaki pójdzie w najbliższych wyborach a to przecież jak piszecie przyszła burmistrz miasta .Pani Przewodnicząca chyba obrala kierunek toruński a co na to Pan Były burmistrz w co on wam się przebiorze by was omanic byście go wybrali.Tak więc czas wyborów to czas przebierańców i kombinatorow by się dorwać do władzy za wszelką cenę by profity spływaly a że spływają to napewno by gdyby nie to by się nie pchali i nie przebierali i głupców z siebie robili. zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 05 listopada, 11:26W mojej miejscowości przebierańcy podejmowali roznego rodzaju próby zmiany swojego oblicza próbując w ten sposób otumanic mieszkańców ale im nic z tego nie wyszło bo my swój rozum mamy nie damy się ocyganic.Tak więc wszyscy ci którzy o tym myśla niech się głęboka zastanawia czy ta gra się im w rezultacie opłaci. zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 30 października, 16:44To chyba dość dziwne zwyczaje i dalekie od standardów by krytykować takiego pana jak radny Surówka? zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 30 października, 16:41@kuras ja jeżdżę trochę po świecie i pracuję w branży finansowo - bankowej i twój wpis na temat tego pana Surówki świadczy że nie wiesz jak wyglądają obecnie licytacje na światowym poziomie. Taki pan jak radny Surówka, który jak piszesz "każde kolejne postąpienie opisywał i sms-em wyprowadzał do.....no właśnie do kogo?" - pokazał wam jak się licytuje dla poważnych graczy z grubym portfelem, którzy chcą zachować anonimowość.Może twój wpis krytykujący zachowanie pana radnego wynika po prostu z zazdrości że to on a nie ty? Żeby być tak wytrawnym graczem jak pan Surówka to trzeba coś sobą reprezentować. Twoje pytanie cyt.: "To chyba dość dziwne zwyczaje i dalekie od standardów?" świadczy że daleko tobie do światowych trendów, które zaprezentował pan Surówka. To chyba dość dziwne zwyczaje i dalekie od standardów? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika