sentyrz
Czwartek, 22 lutego 2018r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

zorro
  • Na portalu od 11 września, 19:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 14
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
zorro
zorro, wczoraj, 08:50Ja słyszałem, że Zagórzańscy kibice chcieli podobno pożyczyć "portek" od wójta gminy prawdy i rozwoju i jego kolegi ale Ci się nie zgodzili. .... Uzasadniali to podobno wielkim nowatorskim projektem etnograficznym który właśnie wespół prowadzą badając historię naszych przodków a co za tym idzie jak się ubierali............... Ciekawe do jakich wniosków dojdą?....................A swoją drogą szkoda, że się nie zgodzili bo byłaby darmowa promocja dotychczasowych osiągnięć naszych tuzów w dziedzinie etnografii. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 09 lutego, 20:43Zazdroszczę ci @maczo, że możesz być tam i z bliska oglądać rywalizację naszych sportowców..... Niestety moje uposażenie nie pozwala w tej chwili na taki luxus... Rozumiem ,że gdybyś był na miejscu to oczywiście kibicowalibyśmy razem?........ Myślę,że następną olimpiadę będziemy oglądać już razem na live bo być może moja sytuacja finansowa ulegnie gwałtownej poprawie.......... Życzę również Panu Wójtowi Gminy Prawdy i (pożal się Boże)Rozwoju udanej zabawy podczas kibicowania w Kasinie a gdyby się przypadkiem nudził zapraszam do Kasinki, tam będzie na pewno wesoło.zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 09 lutego, 16:09@maczo, Też mam ochotę wybrać się do Kasinki na kibicowaniu ale nie wiem jak czas pozwoli... Z tego co słyszę to organizatorzy chętnie widzą nawet internetowych komentatorów naszej sceny politycznej.... Słyszałem, że swego czasu do Kasiny do Rafała organizatorzy zaprosili @Janek64 który skorzystał z tego zaproszenia i w myśl Polskiej tradycji został przez nich ugoszczony........ Myślę @maczo, że winieneś wziąść przykład z w/w internauty i udać się na kibicowanie do Wczasowej a zapewne organizatorzy ugoszczą Cię nie gorzej niż @Janka64.zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 22 stycznia, 16:24maczo, bo się chyba zaraz rozpłaczesz.......Ciągle wszystkich obrażasz a jak ktoś wygarnie Ci prawdę to wielka obraza i straszenie sądem...... Zamiast straszyć to trochę pochwał dla Bolesława boś już dość chwilę nic nie pisał a on czyta......coby, też coś powinien pozachwalać to będzie was dwóch.......... A w sprawie działek i rozliczeń kosztów ciągle nic.......zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika