Czwartek, 23 listopada 2017r. · Imieniny: Klemensa, Amelii

Strona Główna » Użytkownicy

zorro
  • Na portalu od 11 września, 19:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 7
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
zorro
zorro, 24 października, 12:37Słyszałem już o pierwszych sukcesach w tej dziedzinie a i ponoć przygotowywany jest jakiś wielki plan w urzędzie do realizacji tego zadania. Być może, że środki zdobyte z wyprzedaży resztek mszańskiego majątku zostaną do tego użyte.......Miasto bez reklam..... To może być dobre hasło na nadchodzące wybory.zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 16 września, 09:37Na tym festiwalu powinno się oprócz nowatorskich strojów regionalnych lansowanych przez wójta i przewodniczącego zaprezentować również wyjazdowe gminne stroje kąpielowe ( dla kobiet)........ Myślę,że tym tematem mógłby zająć się @maczo ponieważ już ponoć był konsultantem w tej sprawie. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 14 września, 09:27Jetem obserwatorem tej lokalnej polityki od niedawna ale powoli zaczynam się wczuwać w klimat................ To, że jakaś grupa dominuje w internecie to przeważnie odczucie subiektywne ale może coś w tym jest................. Wracając jednak do innowacyjności wprowadzanej przez niektórych samorządowców to słyszałem, że rozwijał się projekt doboru strojów kąpielowych na wyjazdy służbowe urzędniczek i bardzo jestem ciekawy na jakim jest to etapie czy być może został ten projekt złączony z wyborem regionalnych strojów wyjazdowych?................ Może @maczo coś w tym temacie wie bo widzę, że z niego robi się lokalny etnograf. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 14 września, 08:53Widzę, że niektórzy już bardzo mocno przebierają nagami aby dorwać się do władzy ale obawiam się, że po wyborach zostanie im w dalszym ciągu tylko pisanie komentarzy a dotyczy to głównie @lel i @kuras............................. Czytając te komentarze to muszę stwierdzić, że daleko odbiegliśmy od sedna sprawy czyli portek wójta i v-ce przewodniczącego................. Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego daleko posuniętą innowacyjność i pomysłowość wójta niektórzy tak krytykują a którą tak bardzo przecież preferuje unia europejska w swoich projektach... Chyba z zazdrości........zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika