Sobota, 23 września 2017r. · Imieniny: Tekli, Bogusława

Strona Główna » Użytkownicy

zorro
  • Na portalu od 11 września, 19:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 6
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
zorro
zorro, 16 września, 09:37Na tym festiwalu powinno się oprócz nowatorskich strojów regionalnych lansowanych przez wójta i przewodniczącego zaprezentować również wyjazdowe gminne stroje kąpielowe ( dla kobiet)........ Myślę,że tym tematem mógłby zająć się @maczo ponieważ już ponoć był konsultantem w tej sprawie. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 14 września, 09:27Jetem obserwatorem tej lokalnej polityki od niedawna ale powoli zaczynam się wczuwać w klimat................ To, że jakaś grupa dominuje w internecie to przeważnie odczucie subiektywne ale może coś w tym jest................. Wracając jednak do innowacyjności wprowadzanej przez niektórych samorządowców to słyszałem, że rozwijał się projekt doboru strojów kąpielowych na wyjazdy służbowe urzędniczek i bardzo jestem ciekawy na jakim jest to etapie czy być może został ten projekt złączony z wyborem regionalnych strojów wyjazdowych?................ Może @maczo coś w tym temacie wie bo widzę, że z niego robi się lokalny etnograf. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 14 września, 08:53Widzę, że niektórzy już bardzo mocno przebierają nagami aby dorwać się do władzy ale obawiam się, że po wyborach zostanie im w dalszym ciągu tylko pisanie komentarzy a dotyczy to głównie @lel i @kuras............................. Czytając te komentarze to muszę stwierdzić, że daleko odbiegliśmy od sedna sprawy czyli portek wójta i v-ce przewodniczącego................. Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego daleko posuniętą innowacyjność i pomysłowość wójta niektórzy tak krytykują a którą tak bardzo przecież preferuje unia europejska w swoich projektach... Chyba z zazdrości........zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 12 września, 14:31Jak się spełnia obietnice wyborcze to nie wiem ponieważ jeszcze w żadnym rządzie czy samorządzie nie uczestniczyłem ale widzę jak obietnice wyborcze spełnia pan wójt............ Co do stroju i imprezowania naszych urzędników na wyjazdach to krążą już różne opowieści........... A to jakieś gwałty na kucharkach czy obsłudze, a to jakieś stroje kąpielowe jako obowiązkowe wyposażenie, a to jakieś torsje od nadmiaru alkoholu itp. itd. ale czy to wszystko prawda? Ludzkie języki niejednokrotnie potrafią krzywdzić o czym czytając te wszystkie komentarze możemy się przekonać.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika