sentyrz
Niedziela, 24 czerwca 2018r. · Imieniny: Jana, Danuty
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

blurred
  • Na portalu od 12 marca, 21:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 28
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
blurred
blurred, 23 kwietnia, 13:30Racja, np drogę do domu burmistrza, siłownie w parku za potężne kwoty zamówione w meblomecie za poparcie w wyborach przez prezesa współdzielni zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 23 kwietnia, 13:17Warto też porównać co i ile za pieniądze ze sprzedaży udało się zrobić zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 23 kwietnia, 13:04Obaj panowie wyprzedawali. Tylko jeden z nich się tym podobno brzydził i zapowiadał przerwanie tego procederu, a kontynuował go. zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 23 kwietnia, 10:48I co z tego zwiększonego budżetu, skoro jakoś nie widać nakładów na inwestycje? Gdzie ścieżki rowerowe? Rondo na Zakopianskiej i Krakowskiej? Gdzie te wspomniane zmiany na rynku i w parku? Czemu śmieci podrożały, podczas gdy miały potanieć? Opłata za wodę również miała być ograniczona, a wzrosła. Gdzie jest "zagospodarowanie pod kątem turystycznym i rekreacyjnym bulwarów mszańskich"? Co z obiecanym "poszerzeniem dostępności lekarzy, a w szczególności specjalistów"? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika