mzgk
Wtorek, 25 września 2018r. · Imieniny: Aurelii, Ładysława
doll

Strona Główna » Użytkownicy

blurred
  • Na portalu od 12 marca, 21:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 33
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
blurred
blurred, wczoraj, 17:47@napoleon komuniści, faszyści, jak żyć w tak totalitarnym miasteczku?zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, wczoraj, 17:46... Pani Anna i Pan Arturzobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 01 lipca, 13:51Swoją drogą, zaraz obok tej "plaży" miały przebiegać mocno reklamowane niegdyś ścieżki rowerowe. Ostatnio jakoś nic o nich nie słychać. Spacerowałem tam ostatnio z psem i miłośników dwóch kółek,którzy mimo wszystko chcieliby się przejechać wzdłuż bulwarów muszę ostrzec - uważajcie, żeby nie utonąć e błocie zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 01 lipca, 13:42Co do plaży: co mieszkańcy i goście wnieśli z imprezy otwarcia? Fajne wrażenia z koncertu Video, ale przede wszystkim niestety zażenowanie samą "plażą". Scena, kramy, gastronomia i kibelki znikną. Zostaną tylko dwa małe kwadraty piasku, blaszak i błoto. Można śmieszkować w stylu "jakie miasto taka plaża", ale nie jest do śmiechu, gdy przychodzi pytanie na co poszło 100000 zł? Groteską jest, że na stronie miasta przy zaproszeniu na imprezę otwarcia są zdjęcia plaż z innych miast. Czyżby miasto wstydziło się efektu najnowszej "inwestycji"? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika