Sobota, 23 września 2017r. · Imieniny: Tekli, Bogusława

Strona Główna » Użytkownicy

ekspert
  • Na portalu od 03 lutego, 21:52:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 269
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
ekspert
ekspert, 13 września, 20:32kuras, Ty już wyliczyłeś....ile co i jak dla Mszany podczas rewitalizacji wyszło. Co z korzyścią dla mieszkańców, a co z korzyścią dla przedsiębiorców...tych przyjaznych. Rynek spieprzony, park do bani, komunalna zje...na. Zastanów się co było dobre.zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 13 września, 11:44kuras 17 wrezśnia to obchodzimy '78 rocznice agresji Rosji na Polskę. Tak więc w matematyce nie jesteś zbyt mocny. Zatem możesz być "tylko" kandydatem na fotel burmistrza. a jeżeli się juz czepiasz, to nie myl faktów. chyba, że tak z pośpiechu i ze zdenerowania poleciałes po bandzie.zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 04 września, 16:38Kuras, to po jakiego h..ja tutaj zaglądasz. weź się czep jakiejs pracy. tylko jątrzysz i krytykujesz. załóż swój portal i tam sobie swoje wywody publikuj i wymądrzaj się. Cwaniakować mozna na stanowisku, a teraz jesteś zwykłym kowalskim, anie urzędnikiem na stanowisku. zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 30 czerwca, 17:27Podstawowym błeem burmistrza Kowlaczyka było ujawnienie bilansu miasta. Audyt zysków i strat byłby z korzyścią dla niego. A tak musi się teraz męczyć...dziedziczy g..no po poprzedniku. Mieszkańcy są zdezorientowani i i jest pat. Masakra. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika