Czwartek, 23 listopada 2017r. · Imieniny: Klemensa, Amelii

Strona Główna » Użytkownicy

ekspert
  • Na portalu od 03 lutego, 21:52:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 275
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
ekspert
ekspert, 21 listopada, 13:14Ja słyszałem też o tych "załatwiaczach", ale też było o tym, że wójt klamek nie zamierza całować. Chyba gmina jest bogata, bo na wszystko ją stać. Może też tak być, że wniosek na remont jakiejś drogi był zapisany na laptopie któregoś z urzędników, a ten zapomniał go wziąć do pracy...i wszystko przepadło. Miasto też nie lepiej. Nie widzę też żadnego wniosku.zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 21 października, 22:19Marcin Radzięta, to przyszły starosta powiatu limanowskiego. Chyba, że się odezwą znów "Wernyhory" z przeszłości. Zobaczymy. Kierowaniem szpitalem, jak pokazały ostatnie lata, to także lokalna polityka...niestetyzobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 05 października, 22:06Cytuję Ciebie: skoro uważasz, że były przy tych rzeczach jakieś nieprawidłowości, zgłoś to do odpowiednich służb. Będą tym na pewno zainteresowane. W donoszeniu nie jestem "ekspertem".zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 05 października, 21:03kuras komentujesz wszystko, co się dzieje i w gminie i w mieście. wystartuj na starostę limanowskiego zadbasz o wszystkie bolączki tego terenu. z tego, co wiem miałeś okazję zadbać o interesy mieszkańców miasta, to zadbaj teraz o interesy mieszkańców gminy. po co się produkujesz na tym forum. z tego, co wiem, to już swoje w mieście MD zrobiłeś, bo jak inaczej uznać twoje wpisy, broniące wszelakich inicjatyw i i inwestycji w miecie sprzed roku 2014. Zadbaj o swoje wykształcenie, może to Ci się przyda...kiedy będziesz startował w wyborach za rok. może nie popełnisz tych błędów, które popełniłeś Ty lub Twój plenipotent.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika