sentyrz
Poniedziałek, 21 maja 2018r. · Imieniny: Wiktora, Tymoteusza

Strona Główna » Użytkownicy

ekspert
  • Na portalu od 03 lutego, 21:52:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 278
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
ekspert
ekspert, 09 lutego, 16:30Dobrze, że publikujecie takie informacje. Po waszych artykułach na stronie UG od razu pokazała się informacja o startach Pani Justyny...i co mnie zszokowało, będzie także kibicowanie w szkole. działacie jak płachta na byka. Pewnie by nawet tego nie zrobili, bo byłby wstyd. Fajna ta promocja w gminie. Nie robią nic poza rozliczaniem kasy na organizacje pozarządowe, poziom artykułów żenujący i tylko ze szkół. Wydaje mi się, że gdyby nie te informacje, to strona urzędowa by dawno umarła, bo kto by czytał komunikaty o podatku paliowym czy zwoływaniu sesyji. Może te (Panie), które tam pracują wzięłyby się do roboty, a nie kopiowały i powielały czyjeś informacje. Chyba w tej gmini "Prawdy i Rozwoju" coś ciekawego się dzieje. Szkoły maja swoje strony internetowe. Może Panie powinnyście się przerzucić na kalendarz liturgiczny, a z biologicznego zrezygnować, bo autorkami tekstów nie jesteście, chyba, że mówicie o zasadzie "kopiuj - wklej", otwórz pocztę, wypij kawę i poplotkuj...to w jednych, to w drugich drzwiach. A pobieracie niemałe uposażenie.zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 03 lutego, 19:57Pan "maczo" dyskutuje z faktami, które chce obalić wbrew logice. Podoba mi się to. Jest osamotnionym iluzjonistą, który żongluje próżnymi informacjami zaczerpniętymi z "ulicy". Widzę człowieka sfrustrowanego, pełnego goryczy, nienawiści i...zazdrości. W poczuciu własnego interesu jest w stanie zaprzedać duszę diabłu, żeby jak Marcin Kabat w "Igraszkach z Diabłem" powiedzieć sobie: Jestem bez grzechu, a to, co zrobiłem było tylko, bo myślałem o społeczeństwie...zobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 14 grudnia, 02:50Mam nawet taki plakat w wordzie zrobiony i skesrowany, rozdawany mieszkańcom gminy, o tym jak będzie gospodarzyć, opubilkujemy je przed wyborami, będzie śmiechu co niemiarazobacz na stronie artykułu »
ekspert
ekspert, 21 listopada, 13:14Ja słyszałem też o tych "załatwiaczach", ale też było o tym, że wójt klamek nie zamierza całować. Chyba gmina jest bogata, bo na wszystko ją stać. Może też tak być, że wniosek na remont jakiejś drogi był zapisany na laptopie któregoś z urzędników, a ten zapomniał go wziąć do pracy...i wszystko przepadło. Miasto też nie lepiej. Nie widzę też żadnego wniosku.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika