sentyrz
Czwartek, 22 lutego 2018r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

wanpirek
  • Na portalu od 01 czerwca, 17:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 394
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wanpirek
wanpirek, 05 lutego, 18:58@coby przeczytaj w/w tekst z wypowiedzią Burmistrza Kowalczyka to byś nie zadawał takiego pytania ? Jasno jest napisane i jasno Burmistrz się na ten temat wypowiedział zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 05 lutego, 18:31@boryna żeby tylko 34 000 tyś wydał na propagandę w 2014 r z podatków naszych ? A rynek fontanna a most na rzece Mszanka to są wizualizacje wyborcze za które zapłacono z naszych podatków tak wyborców kupował obietnicami które na stronie miasta wisiały przez miesiąc i znikły a wydano na ten cel około 100 000 tyś zł ZA TAKĄ KWOTĘ MOŻNA BYŁO ZROBIĆ DROGĘ A.STACHURY na Pańskim sprzedano tyle działek na Pańskim , ani jednej drogi nie zrobiono !!!!zobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 04 lutego, 19:42@lel ja ci tego nie życzę tylko ty prowokujesz i się domagasz swymi wpisami pytaniami moją reakcję na twoje pytaniazobacz na stronie artykułu »
wanpirek
wanpirek, 04 lutego, 19:33@pinokio lel jedną działkę sprzedał na Oś Pańskie o miał na kampanie wyborczą ? co tam mieszkańcy ? korytko się liczy ? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika