Czwartek, 17 sierpnia 2017r. · Imieniny: Jacka, Mirona

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2172
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, wczoraj, 13:49"a może.... nie mają nic do powiedzenia(napisania)" - to absolutnie wykluczone! On zawsze ma do powiedzenia/napisania....zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 07 lipca, 10:06o proszę! I @subiekt wyszedł "z szafy"! Odnalazł się kajet z hasłami do różnych nicków @malarz? ;-)). Super. To pewnie zaraz świętym oburzeniem w sprawie "kradzieży tożsamości" zapałają inne - dawno nie oglądane nicki ;-)). Moi uroczy "specjaliści od kradzieży tożsamości"!zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 07 lipca, 10:01Koń Rotmistrza jak usłyszał dziś o "kradzieży tożsamości" przez @kurasa, polegającej na "przymuszeniu" pracownicy do pisania.... jako @kuras leży na grzbiecie i wierzga kopytami! You make my day @wanpirek! ;-)) zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 07 lipca, 09:58A czy KK nie przewiduje kary śmierci za "kradziż tożsamości"? Choć z twojego wpisu @wanpirek wynika raczej że jeżeli już do czegoś doszło to do wyręczania się inną osobą ;-)).....Ale przecież należysz do towarzystwa, które z logiką jest na bakier ;-)zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika