mogielica trasy
Wtorek, 21 lutego 2017r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2103
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, dzisiaj, 09:14a kogo obchodzi "od czego jest samorząd"???! Kogo interesuje jakaś ustawa?! Ma być od tego, żeby @posejdon "coś z tego ku.....miał!" . I to nie chodnik, drogę kanalizacje, boisko czy broń Boże dworzec! Ma mieć pieniądz w portfelu! Proste rozumowanie. Jak budowa cepa........Nie pogadasz bo koleś widział parę wsi w Europie i już wie....zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 18 lutego, 17:22klasyka.....argument z gatunku "a u was biją murzynów". Bo znacznie łatwiej rzucać komunały przeplatane z banałami porównując nieporównywalne niż odpowiedzieć na pytanie - jeśli jestem tak mądry i wiem wszytko na temat co i jak zrobić "żeby było lepiej" to dlaczego nie rusze tyłka, żeby wystartować w wyborach? Głupio-mądry jesteś @posejdon.zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 18 lutego, 10:35stanowisko wójta/burmistrza to jedyne bodajże stanowisko na które może startować każdy...Bez względu na wiek/wykształcenie/pochodzenie etc. W dodatku to stanowisko nie jest dożywotnie. Trzeba tylko się odważyć, zainwestować trochę kasy, zainwestować duuuuużo czasu żeby prowadzić kampanie, uzbroić się w odpornośc psychiczną i fizyczną bo każdy może ci napluć w twarz bezkarnie i.....już sukces prawie murowany. Dlaczego wobec tego tak mało młodych/gniewnych, których na tym forum reprezentuje np @posejdon tego nie zrobi? Dlaczego? Wnętrzności mi się przewracają jak c zytam te mądrości co to można zrobić, co byłoby najlepsze a czego te lenie z samorządów nie robią. No po prostu tego się czytac nie da. W Polsce każdy zna się na leczeniu, uczeniu i rządzeniu. Tylko jak przychodzi co do czego to w wyborach te same twarze, te same "programy" i.....taka sama frekfencja wyborcza. Logiki trochę! I konsekwencji by się przxydało w tym wymądrzaniu się i krytykowaniu każdego za wszystko.zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 15 lutego, 11:15@wanpirek - zapewniam cię, że nie myślisz tak jak ja ;-)) @lel obrażasz, obrażasz! Masz czelność zwracać się do pana Rafała BEZPOŚREDNIO! No jeśli on wie, gdzie jest "Twój zakład pracy"......ale może nie wie? ;-)zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika