Wtorek, 24 stycznia 2017r. · Imieniny: Felicji, Tymoteusza
mFotobudka 2

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2087
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 20 stycznia, 17:37;-)))) zaorane.....zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 19 stycznia, 23:12 a największym błędem PO wg posłanki było to że uwaga! NIE POTRAFILI SIĘ POCHWALIĆ OSIĄGNIĘCIAMI! ;-))) Jak ich nie kochać???zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 19 stycznia, 23:05legendarna dziennikarska rzetelność ;-)) .....20 jest przecież bliżej pięćdziesięciu niż stu............;-) Niestety będzie tu jeszcze przyjeżdżał żeby "wspierać posła Czerwińskiego w nierównej walce z PiS-em" ;-). Naprawdę nikt tak cie nie obnaży jak się obnażysz sam! A ja myślałem że posłowie sa po to żeby pracować na rzecz Polaków a nie walczyć z inną partią (zupełnie przypadkowo z tą, która odsunęła "nas" od koryta.......;-) Ale ok - niech poseł Gawłowski WALCZY z PiSem! Jak patrze na tych "żołnierzy" spontanicznie zebranych na sali to.....jestem spokojny o rezultat tej "walki" ;-)). Ale, ale....czy na jednym z "pierwszych" planów nie zasiada nasz @malarz??? ;-))zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 15 stycznia, 21:44Widzicie chłopcy jaka u Was logika. Pokazywanie tych ludzkich nieszczęść służy tylko temu żeby pojeździć po nielubianej władzy. A jak władza się zmieni na lubianą to nikogo już Pani Zofia z Czarnego Działu nie interesuje. Ani jej droga.....W przypadku Pani Fornal podobnie - jakby historia drogi i dojazdu do domu zaczęła się w 2014r............Nie zająknie się nikt, że przecież mieszka tam gdzie mieszka znacznie dłużej i że wcześniej z jakiegoś powodu nikt jej drogi nie zrobił. Ale to mogłoby postawić w złym świetle "załatwiacza" i innych z tamtej ekipy, więc udajmy, ze problemy Pani Formal zaczęły się za wójta za Żaby....eCH! Tyle na dziś. See you. ASP. ;-)zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika