sentyrz
Czwartek, 22 marca 2018r. · Imieniny: Bogusława, Katarzyny
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2405
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, wczoraj, 23:16aha - jeszcze jedno @boryna - co myślisz o tym, żeby do tej sumy która tak "skrupulatnie" wyliczasz dodać jeszcze te zwolnienia z czynszu z 2015r. o których tu już była mowa? Dawałoby to pełniejszy obraz? Don't you think?zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, wczoraj, 23:06@boryna tobie czas stanął w miejscu? Ty ciągle na Starowiejskiej??? Chłopie jest 2018! Daj sobie siana z tymi wypominkami bo jakby cos było nie tak to twoi "kumple z ratusza" już by publicznie grilowali poprzednika (oficjalnie, pod nazwiskiem). A skoro jest cisza to jesteś trochę śmieszny z tym ciągłym wywlekaniem sto tysięcy razy używanych argumentów, które nikogo nie wzruszają....Pochwal się lepiej jak tam lodowisko się spisuje? Musicie się spieszyć żeby jeszcze jakieś kupony od tego "niewątpliwie największego sukcesu inwestycyjnego obecnej ekipy"...To jest sukces "na miarę ich możliwości"! ;-)). Bo jak przyjdzie prawdziwa wiosna to ten sukces rozpłynie się w niebycie jak lodowisko w roztopach ;-)). Ech @boryna kumplu @wanpirka, @doncorleone, @malarza i kogo tam jeszcze......Już to pisałem i powtórze jeszcze raz - Filipiakowi to wy możecie najwyżej buty wyczyścić bo w kwestii inwestycji sięgacie mu zaledwie do kostek ;-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, wczoraj, 13:22@oko dobrze ci radze - nie idź w ślady kolegi @wanpirka bo będziesz musiał się jak on.... ukrywać trzęsąc gaciami ;-))zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 15 marca, 07:53@doncorleone ......niczego innego się po tobie nie spodziewałem.......za chwile powinieneś "zniknąć"z forum jak twoi kumple ;-))zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika