Sobota, 29 kwietnia 2017r. · Imieniny: Piotra, Pawła
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

coby
  • Na portalu od 22 czerwca, 11:26
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 2157
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
coby
coby, 24 kwietnia, 08:35@malarz - specjalnie dla ciebie: "Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" ;-) zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 23 marca, 22:28@posejdon ponieważ podoba mi się twój zapał "czynownika" to z wyrazami sympatii dedykuje ci taką piosenkę Młynarskiego....;-) "udowaliśmy z kumplami coś płaskiego, jakby drogę, a że praca była ostra i częściowo za darmochę, droga wyszła całkiem prosta, tylko wyboista trochę Lecz świeciła nam myśl główna, którą tak bym ujął tu: przyjdzie walec i wyrówna, przyjdzie walec i wyró, przyjdzie walec i wyró! Więc choć się z początku sporo orłów na niej wywijało, niemniej, rzecz ogólnie biorąc, iść się po tej drodze dało, sprawa była oczywista, siwy mróz czy lipiec duszny, nic, że droga wyboista, ważne, że kierunek słuszny! Niezależnie zaś myśl główna, wciąż nam dodawała tchu, przyjdzie walec i wyrówna, przyjdzie walec i wyró, przyjdzie walec i wyró! Aż ktoś dostrzegł, że wertepy szlak nasz znaczą jako żywo, nie z nadmiernej, panie, krzepy, nie z romantycznego zrywu, tylko nacią od pietruszki wisi ludziom ta robota tylko każdy własnej dróżki szuka cichcem po wykrotach Ale krzyczy, jak on krzyczy! jak on krzyczy, że rzecz główna ale wiecie, szybciej, naprzód, lu, przyjdzie walec i wyró, przyjdzie walec i wyró! A kto sobie koleiny już wydeptał, bierze szmalec i odwala partaninę powołując się na walec, więc nie martwię się, broń Boże, ale gdzie ta, ale gdzie ta, gdy się komuś nagle może nie spodobać ta kaseta, No to co, że forma brudna i że błędy tam i tu? przyjdzie walec i wyrówna, przyjdzie walec i wyró, przyjdzie walec i wyró! "zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 23 marca, 22:21nie chcą wyasfaltować na szczyt? Patałachy! ;-)zobacz na stronie artykułu »
coby
coby, 23 marca, 12:58nie wiem czy by się zdecydował realizować wierzę.....ale możesz zapytać czy budować wieżę by zechciał..... Entuzjazm zapanował wielki...wizja wieży widokowej do tego stopnia poruszyła wyobraźnię internautów, że pomysł ma już kilku ojców....ale - en­tuzjazm to de­lirium rozumu. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika