29.01 lodowisko
Poniedziałek, 18 lutego 2019r. · Imieniny: Symeona, Konstancji
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

vip1122@vp.pl
  • Na portalu od 05 stycznia, 15:20
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 14
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
vip1122@vp.pl
vip1122@vp.pl, 27 lutego, 00:37Redaktorzyno TV28 przeczytałem po twoim materiale z Jakuszyc, że jesteś sąsiadem i jesteś rodziną z panią Justyną Kowalczyk. Pani Justyna przyjechała do swojej miejscowości Kasiny Wielkiej i nikt Jej nie przywitał. A wy jak pańska TV28 reklamowała i była twarzą baru " U Rafała"(Kubowicza) i mówiliście , że jak Justyna wróci to HE HE HEJ Będzie się działo i co nic nie widzimy. Dodam że Kubowicza tego samego człowieka, który będąc prezesem klubu LKS Śnieżnica pobił sędziego po meczu ( na trzeźwo), dalej zatrzymał TOUR DE POLONGE ( na trzeźwo Policja i Straż go skuła i do BUDY wpierd....), dalej był wypadek w Kasinie Wielkiej droga od przejazdu w stronę Wieliczki , a dokładniej około osiedla Kocuby czy jakoś tak ( rozbił aparat fotograficzny redaktorowi limanovia.in na trzeźwo) więcej grzechów nie pamiętam, ale ja vip1122@vp.pl pamiętam i proszę nie róbcie tu sztucznych problemów . Justyna już dawno wróciła , a wy nic . Ona z rozpaczą patrzy na wasze wypociny. Dajcie sobie na wstrzymanie. Zgoda buduje :Dzobacz na stronie artykułu »
vip1122@vp.pl
vip1122@vp.pl, dzisiaj, 22:44Dzisiaj do południa około 10:20 w TVP Info była krótka transmisja z Zębu i tam wypowiadali się w strojach regionalnych, że Fun Klubu z Kasiny Wielkiej ich zapraszał do siebie i dzisiaj zapowiadali , że przyjadą :) Cieszymy się , że będzie nas więcej "U Rafała" - tylko jak my się tam pomieścimy i jeszcze premier Tusk, ale myślę, że damy radę. Pozdrawiam :)zobacz na stronie artykułu »
vip1122@vp.pl
vip1122@vp.pl, dzisiaj, 15:39Na stronie Urzędu Gminy jest, że wójt gminy Bolesław Żaba zaprosił premiera Tuska na sobotę !!!zobacz na stronie artykułu »
vip1122@vp.pl
vip1122@vp.pl, 18 stycznia, 23:54Mizerna telewizja to i mizerny wywiad , świadczy o tym postawa pani Justyny ( bawi się nartami i sugeruje dziennikarzynie weź sobie na wstrzymanie) :D ps. Na tyle stać tą tv 1.13 zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika