Wtorek, 16 stycznia 2018r. · Imieniny: Marcelego, Włodzimierza

Strona Główna » Użytkownicy

hohoł
  • Na portalu od 20 kwietnia, 11:38
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 180
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hohoł
hohoł, 31 grudnia, 13:13Nawiązuję do wpisu wanpirka i dodaję swoje forumowe życzenia by nie promować się ani na czyimś mailu ani na swoim synu. Do Siego Roku !!!zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 17 listopada, 19:09Jak tak czytam te wszystkie komentarze to nasuwają mi się dwie myśli, jedna i druga "optymistycznie" wróżąca Mszanie Dolnej: 1. Pożyczane portki powodują "łobtarcia". 2. Beret nawet swój może gnieść w głowę.zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 01 września, 23:05Proszę państwa! Widzę że jak tak dalej pójdzie to czeka nas już tylko chocholi taniec na zrewitalizowanym rynku. zobacz na stronie artykułu »
hohoł
hohoł, 05 listopada, 22:37@lokij z moich obserwacji stwierdzam, że osoby przez Ciebie wymienione były opozycją dla Pana Filipiaka i mówiły to otwarcie więc teraz są atakowane.Rozumiem ale nie rozumiem tego radnego co Ci się skarżył. Przecież żeby jak to określił "coś się działo" w radzie wystarczy trochę odwagi cywilnej żeby wyartykułować swoje zdanie zamiast lizać komuś d... a za plecami opowiadać farmazony.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika