środa, 15 lipca 2020r. · Imieniny: Henryka, Włodzimierza
styczen mieszkania 28.05-28.06
Augustyn

. Limanowa. Pomoc dla pogorzelców. Potrzebne wsparcie na odbudowę spalonego wnętrza domu

Net-Factory - 18.05.2020
08 stycznia, 14:15    autor: pgrab   wyświetlenia: 24767

Jest to bardzo ciepła i skromna rodzina która już bardzo wiele przeszła więc ten pożar jest kolejnym ciosem dla nich. Mam nadzieje, że otworzycie swoje serca i razem wspomożemy ich finansowo - apel o takiej treści w imieniu pogorzelców z Limanowej, napisała pani Martyna, która zainicjował zbiórkę na portalu pomagam.pl.

- Zwracam się do każdego z was z wielką prośbą o pomoc w odbudowie domu. Cel zbiórki jest wysoki i nie jest konieczne to aby uzbierać całą kwotę lecz każda złotówka jaką wpłacicie jest bardzo ważna. Jest zima a rodzina bardzo chce szybko wrócić do własnego domu. Nie mają na tyle pieniędzy aby móc sami sfinansować ten remont dodaje pani Martyna, które zainicjowała akcję zbiórki pieniędzy na profilu pomagam.pl.

Do pożaru doszło w ubiegłą niedzielę ok. godz. 12. W momencie wybuchu w domu przebywał pan Mateusz oraz jego brat. Sami próbowali gasić ogień, ale konieczna była interwencja straży pożarnej.

- Spłonęła cała kuchnia, salon, korytarz i częściowo łazienka. Spłonął również sprzęt i meble. Ogień zajął także klatkę schodową. Dlatego każde wspracie byłoby dla nas pomocne - tłumaczy pan Mateusz.

Pana Mateusza i jego bliskich bez pomocy nie pozostawili znajomi i przyjaciele. Teraz w domu trwa generalne sprzątanie. Skuwają również nadpalony tynk i przymierzają się do remontu. Każde wsparcie, nie tylko finansowe, ale i materialne byłoby dla nich na pewno wielką pomocą.

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu pomagam.pl


Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab