Wtorek, 2 czerwca 2020r. · Imieniny: Erazma, Marianny
styczen mieszkania 28.05-28.06
okna 15.05-15.06

. Mszana Dolna. Andrzej Gut Mostowy chce zadbać o Beskid Wyspowy. Nowy wiceminister obiecał wsparcie dla naszego regionu

Net-Factory - 18.05.2020
13 stycznia, 14:10    autor: pgrab   wyświetlenia: 12311

O kierunkach rozwoju turystki nie tylko w Małopolsce, ale też i w Beskidzie Wyspowym rozmawiali wójtowie i burmistrzowie forum gmin Beskidu Wyspowego w Mszanie Dolnej. Okazją do spotkania się było otwarcie sezonu narciarskiego w Małopolsce - na stacji narciarskiej Kasina Ski w Kasinie Wielkiej.

Dyskusja w mszańskim magistracie z udziałem wiceministra rozwoju Andrzeja Guta Mostowego i Grzegorza Biedronia - prezesa Małopolskiej Organizacji Turystycznej - miała charakter panelu dyskusyjnego. 

Rozpoczęła się ona od prezentacji prowadzonej od 10 lat akcji Odkryj Beskid Wyspowy. Jej inicjator - Czesław Szynalik - opowiadając o kulisach jej organizacji zaprosił wszystkich na 11. edycję, która rozpoczyna się już w maju.

Wizyta Andrzeja Guta Mostowego w Mszanie Dolnej, była jego pierwszą, jaką odbył on w roli wiceministra rozwoju. W tym resorcie będzie on odpowiadał za turystykę i będzie też pełnomocnikiem Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab