Piątek, 18 września 2020r. · Imieniny: Ireny, Józefa
szpital 2.09
max fasion

. Mszana Dolna. Znaleziono ciało Pawła Deli - pensjonariusza DPS-u

Net-Factory - 18.05.2020
13 stycznia, 16:20    autor: jbudacz   wyświetlenia: 73582

O godz. 12.15, policjanci z Mszany Dolnej otrzymali zgłoszenie o odnalezieniu zwłok w Mszanie Dolnej przy ul. Słomka.

Limanowska policja potwierdziła tożsamość 47-letniego mężczyzny. Po zidentyfikowaniu zwłok przez najbliższych, okazało się, że to poszukiwany od listopada ubiegłego roku, pensjonariusz Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej.

Mężczyznę odnaleziono w zaroślach przy ul. Słomka w Mszanie Dolnej - w niewielkiej odległości od Domu Pomocy Społecznej, gdzie przebywał. Policja na razie nie podaje więcej informacji. 

Przypomnijmy. 47-letni Paweł Dela zaginął 18 listopada 2019 roku samowolnie oddalając się z Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej przy ul. Rakoczego. 

Kilkakrotnie podjęte przez służby mundurowe i ratowników GOPR z psami tropiącymi akcje poszukiwawcze nie przyniosły efektów. Do akcji wkroczył również policyjny śmigłowiec. I tym razem nie pomogła penetracja terenu z powietrza. 

O pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Pawła Deli, poproszono nawet jasnowidza, który stwierdził, że zaginiony może znajdować się w niewielkiej odległości od budynku Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. W akcji poszukiwawczej wzięło udział wtedy ponad 50 osób. Jednak i wówczas nie udało się odnaleźć 47-letniego mężczyzny.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab