Piątek, 4 grudnia 2020r. · Imieniny: Barbary, Piotra
qlior banka 2
Kwiaciarnia Maja - do 6.12.2020

. Dobczyce. Fani i miłośnicy motoryzacji zebrali ponad 120 tys. zł dla chorej Marysi Miąsko

Net-Factory - 18.05.2020
12 lutego, 08:29    autor: pgrab   wyświetlenia: 16822

Ponad 120 tys. zł udało się zebrać podczas Walentynkowego Rajdu Dla Marysi. Zakończył się on w ubiegłą niedzielę w Dobczycach. Wynik sportowy był mniej ważny, liczył się szczytny cel akcji i całego przedsięwzięcia. Zapraszamy na relację filmową z tego wydarzenia.

Tłumy miłośników i fanów zjechało w niedzielę do Dobczyc, aby wziąć udział w Walentynkowym Rajdzie Dla Marysi. - Nie spodziewaliśmy się, że aż tyle osób wesprze naszą akcję charytatywną. Jestem bardzo z tego zadowolony i dziękuję wszystkim za pomoc i organizację tego wydarzenia - mówi Andrzej Wilk, jeden z inicjatorów i pomysłodawców wydarzenia.

Atrakcji nie brakowało. Każdy chciał wesprzeć akcję licytując motoryzacyjne przedmioty, kupując cegiełki na przejazdy samochodami terenowymi i rajdowymi. Ci bardziej chcący poczuć adrenalinę tego wydarzenia mogli wykupić przejazd samochodem driftującym na torze. Długie kolejki ustawiały się do Arkadiusza Lindnera(startował w tegorocznym rajdzie Dakar) i Łukasza Bębenka.

Ale się opłacało, bo można było sobie zrobić pamiątkową fotografię i otrzymać bezcenny autograf czy kupić kolekcjonerską koszulkę - również z autografem znanych zawodników sportów motorowych.

- Jestem pełen podziwu dla wszystkich tych, którzy dzisiaj tutaj przyszli. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej akcji charytatywnej - podkreśla Arkadiusz Lindner zawodnik startujący w tegorocznym Dakarze na quadzie.

W sumie udało się zebrać ponad 120 tys. zł na leczenie chorej Marysi Miąsko z Kwapinki (gm. Raciechowice).

- Jestem pełen podziwu dla zaanagzowania dla tych wszystkich, którzy imprezę ta zorganizowali i ci którzy takl licznie dzisiaj przybyli do Dobczyc, aby pomóc małej dziewczynce. Jestem naprawdę dumny i zadowolony z tego, że równiez i nasz samorząd mógł się właczyć w tą akcję - zaznacza Tomasz Suś, burmistrz Dobczyc.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab