Kasina SKi -21.01
Niedziela, 23 lutego 2020r. · Imieniny: Romany, Damiana
styczen mieszkania 28.01 do 21.02

- Zaproszenie do rozmowy było w formie sms-a. To była dla mnie niewiadoma - opowiada ks. Maciej Ścibor, kapelan ośrodka na Śnieżnicy

CARLINE Transport Samochodowy
13 lutego, 17:35    autor: pgrab   wyświetlenia: 14483

Ks. Maciej Ścibor, pod koniec ubiegłego roku objął funkcję kapelana Ośrodka Rekolekcyjnego na Śnieżnicy. - Zachwyca ich cisza, która tu rzeczywiście jest. Można tutaj wypocząć, dlatego, to miejsce jest tak bardzo szczególne i wyjątkowe - podkreśla ks. Maciej. Zobacz rozmowę.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że to akurat ksiądz Maciej mnie zastąpi. Podobnie jak ja, to zapalony turysta, który nasze góry przeszedł wszerz i wzdłuż -mówił nam w ubiegłym roku ks. Jan Zając, który cieszył się z wyboru ks. Macieja Ścibora na stanowisko kapelana Ośrodka Rekolekcyjnego na Śnieżnicy.

Ks. Jan Zając funkcję kapelana na Śnieżnicy pełnił od 1997 r.  W sierpniu ubiegłego roku, Metropolita krakowski, arcybiskup Marek Jędraszewski przyjął jego rezygnację z pełnienia obowiązków kapelana Młodzieżowego Ośrodka Rekolekcyjno-Rekreacyjnego na Śnieżnicy. Ks. Jan Zając przebywa obecnie w parafii w Kasince Małej.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab
DWGSM