środa, 5 sierpnia 2020r. · Imieniny: Marii, Stanisławy
mzgk
ncs 20.07

. 1 procent podatku: Pomóż jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej z Limanowej

Net-Factory - 18.05.2020
27 lutego, 10:30    autor: pgrab   wyświetlenia: 13182

Niosą pomoc w każdej sytuacji: w czasie pożaru, burzy, wypadku czy innych zdarzeń, czasem dość prozaicznych. Teraz możemy się im w pewien sposób odwdzięczyć. Jak? Wystarczy, aby przy wypełnianiu zeznania podatkowego - przeznaczyć 1 proc. podatku na jednostkę OSP Limanowa.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Limanowej, jest jedną z najbardziej aktywnych w naszym regionie. Nie trzeba nikomu mówić, że tak jak w każdej jednostce potrzeb jest dość dużo.  Wyposażenie w mundur bojowy jednego strażaka, to koszt ok. 700 zł. Do tego dochodzi sprzęt ratujący życie, który bardzo szybko się zużywa.

Przekazując 1 proc. z naszego podatku możemy być pewni, że na pewno on się nie zmarnuje. Druhowie z Limanowej liczą na wasze wsparcie.

Szanowni Państwo,


Nadchodzi czas rozliczenia PIT-ów, to dobra okazja żeby przekazać na szczytny cel 1 % z podatku za 2019 r. dla organizacji pożytku publicznego.

OSP Limanowa posiada status organizacji pożytku publicznego  i Wasze wsparcie może trafić do strażaków ochotników z Limanowej.

Jesteśmy jednostką aktywną, nasi strażacy ochotnicy od pokoleń pomagają innym, służą ochronie życia, zdrowia i mienia. Żeby nieść pomoc tym co jej potrzebują, niezbędne jest wyposażenie naszej OSP w sprzęt bez którego się nie obejdzie.

Dlatego uprzejmie  prosimy o przekazanie 1 % z podatku.

Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania PIT numer KRS naszej jednostki.

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab