Wtorek, 2 czerwca 2020r. · Imieniny: Erazma, Marianny
Celmet 1.02-
maski 23.04

Limanowa. Specjalny punkt w komendzie policji dla osób objętych kwarantanną. Dotyczy on tych, którzy dopuścili się przestępstwa

Net-Factory - 18.05.2020
23 marca, 21:42    autor: pgrab   wyświetlenia: 108768

W ostatni weekend policjanci kolejny raz musieli interweniować w jednym z domów, w którym przebywały osoby z podejrzeniem zarażenia koronawirusem. Informacja dotyczy wszystkich, tych, którzy złamali oni przepisy i dlatego trafili do limanowskiej komendy. Będą oni tam przebywać najwyżej 48 godzin, bo to tzw. areszt policyjny na czas czynności procesowych.

Jak podaje portal Sądeczenin.info, policjanci kolejny raz musieli interweniować w jednym z domów, w którym przebywały osoby z podejrzeniem zarażenia koronawirusem. Obie te osoby były nietrzeźwe i trafiły do limanowskiej komendy.

W Komendzie Powiatowej w Limanowej powstał specjalny punkt dla osób, które złamały kwarantannę. Osoby, które popełniły wykroczenie lub przestępstwo, a jest wobec nich podejrzenie zarażenia się koronawirusem SARS- CoV-2, również będą transportowane do KPP w Limanowej.

Zobacz artykuł: 24 latek uciekł z Gdańskiego szpitala i trafił do naszej komendy

Jak informuje asp. Jolanta Mól, oficer prasowy KPP w Limanowej, funkcjonariusze, którzy pilnują osób przebywających w areszcie, są wyposażeni w odpowiednie środki ochronne. Za każdym razem, gdy osoby z podejrzeniem zarażenia opuszczają areszt, cele są dezynfekowane.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab