środa, 27 maja 2020r. · Imieniny: Jana, Juliusza
Celmet 1.02-
okna 15.05-15.06

Dobra. Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem w gminie

Net-Factory - 18.05.2020
03 kwietnia, 16:54    autor: pgrab   wyświetlenia: 74727

Benedykt Węgrzyn, wójt Dobrej informuje o kolejnym przypadku zarażenia koronawirusem w gminie. Jako jeden z nielicznych samorządowców, na bieżąco informuje mieszkańców, za pomocą facebooka, o sytuacji epidemiologicznej w gminie. Za tym przykłądem, chyba powinni pójść pozostali wójtowie i burmistrzowie.

- Pani Anna Boczoń z Półrzeczek czuje się dobrze, nie ma gorączki, ani żadnych innych dolegliwości i jak mnie zapewniła w rozmowie telefonicznej, nie ma też problemów z oddychaniem. Pani Anna zgodziła się na ujawnienie danych personalnych, bo czuje się odpowiedzialna za siebie i innych - napisał wójt Dobrej na swoim facebooku.

- Z informacji jakie uzyskałem wynika, że do zakażenia doszło w szpitalu w Limanowej około dwa tygodnie temu. Niestety pierwsze badania przeprowadzone po kilku dniach od kontaktu z wirusem, nie wykazały zakażenia, więc została wypisana ze szpitala i przewieziona do domu we wtorek 24 marca. W tym tygodniu przeprowadzono kolejne badania, ale dziś przyszła informacja, że wynik jest pozytywny.

Chciałbym prosić Was o modlitwę i wsparcie dla Pani Anny, całej jej rodziny i wszystkich osób dotkniętych tą chorobą.

Proszę także o zachowanie szczególnej ostrożności. Ograniczcie kontakty do absolutnego minimum.

⛔️ 82 osoby objęte kwarantanną w naszej gminie. W powiecie limanowskim jest to 1258 osób (stan na 3 kwietnia 2020 r.) - czytamy w opublikowanym komunikacie przez Benedykta Węgrzyna.

Dodaj reklamę na TV28
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab