Piątek, 24 marca 2023r. · Imieniny: Marka, Gabriela
bliski bs
alior do końca października

Rozmowa. Bartek Zobek o chorobach w tropiku. - Po zakażeniu w Amazonii nie mogłem dogadać się jak przyjmować zastrzyki. Wyleczono mnie w Polsce dopiero czwartym antybiotykiem

Net-Factory - 18.05.2020
16 kwietnia, 21:04    autor: pgrab   wyświetlenia: 21507

Bartek Zobek z Mszany Dolnej opowiada o swoich przygodach, które spotkały go w czasie podróży. Tym razem, zapraszamy na historie, które mają związek z chorobami tropikalnymi.

Znany podróżnik, muzyk, a także twórca popularnego portalu Kalendarz Przygód, przytoczył kilka ciekawych anegdot, które opisuje na swojej stronie internetowej.

Zapraszamy na drugą część rozmowy. A kolejna już jutro. Jeżeli chcecie, aby było więcej takich podróżniczych odcinków - wystarczy polubić ten materiał filmowy. 

A jeżeli, ktoś chciałby więcej się dowiedzieć o podróżach Bartka Zobka, to zachęcamy do odwiedzenia jego: Kalendarz Przygód

Odsyłamy Was również, do wywiadu, który przeprowadziliśmy wczoraj. Odbyliśmy ciekawą rozmowę o kwarantannie, którą Bartek przeszedł, po powrocie z Afryki do Polski. Co go spotkało? 

Rozmowa. Bartek Zobek wrócił z Afryki. Trzynaście dni czekał na wynik na obecność koronawirusa. - Nie usłyszałem od nikogo słowa "przepraszam"

Opowieść ta jest dostępna również na stronie Kalendarz Przygód: Kwarantanna na wesoło


Kredyt swiąteczny
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab