Czwartek, 28 stycznia 2021r. · Imieniny: Walerego, Radomira
matras pizza
gold drop medal

Mszana Dolna. Rozpoczęło się głosowanie w VII edycji Mini Talent Show

Net-Factory - 18.05.2020
20 maja, 18:28    autor: mantosz   wyświetlenia: 16141

Kaja Kolarska, Lena Kuchta, Anna Kuś, Iga Pałka, Joanna Potaczek, Michał Stożek oraz Nina Syrek to uczestnicy VII edycji mszańskiego Mini Talent Show. Tegoroczny konkurs odbywa się w sieci. Na uczestników można głosować do 31 maja w serwisie YouTube, wybierając opcję „to mi się podoba” lub „to mi się nie podoba”.

Kaja Kolarska ma 15 lat. Mieszka w Mszanie Dolnej. Jest uczennicą Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Śpiewa piosenkę Lady Gagi pt. „I'll Never Love Again”.

Lena Kuchta ma 6 lat. Recytując wiersz Jana Brzechwy pt. „Słoń Trąbalski”, spełnia swoje wielkie marzenie.

Anna Kuś to uczennica Szkoły Podstawowej w Wilczycach. Ma 14 lat. Brała udział w wielu konkursach wokalnych. Tym razem przygotowała cover piosenki „Zawsze tam gdzie ty” zespołu Lady Pank.

Iga Pałka to 6-latka, która bardzo lubi śpiewać i występować w przygotowanych przez siebie przedstawieniach. Uczęszcza do Przedszkola nr 1 w Mszanie Dolnej. W konkursie prezentuje piosenkę „Maszeruje wiosna”.

Joanna Potaczek ma 15 lat. Jest uczennicą VIII kasy Szkoły Podstawowej w Łostówce. Należy do chóru „Gospel”. Gra na skrzypcach i śpiewa w zespole regionalnym „Mali Łostowianie”. Wykonuje piosenkę Bruno Marsa pt. „When I Was Your Man”.

Michał Stożek to jedyny instrumentalista w tegorocznym konkursie. Na akordeonie wykonuje utwór „Wrzeciono” Juliana Dumicza. Ma 13 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej w Łostówce oraz mszańskiego oddziału Szkoły Muzycznej I Stopnia w Czasławiu.

Nina Syrek ma 13 lat i uczy się w Zespole Placówek Oświatowych w Mszanie Dolnej oraz w mszańskim oddziale Szkoły Muzycznej I Stopnia w Czasławiu. Śpiewa w zespole założonym przez Radosława Partykę. Uczęszcza na zajęcia gitarowe, prowadzone przez Andrzeja Leśniaka w Miejskim Ośrodku Kultury. Na potrzeby konkursu nagrała „Bohemian Rhapsody” zespołu Queen.  

https://www.youtube.com/channel/UCT9r_xnMEL1yAmZfnewJuww

źródło: MOK Mszana Dolna, oprac. MAG

fot. screeny z teledysków konkursowych

Dodaj reklamę na TV28
Galeria
Komentarze
Proponowane artykuły
pgrab